Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odsj

ktos chetny do rozmowy

Polecane posty

Gość odsj
ale to zalezy od sytuacji w niektorych sytuacjach nie osmiele sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
eksperymentuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odsj Tak myślałem :) można to wyczuć jak napisałaś że jest to dla Ciebie ważne :) ja odpowiem Ci szczerze jestem tolerancyjny ale uważam że każdy jest równy więc nikt nie powinien byc uprzywilejowany :) A co do wiary to hmm....wiarę traktuje bardziej jako wskaźnik moralności niż hmm...magi lub boskości ogólnie nie wierze w Boga i uważam że religia to taka szczytna idea ale uważam że religia daje dobrą moralność i wiele rzeczy jest w niej dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
zgadzam sie z tym , co napisales , ale mowisz ze nie wierzysz w Boga . czego nie zobaczysz , w to nie uwierzysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchu , jak zwykle
Jezeli moge to ja napisze co mysle o wierze i kosciele , otoz jestem osoba wychowana w wierze katolickiej , ale bardzo duzo czytam roznych publikacji historycznych na temat wiary kosciola i musze sie przyznac , ze mam swoje zdanie na ten temat , na pewno odmienne od wielu ludzi . Jak przenalizujemy wlasne zycie i to co dzieje sie do okola nas , to uwazam , ze tu na ziemi mamy pieklo , no bo przeciez sa choroby , zbrodnie , nienawisc , a Pan Bog jest dobrocia i oznaka szczescia . Moim zdaniem to Kosciol wymyslil pieklo po to zeby zastraszyc poddanych .. " Blogoslawiony tem , ktory nie zobaczyl , a uwiezyl " . Po smierci wszyscy zaznaja spokoju i szczescia , poniewaz beda w poblizu Boga .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchu , jak zwykle
* uwierzyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
na ziemi mamy pieklo ale jest to nic w porownaniu z tym , co sie stanie z nami po smierci . istnieje niebo , czysciec , pieklo . tego sie trzymam . a poza tym skad byloby na swiecie tyle cudow , chocby przemienienie sie podczas mszy Eucharystii wlozonej do wody w takie same brylki . taka sama waga grupa kwi ab .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
o ksiazce slyszalam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odsj
fajnie sie z Wami gadalo , ale musze isc spac . wpadnijcie jutro . dobranoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchu , jak zwykle
Nie , to nie tak ja w Boga wierze , ale nie uznaje kosciola i tej calej oprawy , poniewaz to kosciol jest prefanacja Boga . Jak wiadomo Papiez poswiecil Hitlera czolgi , spowiedz zostala wprowadzona w XVII wieku , tylko po to zeby znac grzechy poddanych i w ten sposob ich szantazowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kame chame cha
o czym gadacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Duchu , jak zwykle
ostatnio o wierze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kame chame cha
i co tam o niej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kame chame cha
słyszleiście że kapłani kazali zlizywac śmietankę z ..... kolan sobie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polikuka
hahaha kaplanie , a moze pedefile i pedaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do ducha to temu panu już podziekujemy. Masz jakąś chora obsesję w niszczeniu komuś topikow a jak co do czego to "o ja biedny nieszczęśliwy, zobacz jak mnie obrazają" Idź sobie podeszczyj gdzie indziej krzaczek i go pilnuj. A co do tego gdzie się wypowiadam to moja indywidualna sprawa, nikt mnie tu łańcuchami nie przykul bym siedział tylko tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×