Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Witajcie dziewczyny :) Dopisuje się i ja do grona sierpniowych mamusiek. Wczoraj zrobiłam test dzisiaj jeszcze raz i wyszły dwie grube krechy:) Kurcze ale prezent na urodziny (mam we wtorek) W tygodniu mam zamiar zrobic bete. Wszystko na to wskazuje że bedziemy mieluszka:) Narazie wie tylko mój T w święta mamy zamiar powiedziec reszcie rodzinki tak szczeże powiedziawszy obawiam się reakcji tylko syna mojego T z pierwszego małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od 3 dni testuje , i wychodza blade kreski, okres powinnam mieć dopiero jutro, wiec pewnie dlatego jest blada. objawów narazie wogóle nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze dopowiem, to oja druga ciąża, mam 3 letnią córeczkę, wizyta u lekarza to najwczesniej 2-3 tyg po terminie miesiączki . wtedy dopiero lekarz cos powie.to nasz 3 cykl starań,ale trwał całą wieczność dla mnie. mam nadzieje ze ta blada kreska przerodzi sie za kilka dni w grubą kreche:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewag82
Czesc dziewczynki! To i ja sie dolacze;) z kalkulatora internetowego wychodzi mi 31.07/01.08. Ostatni okres mialam 24.10. Mam 4 letniego synka( 08.08.2008) I jest to moja 3 ciaza ( poronilam rok temu ) boje sie cieszyc, zeby sie nie rozczarowac... Ale jestem dobrej mysli;) pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewag ja ostani @ mialam 23.10 :) moi moja tez ciaza ale ja poronilam pierwsza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dostać okres dopiro jutro i sie boje ze go dostane, ale niby blada kreska jest, więc chyba się udało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewag82
Abcd123 to jedziemy na jednym wozku;) Bylyscie juz u lekarza? Ja mam wizyte dopiero 11.12 u rodzinnego a z polozna pewnie w styczniu... Lecimy do polski na sylwestra to przejde sie do gin bo jak narazie to mi na slowo wierza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma wizyte na wtorek. rozmawialam z ginem przez tel. i mowil zeby przyjsc w 6 tygodniu bo wtedy jest najlepszy czas. mam nadzieje ze zobacze juz wtedy serduszko malenstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka ja tez strasznie przezywalam dzien kiedy mialam dostac okres bo balam sie ze mimo ciazy i tak przyjdzie okres i poronie. ale dzien po terminie bylo juz dobrze i bylam juz spokojna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak się upewnie ze jestem w ciąży to sie umówie na wizyte, pewnie tez tak w 6-7 tyg pójde, i chyba jak sie ua wezme odrazu zwolnienie z pracy, bo juz dawno postanowiłam ze jak bede w drugiej ciąży to już do pracy nie wrócę, wiec moja córka nie chodziła by do złobka chociaż już, bo mi strasznie choruje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie jeszcze martwi ze ta druga kreska jest bardzo blada, ale chyba z moja córka tez tak miałam , ze długo czekałam na 2 grube krechy, co ma być to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam test w poniedzialek (bo zostal mi ostatni) dla sprawdzenia czy kreska bedzie gruba i wyszla dobrze widoczna ale duzo jasniejsza od kontrolnej w srode zrobilam bete i wyszlo 482 wiec nie masz sie co tym martwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zalezy od laboratorium. na wyniku npisalo ze byl wydrukowany po 2 h od pobrania ale kazali przyjsc przed 18 czyli 7 h po pobraniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslałam ze może ze 2-3 dni ,ale jak tego samego dnia to dobrze, lepiej zrobic z krwi niż te testy kupowac i wydawac kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka rób betę, będziesz miała pewność, ja robiłam różne testy przed @ i wychodziły blade kreski drugie, beta na 2 dni przed spodziewaną @ wyszła mi 47,2 i mam już pewność że się udało :) a tak to bym się stresowała jeszcze... słuchajcie przyjmujecie duphaston ?? ja mam niewydolność ciałka żółtego i do tej pory brałam 1 tabletkę dziennie, a w ulotce napisane, żeby w czasie ciąży zwiększyć do 2 i nie wiem co robić ? poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie dziewczyny :) ja dzisiaj powtorzyłam test-jestem w 33 dc i już wyszły dwie grube krechy , do lekarza będe się umawiać tak za 2-3 tygodnie, tak samo jak z pierwszą ciążą. Dziewczyny bierzecie jakies witaminy oprocz kwasu foliowego? A jak się czujecie? ja ogolnie dobrze tylko brzuch mnie pobolewa,ale to chyba normalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,mozna sie dolaczyc? Ja jesli wszystko bedzie dobrze bede miala termin na sierpien 2013, ale daleko droga jeszcze... panikuję strasznie, i czarno to widze, to moja druga ciąża, pierwsza nieszczesliwie zakonczona poronieniem. W tygodniu zrobilam test z krwi, beta hcg, wyszedl 4 tydzien, i w czwartek zaczelam plamic na brązowo... :-( dzwonilam do gina, kazal brac luteine w maksymalnej dawce (2x2), i isc do ni8ego w poniedzialek (jutro). Strasznie sie boje, nie mam zadnych objawow, nie bole mnie piersi, sa miekkie i zupelnie inaczej niz w pierwszej ciazy... plamienie jakby troche przestalo, ale mam zle przeczucia...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady green, ja brałam duphaston w ciąży 2x1 do 22 tyg. Ale lepiej nie eksperymentować samemu i poczekać na wizytę u lekarza. Niech on zadecyduje. Deminges, chyba cię kojarzę z forum o poronieniu, fajnie, że się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Hej fajnie że robi się nas coraz więcej :) Ja na razie biorę tylko kwas foliowy, wizytę mam dopiero 13 więc wole nic sama nie decydować tylko zaczekać co lekarz powie :) Jak myślicie przed wizytą zrobić jakieś podstawowe badania?? kiedyś u mnie w laboratorium widziałam że była jakaś lista badań dla kobiet w ciąży pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kama, ja oprocz tej luteiny i kwasu foliowego nic innego nie biore, w pierwszej ciazy tak samo. Badania zleci ci lekarz, na razie za wczesnie moim zdaniem... karte ciazy tez chyba troche pozniej zakladają... chyba mi plamienia przeszly... ale nie zapeszam... dziewczyny, a powiedzcie, czy ktoras z was tez ma takie normalne, niepowiekszone, i zupelnie niebolące piersi??? Czy raczej zauważalna roznica??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×