Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

właśnie dodałam dwa foldery jak bedzie potrzeba zeby pogrupowac zdjecia to mozna dodac folder

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wrzuce zdjecie jak dostane haslo:-) a dzis kupilam 2reczniczki z kapturkiem .oczywiscie mialam dylemat czy wiekszy czy mniejszy.:-) kupilam wiec taki i taki:-) jeszcze tyle rzeczy trzeba dokupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Olcia o to mi chodziło tylko, że jak tak się ogląda to nie wiadomo kogo to brzuszki. Musimy podpisywać przed wysłaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namirka ja też jeszcze dużo muszę kupić. Ręczniczek mam na razie jeden, ale jakiś taki mały mi się wydaje. Muszę kupić ze dwa większe jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Namirka tez jeszcze nic nie mam poza większoscią ciuszkow. Kocyki,reczniki, rożek, pościel, przewijak itp. dopiero będe kupowac. Spokojnie, jeszcze duzo czasu. Poza tym wcale nie trzeba az tak duzo kupowac. Trzeba sie rozsądnie zastanowic co konkretnie sie przyda bo potem sie okazuje ze bez wiekszosci rzeczy spokojnie da sie obejsc. Chociazby reczniczek- gdyby nie fakt ze są takie slodkie i ladniutkie to rownie dobrze mozna uzyc jakiegokolwiek duzego ręcznika kąpielowego "dla doroslych". Ja jak bylam mala to nie bylo takich ładnych z kapturkami. Tak samo z kocykiem.. Przewijac mozna gdziekolwiek w zaleznosci ile ma sie miejsca... Szkoda tylko ze w tych sklepach mozna dostac oczopląsu i wpasc w zakupoholizm i wydac na malenstwo ostatnie pieniadze hahaha Ja juz dzisiaj uslyszalam od męża w smyku tekst (po pokazaniu tanszego kocyka) - że "mój syn nie będzie miał takiego kiepskiego kocyka" hahaha Akurat kocyk nie byl kiepski ale zrobiony z takiej mięciutkiej tkaniny, która bardzo drażni męża- on nie toleruje niektorych materialow- wydają mu sie obślizgle czy nie wiem jak to wyjasnic- ku mojemu ubolewaniu bo ja kocham takie puszyste mięciutkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! My dzis cały dzien u teściów spedzieliśmy, ale pogoda taka pskudna sie zrobiła, że szok. A mnie takk bolą pachwiny, że chodzic nie mogę:( I cała kość łonowa:( Alanja no termin mamy na ten sam dzień, ale ja obstawiam, że to Ty pierwsza sie rozpakujesz:) Słyszalam, że pierwszą ciążę mozna przenosic i ja czuje, że mój synek tak szybko nie bedzie chciał wyjść:)) No ale zobaczymy jak to bedzie. Udanej i spokojnej podróży Ci zyczę:) Wysyłam zapytanie o hasło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi rzeczami dla maluszka to prawda. Wszystkie pieniądze można wydać ;) Dzisiaj będą Położne o 20:15 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Właśnie wróciłam z wyprawy do Łodzi. Byliśmy w dwóch sklepach. Oglądałam wózki. Trochę się rozczarowałam bo nie mieli wszystkich interesujących mnie modeli, a te które były miały nie ciekawy kolor który wcale nie zachęcał do zakupu. Potem byliśmy w Ikei...przywiozłam brakujący regał do pokoju Małego i świecący księżyc na ścianę . Teraz brakuje już tylko łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I ja wyslalam zapytanie o haslo :) xxx A ja bylam w Tesco jak wracalam z zajec i kupilam spodenki dla malej na wyprzedazy - juz sie powoli zaczynaja... :o szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja-wysokich lotow :) ja wlasnie po grillu-mniam :) spoooro zjadlam :) a jutro jednak wycieczka wiec na meilu zobaczycie krokusy w calej okazalosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze cos mnie napadlo na ogladanie wozkow :) mimo ze mam ale jakos tak zachcialo mi sie poogladac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny:) stresa nie mam, bo latam dosyć często:) tylko obawa o maleństwo mimo wszystko. Jeżeli będe miała czas to postaram się pisać:) a przynajmniej czytac w miarę na bierząco:) Ja oczywiście nie wiem o co chodzi z tym wspólnym meilem ha ha będę to rozgryzać - trochę techniki i się gubie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska..........27.........14.10........20.07.2013...có rka..Jagoda Aniela abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka----Emilka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar Alanja1974......38............2.11..........09.08.2013.ni e chcę wiedzieć rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn anulka555.......34............5.11..........12.08.2013... córka...córka Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013 Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11..........27.08.2013 ...synuś--Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ze swojego meila wyslij wiadomosc z prosba o haslo na nasz wspolny meil na adres mamy2013@wp.pl . Jak juz odeslemy Ci hasło to wtedy bedziesz mogła wpisac login mamy2013 oraz podane hasło i w ten sposób bedziesz miala wgląd w wiadomości na wspólnym meilu. masło maslane ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja wyślij ze swojego prywatnego mejla wiadomość na adres mamy2013@wp.pl i ja Ci wyślę hasło. I to będzie nasz wspólny mejl. Każda zna hasło każda może wejść a my na ten adres będziemy wysyłać nasze zdjęcia co by były uporządkowane w jednym miejscu:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia dzieki - załapałam ha ha... człowiek niby po studiach, a chwilami tępy jak zużyta piła w tartaku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny wiem że często się nie oddzywam ale wróciłam do pracy i jakoś brak mi czasu, poza tym mój tato ostatnio się gorzej czuje (ma raka) i jakoś nie mogę się na niczym innym skupić tylko cały czas o nim myślę, ale bynajmniej co jakiś czas staram się nadrabiać zaległości w czytaniu co też nie jest łatwe bo duuuuużo tego no ale to akurat fajnie :) byłam znów na kontroli w poradni nefrologicznej i wychodzi na to że ciąża w moim przypadku dobrze wpływa na nerki :) wczoraj zrobiłam też krzywą cukrową i do tej pory jak o tym myślę to robi mi się niedobrze ale synkowi chyba "smakowało" bo skakał jak szalony, wynik mam w poniedziałek to okaże się czy jest ok :) Wczoraj byłam ze znajomymi na BUFFO bo bilety mieliśmy już od dwóch miesięcy , występ super no i mogłam się troszkę oderwać od codzienności. Czytam was i zazdroszczę niektóre mają już spore zakupy za sobą Ja jeszcze nie mam nic prócz ciuszków które dostałam od znajomej, chodzę czasem po sklepach i oglądam , oglądam i zdecydować się nie mogę poza tym za bardzo cały czas nie wiem co brać a co nie każdy mówi co innego dlatego fajnie jak wrzucacie swoje listy bo wtedy mogę sobie pospisywać co i jak :) Jedynie wózek mamy wybrany BEBETTO LUCA po raz kolejny zrobił na nas pozytywne wrażenie i dla nas będzie wystarczający , tym bardziej że w mojej miejscowości można go zamówić i czeka się ok tygodnia. Dalej nie mamy wybranego imienia i to też mnie przeraża , sprzątneli mi w rodzinie sprzed nosa Michałka i Bartusia i nie wiem czy powielać i mieć to gdzieś czy głowić się nad jakimś innym. Noooo i super wymyśliłyście z tym emailem , wysłałam prośbę o hasło więc czekam. i Mam nadzieję że mimo mojej niskiej frekwencji na forum nadal mogę się tu czasem oddzywać :) Miłej niedzieli u mnie pogoda paskudna ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzeiwczynki macie brzuszki mój to przy waszych lekkie przejedzenia :D ;ak mozecie to podpisujcie jakoś zdjecia żeby latwiej się ogladalo, bo ja nie lapie ktora to ktora ;) nie wiem czy cos takie mozna wymyslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed wyslaniem zdjecia mozna obrobic nawet w zwyklym Paincie, tam jest opcja dopisywania tekstu do grafiki :) Alanja - UK to nie koniec swiata, wiec mam nadzieje, ze bedzie tam net i bedziesz sie do nas odzywac :) a II trymestr jest najbezpieczniejszy jezeli chodzi o latanie (jak z reszta i o wszystko), wiec na pewno wrocicie cali, zdrowi i z wozkiem :) Kama - moj typ dla synka do byl Mateusz, moze Ci sie spodoba? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj maz pierwszy raz zalapal sie na kopniaka, a potem jeszcze obrot, podskok i przeciaganie sie. Moje dziecko jest chyba chomikiem - w dzien spi, a w nocy biega :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tereska to strasznie pozno maz zalapal sie :) ja ostatnio siedzialam sobie na lezaku u rodzicow na dzialce i mama smiala sie bo byla z 5 m ode mnie a brzuch skakal na wszystkie strony bo synus przekrecal sie w tym momencie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Jak na niedzielę przystało to chętnie bym sobie jeszcze pospała a tu Mały obudził się przed 9 i nici z tego :( Musiałam wstać bo nie sposób spać jak coś mi się w brzuchu przewraca i cały czas mnie szturcha ;) PS zapomniałam wspomnieć ,że wczoraj do mojej kolekcji wózków do wyboru dołączył TAKO ALIVE http://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/TAKO-Alive/576. Widziałyście ten wózek? Odpadł natomiast Graco Symbio bo nie ma amortyzacji i ma piankowe koła :/ Nadal podoba mi się też Babyactive Elipso http://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/BABYACTIVE-Elipso-3w1-SUPER-GRATIS/472 no i Tutek Tambero http://dzidziusiowakraina.pl/pl/p/TUTEK-Ambero-2w1/532. Tutek zdecydownie najobszerniejszy i ma najlepszą amortyzację,ale mąż boi się że stelaż z gondolą nie zmieszczą się bagażnika hatchbacka a nie zamierza psuć wyglądu auta wożąc gondolę wewnątrz...faceci.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×