Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

wiec i ja sie dopisuje :) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamusiaea
dziewczyny a moze chronologicznie co do daty porodu w tej tabelce bedziemy ukladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KamaKamaKama
Dawno się nie oddzywałam ale do tabelki też się dołącze:) nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10.................04.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Ja dzisiaj całą noc nie spałam bo się bardzo denerwuje tym,że u mnie w w 5tyg i 2 dniu nie było widac zarodka tylko malutki pęcherzyk 6-7 mm :( Proszę napiszcie w którym tyg i dniu od terminu ostatniej miesiączki byłyscie jak miałyscie usg i ile wasze pęcherzyki miały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z wpisywaniem sie poczekam do pierwszego USG na ktorym bedzie widac ludzika :) korci mnie strasznie, zeby pojsc do lekarza juz w poniedzialek, ale obiecalam sobie ze tym razem nie dam sie zwariowac. Magda - mamy prawie ten sam termin, bo ja na 7.08 i radze Ci nie panikowac :) sytuacja tam w srodku zmienia sie z dnia na dzien, wszystko tez zalezy od jakosci aparatu do badania. A pecherzyk 6mm jest za maly zeby juz bylo widac zarodek. U mnie poprzednio pojawil sie jak pecherz mial 2,4cm - i to byla dopiero taka drobna kuleczka, bez konkretnego ksztaltu ale juz dalo sie wychwycic serduszko :) Chodze do gabinetu, gdzie maja ekran USG na duzym telewizorze na scianie i widac doslownie WSZYSTKO. Niestety dziala to w 2 strony, bo jak ciaza obumarla to sama juz wiedzialam jaka jest diagnoza zanim wogole lekarz sie odezwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzonowa - mi beta rosla idealnie, przy kilku tys jednostek granica bledu miedzy moimi obliczeniami a wynikiem z krwi byla rzedu 50-90 jednostek, czyli tyle co nic. Nawet sie dziwilam, ze to faktycznie dziala, bo myslalam ze te 66% co 48h to raczej umowna wartosc :) tylko ostatni wzrost byl zly, bo po zdiagnozowaniu obumarcia ciazy do dnia zabiegu w szpitalu (2tyg oczekiwania) z 22tys podwoilo sie do 44tys. A zarodek caly czas byl "opozniony" i rozwijal sie za wolno. Wiec ja w bete nie wierze... Czekam na USG - jak bedzie machalo do mnie raczka to dopiero uwierze ze jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka-tereska, ale mnie teraz nastraszyłaś a ja tak się cieszę betą, że rośnie :/ U mnie na pierwszym USG nie było widać jeszcze nawet pęcherzyk, ale ja poleciałam do lekarza wg. moich wyliczeń był to 4 tydzień i 2 dzień, następną wizytę mam dopiero 17 grudnia. A tak poza tym mam cholerne wyrzuty sumienia, bo wczoraj za radą babci na przeziębienie wymoczyłam stopy w gorącej wodzie z solą i po fakcie wyczytałam, że nie powinnam, czy ktoś coś wie na ten temat , bo już odchodzę od zmysłów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniu ja słyszałam tylko, że nie wolno brać gorących kapieli ale o moczeniu stóp nie słyszałam. A jaki to ma wpływ nie wiem. Może podnosi się ciśnienie krwi albo wszystko tam rozluźnia, nie wiem. Nie stresuj się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, ja tez sie przylaczam :)! termin z kalkulatorow internetowych wychodzi ok 8.08. ale poczekam jeszcze na wizyte u giekologa zeby byc w 100% pewna, na ktora mam zamiar isc w tym tygodniu. narazie jestem tylko po 2testach (robionych tydzien temu) i 2kreseczkach (jedna to w sumie blada byla bardzo ale drugiego dnia wyszla juz ciemniejsza :)) pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda ja ide na usg dokladnie w tym dniu co ty bylas 5t2d ale dopiero w przyslym tyg, wiec zobaczymy ile moja fasolka bedzie miec :) i czy w ogole bedzie... Anulka to bedziemy prawie w tym samym czasie na wizycie bo ja ide 18 rano :) Już się nie mogę doczekac... Jak się potwierdzi to chcemy rodzince w swieta powiedziec, bo u nas nie da się nic ukryc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniulek - nie przejmuj sie. Na etapie rozwoju zarodkowego to nie ma az takiego znaczenia. Jezeli zarodek jest zdrowy genetycznie, to wygrzanie nog mu nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za to pocieszenie, okazuje się że pomogło mi to w bólu gardła, ale tak jak mówicie, kąpiel gorąca owszem mogłaby zaszkodzić a moczenie stóp jedynie spowodowało że trochę cieplej mi się zrobiło na ciele a temperatura wzrosła o 4 stopnie, więc nie tak strasznie :) Najważniejsze, że już się lepiej czuję, bo groził mi antybiotyk, czego broniłam się jak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anulka powiem ci że ja nie slyszalam o tym sposobie z moczeniem stop :) Ale najwazniesze że ci pomogl a mysle że fasolka ma się dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick .................wiek...............ostatnia @..........termin porodu gosienka22.........25................. 3.11.................12.08.2013 AlicjaAlaAlicja.......29..................30.10.......... ......11.08.2013 doremi25............25.................. 11.11 ................17.08.2013 KamaKamaKama....28...................26.10............... ..04.08.2013 Nela88...............22...................29.10..................04.08.2013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) Magda pisalam Ci zebys sie nie martwila bo wszystko jest w porządku! nie schizuj az tak bo to naprawde moze tylko zaszkodzic, tym bardziej ze nie masz zadnych podstaw. Aby Cie uspokoic podam Ci dokladnie jak bylo u mnie: 7 dni po terminie miesiączki- pęchrzyk prawie 3mm 11 dni po terminie miesiączki- pęcherzyk 5,6mm 13 dni po terminie miesiączki - pęcherzyk 7mm, widoczny zarodek 1,3mm, jeszcze nie slyszalne serce. Czyli byl to wedlug ostatniej miesiączki dokladnie 6 tydzien 1 dzien gdy zobaczylam zarodeczek. Wiec nie przejmuj sie, wszystko jest dobrze. Mam nadzieje ze teraz sie juz uspokoisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny to co radzicie iść do ginekologa w 5w1d czy za wcześnie i nie ma sensu?? Tylko chciałabym przed świętami wiedzieć co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze bedzie cos widac a moze/raczej nie i wtedy tylko niepotrzebnie bedziesz sie denerwowac. Lekarz i tak nie powie nic konkretnego na tak wczesnym etapie. Ale jezeli bardzo Cie kusi albo zzera Cie ciekawosc to idz :) bedziesz miala wlasne doswiadczenia. No i zawsze przed swietami mozesz pojsc drugi raz, wtedy bedziesz miala porownanie ile uroslo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka listopadowa - nie wiem kiedy miałam dokładnie owulacje, ale chyba 14-16 dc tak jakoś to przypada przy cyklach 30 dniowych bo tak jest u mnie. byłam u lekarza 4 grudnia i lekarz powiedział że to 5 tydzień-bardzo wczesna ciąża. 11 grudnia mam znów wizytę ale już w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W piątym tygodniu to tylko pęcherzyk i jeszcze w małych rozmiarach zależy jakie masz cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka listopadowa - przepisał Ci twój lekarz jakieś leki ?? masz już jakieś objawy na tym etapie ciąży ?? mnie okropnie mdłości wzięły muszę ciągle coś jeść w małych ilościach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela nie ja poki co to prawie bezobjawowo przechodze.. zero mdlosci. Piersi tylko troszke wrazliwe, nie zmieniona ich wielkosc, no tyle tylko ze czesciej sikam i bardziej jestem zmeczona... hmm nie wiem moze te objawy dopiero do mnie dotrą. A ile dni ty jestes po terminie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka listopadowa - dziś jest 11 dzień po terminie okresu, od środy mnie męczą te mdłości, ja też bardzo często chodzę do łazienki, a moje piersi to już najgorsze... tak mnie bolą że muszę spać w staniku. Ciągle jestem senna i zmęczona, boli mnie podniebienie, metaliczny posmak w ustach takie książkowe objawy, aha... jeszcze mam wrażliwe dziąsła. na kiedy masz termin ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja mam dzisiaj 16 dni po terminie @... termin wedlug @ mam na 03.08.2013 jednak moja ciaza jest mlodsza o kilka dni, wlasnie z powodu dlugiego cyklu i poznej owulacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×