Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

A u mnie chyba na mdlosci za wczesnie :) Za to ja jestem wiecznie glodna :/ zjem cos i za godz znowu mi w brzuchu burczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Moj sie smieje ze mam zaby ;)) bo tez caly czas takie jakby burczenie mimo ze nie jestem gladna :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno :) i nie będę z tym sama bo ciągle na to narzekam, doremi ja również tak mam musze ciągle coś jeść te mdłości mnie dopadają jak jestem głodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
jutro sobie zobacze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czuje jak bym miała ślimaki... i ciągle swędzi mnie ten brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
* Polecam może trochę stara produkcja bo chyba jest z 2005 roku ale wszystko jest super pokazane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela to mi wystarczy burczenie bez mdlosci :) wczoraj w nocy mnie taki glod dorwal w nocy ale juz przetrzymalam do rana :) Ja tylko nie czuje zebm czesciej sikala....nie wiem czy to dobrze :/ Ja mam strasznie twrdy brzuch i mnie tez swedzi... Ja ten film juz kkedys ogladalam fajny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joaśśś
Witam wszystkich, ja też sierpniówka, tyle że tegoroczna:) ale weszlam na chwile zyczyc wam najwspanialszych 9 miesiecy i potem jeszcze wspanialszych wielu wielu lat macierzynstwa:) sama DOKŁADNIE rok temu 10 grudnia 2011 dowiedzialam sie ze bede mamusią (po raz drugi). Wspanialy prezent świąteczny:) Przed Wami tyle cudownych chwil, trzymam kciuki kobiety!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
dziewczyny piersi mnie jakoś przestały boleć a to dopiero 6 tydzień boje się, że coś nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doremi mam to samo ciągle chce jeść najgorsze jest to ze nie mogę nic jeść a jak nie zjem to mnie mdli... dziś będę pytać lekarza czy mogę coś na te moje mdłości ;) możecie mi życzyć powodzenia żeby było wszystko dobrze :) Pa ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrolka , lepiej idz do lekarza, to dość niepokojący objaw, ja zaczyam 6 i dopiero w prawdzie mnie zaczynają boleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrolka możliwe że masz za mało hormonów . Idź jak najszybciej do lekarza, nawet jeszcze dziś. Doremi może za mało pijesz ? :) mnie dopada bieganie do łazienki w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nela daj znac po wizycie :) trzymamy kciuki :) Gosienka to mnie pocieszylas u mnie dopiero 4 tydz i wlasnie sie martwilam ze mnie narazie biust nie boli.....czas tylko sutki sa wrazliwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie wróciłam od lekarza to była moja 1 wizyta u tej pani ginekolog i ona jest super ma chyba ok 26 lat od razu po studiach, uśmiechnięta i taka naturalna , do tego zapisała mnie na badanie które kosztuje 450 zł a ja będę mieć za free, po zbadaniu stwierdziła że jest ok i jestem ładnie rozpulchniona :D tylko usg będę mieć za 4 tygodnie :( nie wiem czemu taki dziwny system jest w tej miejscowości gdzie mieszkam ... a to że mam mdłości to super tak powiedziała ,imbir pomaga , i jeszcze jedno w ogole nie wolno pić herbatę zieloną w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2231
A ja zrobilam test wyszły 2 kreski obliczalam sobie to juz 2 miesiac koniec lipca powinnam juz byc mamusia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda2231
dziękuje Nela tylko ze się martwię bo dzisiaj przestały boleć mnie piersi myślicie ze to normalne w 8 tygodniu ciąży idę dzisiaj na pierwsza wizytę ale mieszkam w UK i ponoć będą mnie tylko ważyć i mierzyć nic związanego z ciążą bo dopiero się zarejestrowałam do lekarza i tak wygląda pierwsza wizyta wie ktoś coś na ten temat ??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego Cię przestały boleć może masz mało hormonów.., możesz poszukać jakiegoś lekarza polskiego prywatnie.w UK to chyba od 3 miesiąca zaczynają robić badania , chory system...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewag82
Cześć dziewczyny! Nie pisałam długo bo mi się nie chciało;) Magda ja tez mieszkam w uk. Ta pierwsza wizyta to o dupę rozbić za przeproszeniem. Zwaza, na słowo uwierzy ze jesteś w ciąży ale najważniejsze ze papiery pójdą do szpitala. Ja jestem wściekła na siebie bo miałam dziś Gp na 10, a nie wiem co mi się pomieszalo i poszłam na 11. Także następna wizyta za tydzień. Mam synka urodzonego tutaj. Powiem tak, jeżeli ciąża przebiega ok to wszystko jest ok. Gorzej jak są problemy zwłaszcza na początku bo oni bardzo wierzą w " naturalna selekcję" Miłego dnia!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka88 jesli to Cię pocieszy to i tak jesteś w lepszej sytuacji, że lekarz cokolwiek u Ciebie widziała, ja podobnie jak Ty poleciałam do lekarza, gdzie był to dopiero 4 tydzień i 2 dzień, więc u mnie nie było jeszcze widać nawet pęcherzyka, dopiero wyczytałam że pęcherzyk podobno widać dopiero przy b-hcg ok. 1500 . Ja koleją wizytę mam dopiero 17 i już odliczam dni bo strasznie się denerwuje. A tak w ogóle w którym tygodniu robiłyście pierwsze badania ? Bo ja jak pójdę tego 17 do lekarza będzie to mój 8 tydzień, więc teraz denerwuję się, czy to nie za późno na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qrolka
Magda 2231 , mnie też przestały bolec piersi trochę się martwię przesunęłam wizytę na czwartek i zobaczymy co powie, ale straszna panikara ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 tydzień i 2 dzień moje 1 badanie pęcherzyk już było widać tylko spłaszczony, dziś początek 7tygodnia, następna wizyta za 4 tyg i już bedzie robione echo serca, i czy nie jest na coś chory taka wrodzona choroba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
cześć dziewczyny! na początku wszystkim gratuluję! chciałabym dołączyć do wątku, bo prawdopodobnie oczekuję Małego Powstańca... wprawdzie ostatnią miesiączkę miałam 20.10, ale test lh wyszedł pozytywnie 6.11, więc jest małe przesunięcie i prawdopodobny termin to 1 sierpnia. strasznie się cieszę!! to moja pierwsza ciąża. byłam już na usg, ale wyszła tylko taka czarna fasolka (to pewnie tylko pęcherz płodowy widać). lekarz kazał mi przyjść jeszcze raz przed świętami. w zeszły poniedziałek miałam betę powyżej 7000, podobno dobrze przyrasta. martwię się tylko o progesteron, bo wyszedł niski i dostałam luteinę dopochwowo. jeśli chodzi o objawy... strasznie bolą mnie piersi. czasem mam wrażenie, jakby mi ktoś w nie kołki wbijał. poza tym mam dziwny smak w ustach, który zaczyna mnie denerwować. jestem też trochę śpiąca i parę razy mi się już ulało, a od wczoraj poranki zaczynam od wymiotów. ściskam Was mocno i wasze Dzidzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natalka88
Aniulka80 no mi wlasnie bowiedzial ze cos jest co moze byc ale wcale nie musi oznaczac ciazy wiec bylam troszke zdezorientowana i odorazu po wizycie robilam test ale wyszly jak byk 2 krechy .... dzis zrobilam ta bete ale wyniki jutro no i 13 mam ta wizyte to jak ja odwiedze zacznie mi sie wlasnie 7 tydzien :) bo tak jak kazal mi przyjsc po nowym roku to nie bede tyle czekac :) nela 88 to super ze tak trafilas i jest ok :) Magda2231, Natka3636 Gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
no właśnie o co chodzi z tą herbatą? tyle się naczytałam, że już sama nie wiem, co pić. na pewno absolutnie nie można pić z liści malin. ale czytałam, że zielona jest ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed wizytą robiłam 2 testy, a później kazała mi robić 3x hcg wiec pierwszy wynik wyszedł 423 po dwóch dniach 1439 a po tygodniu 20863 więc wzrasta, tylko zastanawia mnie właśnie to, czy niezbyt późno będę robiła pozostałe badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×