Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego nie zmienisz przychod

czy te antykurzowe psikacze są cos warte? powstrzymuja kurz

Polecane posty

Gość dlaczego nie zmienisz przychod

na troszke dłuzej czy to pic na wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ocet
uzywam pronto lub kivi i jest ok.kurz nie osadza sie tak szybko.czasem wycieram mokra szmatka i dopiero pronto a czasem tylko pronto.ja polecam,ale odradzam tansze odpowiedniki,bo sa nie skuteczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnoł dziołszka
nic nie powstrzyma kurzu jest od zarania z nami ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niby mam w domu pronto, ale jak kurz się osadzał tak się osadza, cudów nie ma. trzeba chyba w dobry odkurzacz zainwestować, no i regularnie kurze wycierać, żaden płyn nie pozwoli zachowac czystości na kilka dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenekonopnicka
nie poleca się używania tych specyfików, bo są antystatyczne i w efekcie kurz zamiast osiadać to lata w powietrzu i tylko go wdychasz. lepiej systematycznie przecierać wilgotną szmatką. kurz nie zniknie dzięki jakiemus pronto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimiiiiiii
ja kurze ścieram wodą z kilkoma kroplami gliceryny i moim zdaniem dłużej kurz się nie osadza niż po jakimś pronto czy innym psikaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia34.
"Żenekonopnicka" masz rację :-) Lekarze min. alergolodzy stanowczo odradzają stosowanie preparatów antystatycznych np. Pronto. Jeśli stosujesz pronto to kurz nie osadza się tylko go wdychasz a to jest niezdrowe. Kurze powinno się usuwać wilgotną szmatką. Ja w sypialni (mam panele ) podłogę myję 2 x w tygodniu (ścieram cały kurz z podłogi i pod łóżkiem). W całym domu kurze wycieram 1do 2x w tygodniu a podłogi w domu (panele,kafle) myję 2 x w tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×