Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

polecony przedwczorajszy

polecony przedwczorajszy

Polecane posty

Nienawidze gdy kobieta ma taką ściere w gebie, stara sie być bardziej męska od pudziana, jako facet wiem ze lepiej zjechac na ręcznym niż takie żula jako druga połówke mieć. Takie slownictwo nie pasuje do kobiety, i nie ma opcji lalka, byś była na jakimkolwiek poziomie, bo tak jak zakładanie brudnych majtek po kapieli. Nie wiem czy rozkminisz myśl bo niskich lotó bywasz, ale kobieta kobieca tak się nie wyraża i to bez znaczenia czy jest w pracy na imprezie czy pisze w necie. Bo jezeli gdzies tam udajesz inna to w domu pewnie dłubiesz w nosie wkładasz palece w ucho i go lizesz, nie bez szans kobieta z pomyjami w gebie przez słowo pisane czy jęzeyk mówiony to porazka dla faceta wreszcie ktoś ci porządne intelektualne lanie zrobił. A TAK WCZORAJ TWOJĄ KOLEŻANKE SKOPANO.TY JUŻ OBERWAŁEŚ WIĘC LĘŻĄCEGO SIE NIE KOPIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema, Polecony rozbijaczu małżeństw :D :D :D Stary znowu nie wziął tabletek, a Blondyneczka zamiast szukać pracy spełnia się w roli pomarańczowej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem sama. :D Ale idę tyrać, więc troszkę wyjdzie tak, jakbym faktycznie sromem się okryła. :D Do zaś. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znaleziona skoro jestes zadowolona to tylko pozazdroscic ladu;-) U mnie wiele sie nie zmienilo,od tamtego czasu. Poza tym,ze rozreklamowano mnie tu nieco to reszta podobnie:-D Mysle,ze z czystym sumieniem moge Cie od "kogos" pozdrowic;-) Dzieki Vera rowniez,tylko nie przesadzaj:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha Verus, jak zwykle widzisz mnie wszędzie, wiem bolało :) ale niestety nikt nie uwierzy, że ja biegam za Tobą po kafe :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5 lat minęło a ten cwel wciąż dyszy nienawiścią do Blondyneczki i Vee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak.Może by mu przeszło gdyby zibaczył je teraz Blondyneczka to teraz blondyna z nalaną twarzą , oj przybyło kilogramów a Vee z wiekiem kacze nogi skróciły się do mini-kaczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kacze nogi. Pokażcie kacze nogi Edyty z Łodzi :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vee nie jest z Łodzi, kretynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest z Łodzi cwelu na rope. Jeszcze z Nowym się licytowali kiedyś które z nich bardziej łódzkie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W d***e byłeś gónwo wiesz. I w sumie, niech tak zostanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta z niskim zawieszeniem, czyli Vałka jest z Kielc. Swoją drogą jak taki aseksualny przykurcz mógł się komukolwiek podobać:-D :-D :-D :-D :-D Blondyneczka była nawet ładna.Niestety nabrała masy. Vera wcale nie była ładna. Tylko duża w sensie wysoki ale bezkształtny kloc z nieładną facjatą. Cóż. Ta brzydka twarz pasowała do jej zachowania na forum- parobasa z obory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vera to była taka blondynka? Chyba pamiętam jak latało jej foto. duchełłe wrzucał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×