Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

nic nie szkodzi, u mnie to nawet nie typowe poronienie tylko puste jajo płodowe co zakończyło się zabiegiem, a Ty masz jakies objawy...? w kt dniu test pokazał Ci II krechy (przy ilu dniowych cyklach?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
test z krwi zrobilam 10 dni po owulacji, w 29 dc (owu mialam w 19 dc wiec cykl 33 dniowy). Dzien wczesniej, po poludniu zrobilam test "sikany" i wyszlo cos po kilku minutach, taki bardzo blady cien cienia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
objawów wlasnie niestety żadnych nie mam i to mnie martwi, w poprzedniej ciazy mialam juz mnie piersi bolaly i mialam lekkie mdlosci, a teraz nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Alicja wiesz Ja się nie znam bo to moja pierwsza ciąża, ale podobno każda jest inna więc może teraz na objawy musisz dłużej zaczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazałm ten test mojemu mezowi i tez cos tam widzi... nie wiem czy jest sens kupować kolejne testy i testować... wynik po pewnym czasie nie jest juz uznawany za wiarygodny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny ja ostatnia @ dostalam 12.11 a teraz powinnam dostac 10.12 Mam cykle 28 dniowe. Owulke mialam w 14. Dc tzn. To byl ostatni dzien sluzu plodnego. Staranka byly 12 I 14 dc. Ktorego testowac? zamowilam sobie na ebayu testy z czuloscia 10 miu. Jak przyjda to zatestuje a co mi tam 30 tdstow to moge dzialac. I mam pytanko mam powiekszone brodawki, co jakis czas kuje mnie w podbrzuszu... Ale nie chce sie nakrecac... Niby kilka objaw mam.. Ale np. W poprzednich ciazach brodawki mialam normalne Alicja kazda ciaza inna... Ka przeszlam 2 mam dwoch chlopcow. W pierwszej ciazy zle sie czulam tylko tydz. Ale bez wymiotow... A w drugiej ciazy yo szczeze nie pamietam pierszych 4 miesiecy... Schudlam dosc duz. Jedyne co laczylo dwie ciaze to bol lydek ale nie skurcze tylko jakby dretwienie. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus_inv, poczekaj jeszcze kilka dni, może z 4-5 dni, jak masz tak dużo testów to możesz robić nie żałować:-) nawet jak wyjdzie cień tej drugiej kreski, to przecież już wskazuje na ciążę... a jak się nazywają te testy ? no ja mam nadzieję, że wszystko dobrze, na szczęście plamienia mi przeszły, odpukać, ale dziś nic nie było... Aha, i jak cię kłuje w podbrzuszu - to ja też tak miałam po owulacji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjno ja najpozniej 6 chce testowac zeby chociaz ta slaba pokazalo...ahh Chcialabgm juz sie cieszyc. Mowisz ze cie kulo... W sumie moze dobfy znak bo za wczesnie na kucoe przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alicjno ja najpozniej 6 chce testowac zeby chociaz ta slaba pokazalo...ahh Chcialabgm juz sie cieszyc. Mowisz ze cie kulo... W sumie moze dobfy znak bo za wczesnie na kucoe przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Dziewczyny nie wiem moze mam juz urojenia,moze to nie ma nic do rzeczy ale powiedzcie mi czy wy tak moze mialyscie,macie? właśnie zauważyłam ze moje sutki są takie bardziej sterczące i przy dotyku bolą troche. Tak bym chciała wreszcie wiedziec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja tez chce.wiedziec... Jedyne co moge polecic a sama nie umiem zastosowac to wuluzuj... Nie mysl bo szukamy potwierdzenia ciazy... Ile dni masz do miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja tez chce.wiedziec... Jedyne co moge polecic a sama nie umiem zastosowac to wuluzuj... Nie mysl bo szukamy potwierdzenia ciazy... Ile dni masz do miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja tez chce.wiedziec... Jedyne co moge polecic a sama nie umiem zastosowac to wuluzuj... Nie mysl bo szukamy potwierdzenia ciazy... Ile dni masz do miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja tez chce.wiedziec... Jedyne co moge polecic a sama nie umiem zastosowac to wuluzuj... Nie mysl bo szukamy potwierdzenia ciazy... Ile dni masz do miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja tez chce.wiedziec... Jedyne co moge polecic a sama nie umiem zastosowac to wuluzuj... Nie mysl bo szukamy potwierdzenia ciazy... Ile dni masz do miesiaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
tyle samo co Ty:) 10.12 powinnam dostać@ ale lepiej nie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
ja czekam do 10:) chyba ze nie wytrzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
to byla by moja pierwsza ciaza a Ty juz masz dwoch synkow tak? ile maja lat,jesli oczywiscie moge spytac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alex ma skonczone 4 lata jest z lipca 2008 A Victor bedzie mial w lutym 3 latka Ja do 10 nie wytrzymam chyba haha Ale spoko teraz czekamy na,test. Potem az mdlosci mina I na kazda wizyte a potem na porod hehehe Potem bedzimmy czekac az maluchy zaczna przssypiac noce. Wyhda zeby, nocnik hehe.. Daleko w przod wyszlam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
fajna strona:) według wyliczen z tej strony miałabym termin na 20.08.2013. :) Rozumiem że teraz liczysz po cichu na córeczkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
wiesz... to mój drugi cykl po odstwieniu tabletek antykoncepcyjnych, pierwszy miałam 27 dni i tak licze teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×