Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odsj

ktos chetny do rozmowy

Polecane posty

wiesz o tym ,ze mnie posądziłeś o coś co nigdy nie zrobiłem u Kryśki.Taka mameja mnie inwigilowała teraz dopiero parę dni temu się dowiedziałem.Miał nick poleconyprzedwczorajszy i 100 nicków do tego.Robił syf nieprzecietny nie wiedziałem o tym .Dopiero kobiety zaczęły pisać do mnie.i sie wyjasniło.Teraz jest spalony i wszedzie na pomidorowo łazi za mna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na cafe jest znane Janusz. oki wszystko w porządku.Kryśkę nigdy bym nie skrzydził a ta mameja mnie oczerniała na pomidorowo u was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To były nieczyste zagrywki tego kogo znasz.No coż z Kryśką zartowałem ,przegiałem nieco.Ona zaczeła poważnie a ja dalej żartowałem i stąd ten konflikt jednorazowy był.Lecz nigdy póżniej nie doszlo do scysji miedzy nami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tamtej pory nigdy nie byłem u Kryśki.Dopiero jak Kryśka była u mnie porozmawialiśmy i odwiedziłem ją pare dni temu.Bardzo ciepło zostałem przyjety.Byłem krótko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile pamiętasz opowiadales kiedyś o swojej trudnej sytuacji życiowej, nigdy nie "uslyszales" ode mnie złego słowa. Wręcz przeciwnie. Zyczylem Ci jak najlepiej i starałem się wesprzeć DUCHOWO(:p) a później się dowiaduje że mnie z niewiadomo jakiego powodu mnie nienawidzisz i oczerniasz niezalogowany. Stąd moja reakcja na Twoją wizytę tutaj. Ale jeśli to wszystko sprawka kogo innego to potrafię to puścić w niepamięć i nie żywić urazy bo i powodu do tego bym nie miał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie tylko Ty sie tak zachowałeś.Było więcej osób.Zachodziłem w głowę dlaczego taka nienawiść do mnie nastapiła.I zacząłem szukać pytać sie i zorientowałem się w tej jego grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamietasz taki nick po całej cafe latał proxxxy proxxxy? Wyznawała mi wielką miłość.Domyśliłem sie ze ta ofiara to jest.Miałem ubaw z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igorcomawigorrrma
tak- na pewno ,jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stanowczomowimynienie
uwaga,uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mameja już przytuptała za mną.Widać śledzi kazdy mój krok.Trzeba mieć nagwidano dobrze w tym łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a henio wszystko czyta
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a henio wszystko czyta
proxy=zawsze duch ,nawija ci makaron na uszy że to nie on :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a henio wszystko czyta
fajna bajka :D No pisz dalej :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znałem dwie kobiety co chciały sie ze mną umówić.Odpowiadałem,ze kocham zonę i jest to wykluczone.Te maile udostepniałem mojej połowicy.Więc hipokrytą nie byłem.Znała prawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nancjantenprawdziwy
ale ściemniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytuł już masz
bajki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×