Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Ja też jestem bardzo wyczulona na jakikolwiek nawet cień krytyki co do wyboru. Jak mój brat rzucił tekstem - Kubuś? Jak ten soczek - to myślałam że mu zeby wybiję :-D Dobrze że napisał to na GG a nie osobiście hahahaha Oczywiście nie miał nic złego na myśli, żadnych więcej komentarzy nie było no ale ja od razu pozycję bojową przybrałam :-) Noelia - kolejna paczka? No weeeeź sie pochwal - dawaj linka :-) My jutro kierunek ----> Poznań i zakupy stacjonarne :-) Mąż chce zaliczyć zakupy ubraniowe w factory i przy okazji zaliczymy pare sklepów dziecięcych. Pewnie kupię trochę drobiazgów - kocyki, przewijak itp. Kwestia cen - bo jak sie okaże że allegrowe z przesyłką wyjdą dużo taniej to na obmacaniu się skończy a zamówie to same przez net. Już się nie moge doczekać :-D :-D x Doremi - a mi jak ktoś mówi że mam malutki zgrabniutki brzuszek to się cieszę!!!! I Ty też się ciesz bo to znaczy, że masz silne mięśnie brzucha i nie będziesz wyglądac jak hipopotam! Wolałabyś być już z ogromnym brzuchem, spuchnięta i ledwo poruszająca się? Wazne, że dziecko się prawidłowo rozwija i jest zdrowe. A jeśli wyglądasz zgrabnie to tylko się cieszyć :-) Zobaczysz że w 8 miesiącu tempo wzrostu brzucha może Cię zaskoczyć. Moja znajoma w I trymestrze schudła 6 kilo...potem nic nie tyła a w ostatnim 1,5 miesiąca 11 kilo jej przybyło!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniesia976252
najlpsze imiona - Pies i Sóka bo będą polakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z imionami to u nas też było różnie. Nam znów wszyscy mówią, że jest pełno Zuzi i że powinniśmy wybrać inne, mniej popularne imię. A my się uparliśmy, bo Zuzia to jedyne imię dla dziewczynki, które nam się od razu spodobało :-) Od jakiegoś czasu staramy się nie używać słów "dziecko", "dzidzia", "córka"- a mówimy po prostu Zuzia i wszyscy się przyzwyczaili :-) Nawet moja mama wczoraj się mnie zapytała "czy Zuzia już mocno kopie", więc nawet ona się już przekonała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia - to nie ja napisałam, ze się najadłas fasoli :-P Ja napisałam grzecznie, że ładnie Ci urósł od ostatniej fotki :-) A moje zdjęcia są - mail w folderze brzuszki, brzuszek KAttiYo i fotki tez podpisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juka - Mi nie pozwolono dodać cytryny do glukozy bo podobno zaburza wchłanianie. Ciężko było wytrzymać te 2 h po wypiciu tego świństwa - mnie też strasznie mdliło ale jakoś udało mi się nie zwymiotować. ja już się powoli zbieram na usg. Trzymajcie kciuki aby dziecko dziś nie zrobiło jakiegoś psikusa jak ostatnio i ładnie pokazało co ma między nóżkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania no to trzymam kciutki, żeby dzisiejsze usg rozwiało Wasze wątpliwości i żeby w tabelce pojawiło się imię dla Twojej kruszynki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo - no to ja nie jestem aż tak drażliwa, bo wiem, że każdemu się może podobać coś innego jak mówimy o Julku słyszymy, że "król Julian" ale to nic, moja koleżanka dała synkowi na imię Rysiu i "usłyszała, że ten z klanu " więc mnie takie coś śmieszy w sumie bardziej, ale jesli chodzi o rodziców, to mnie to denerwuje akurat, bo najpierw ah sami wybierzcie, a później, noo jest jak napisałam więc sok nie jest zły :) KattiYo - no wiem, zartuję przecież :) aaa już Cię widzę :) ładny brzusio adres mailowy: mamy2013@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na TVN STYLE zaczyna sie wlasnie program o karmieniu piersia. Niektore matki nawet 8 letnie dzieci karmia, masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick ............wiek....ostatnia @......termin porodu....płeć---imię elliska..........27.........14.10........20.07.2013...có rka..Jagoda Aniela linka_153.......25..........22.10........29.07.2013...có rka----Zuzia abcd123.........26.........23.10... ....30.07.2013...syn-----Artur Goosiaa2........25.........16.10........23.07-6 .08 ...syn----Franek ines89...........24..........23.10........30.07 .2013...córka----Emilka aandzikk........24..........26.10........01.08 .2013...córka Adrianna Pauliannaaaaa..29..........25.10.........01.08. 2013...córka smile..............22.........18.10..........02.08.2013 Synek--- Aluś KamaKamaKama..29........26.10........03.08.2013...Synuś< br /> ellix................27.........29.10........4.08.2013... syn----Leon lalka_tereska...29..........26.10.........08.08 .2013...córka---Karolina sandzia161......25...........2.11..........09.08 .2013...synek----Oskar Alanja1974......38............2.11..........09.08.2013.ni e chcę wiedzieć rolada...........28............3.11..........10.08.2 013...córka lady_green.....29...........3.11..........10.08.2013....s ynek asiaż32......... 32............3.11..........11.08.2013...synuś Hanuś27.........27............4.11..........11.08.2 013...syn anulka555.......34............5.11..........12.08.2013... córka...córka Dominika23.......23..........09.11........16.08 .2013 córka---Sara doremi25.........25...........11.11 .........18.08.2013...córka ManiaMania89...24...........11.11..........18.08. 2013 justyna1908.....24...........12.11..........19.08.2013....synek Olivier Aniolek2404......29...........10.11..........20.0 8.2013 Julka32...........31...........26.10...........23 .08.2013 gocha30..........30...........16.11...........23.08 .2013...córka Pola KattiYo............33..........16.11...........23. 08.2013...syn ----Jakub Noelia.............28............18.11.......... 25.08.2013...synuś Olcia30...........30............20.11..........27.08.2013 ...synuś--Michaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia mojego brzuszka tam jeszcze nie ma :) postaram sie jutro wrzucic. Wiem ze lepiej miec mniejszy brzuch niz zeby mi sie rozlewal :D ale ost moja ginka nie mierzyla males i nawet nie wiem ile wazy....:o a moj M mi wmawia ze cos jest nie tak.. xxx Co do imienia to ja jeszcze nie wpislaam bo jakos nie moge sie do niego przekonac a moj M nie godzi sie na rzadna inna propozycje.....wiec pewnie zostanie Helenka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo. Wracam wlasnie. Malutka waży 890g. Wszystko w porządku. Ale wredota znów wtulila buzie w w ściankę. No nic musze czekać kolejny miesiąc. Nowy lekarz super.Fantastyczny jest. Mam nadzieje zeże będzie przy porodzie. Klinika też super. Porodowki piekne. Sale eleganckie. Panie milutkie. Kupiłam 4 bluzki i spodnie ciążowe. I jestem hapi;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia przepraszam-nie chcialam Cie urazic i tak jak napisalam maly brzuszek jest ok-mniej po porodzie problemu :) kiedys padlo tu okreslenie o tej fasoli wiec je zacytowalam :) ja wlasnie wstalam... no juz nie moglam i musialam sie polozyc... :) a teraz zjadlam KAWAŁ arbuza i ide zmywac naczynia... kregoslup mi przy tym strajkuje no ale coz... :) Katti ale Ci zazdroszcze tych zakupow :) ja wszystko kupuje przez internet ale jak sobie pomysle, ze moglabym pomacac kazda rzecz w sklepie i przyjechac do domu samochodem ktory jest pelen dzieciecych klamotow to nie wiem czy nie wybiore takiej opcji :) z tym, ze ja dzieki siostrze jestem pozbawiona prawie przyjemnosci zakupowej-zostana mi podstawowe rzeczy, bo juz teraz idzie kolejna paczka z kosmetykami i recznikami :) uwielbiam ja za to :) oby tylko maly nie byl uczulony na cos... :( a wozek tez jutro kupujesz?? masz w planie?? co do imienia Zuzia to my tez bylismy zdecydowani no ale wyszedl Franuś :) i jakos nam nie przeszkadzala popularnosc... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik wiec super :) pozazdroscic szpitala i lekarza :) moja kolejna wizyta dopiero 15 maja... ostatnio przez ten urlop gin mialam wizyty co dwa tygodnie i juz sie przyzwyczailam... a teraz tyle mi przyszlo czekac :( ja swoj szpital znam no bo lezalam na ginekologicznym... na wlasne oczy nie widzialam tylko porodowki ale na zdjeciach wyglada super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem Wam, ze wlasnie doswiadczylam tak benadziejnej rozmowy z moja kolezanka z pracy, ze usiadlam i utwierdzilam sie w fakcie dlaczego poszlam na L4 odrazu... wrrrrrrrrrrr..... zla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu was nadrobilam. dzisiaj maz zorganizowal nam wycieczke wiec bylo wesolo ale troche jestesmy zmeczeni bo przjechalismy 190 km.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia ja jestem zdrowsza i szczęśliwsza odkąd jestem na zwolnieniu i nie widzę moich cudownych koleżanek z pracy, które tylko jedna pod drugą dołki kopią fałszywie się przy tym uśmiechając. Czuję ,że ta przerwa od pracy dobrze mi zrobi i nauczy dystansu na szczęście życie to nie tylko praca o czym kiedyś zdarzało mi się zapominać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki ;) Goosiaa2 Nie martw się i nie denerwuj , są ludzie i parapety ;) ja wizyte mam 10 maja wiec tez jeszcze troche ;) abcd123 Ale fajnie masz ;) ja jeszcze tylko jutro mykam na zajęcia i wreszcie do 6 maja spokój, weekend będzie dłuuugi ;) załapie 4 jeszcze swoje imieniny, hihi ;) aandzikk Już niedlugo i mala bedzie ważyc 1 kg , ale szybko rosną te nasze maluchy ;) Moj syn tez ciagle sie chowa i nie daje obejrzeć swojej buźki ;) moze 10 się uda podczas następnej wizyty ;) Noelia Julek to bardzo ładnie imię ;) znam takiego malego, czteroletniego Julka i jest bardzo slodki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiaaa :) alez nie uraziłaś mnie :) hah! ale wyszło nie pamiętałam, która z Was to napisała, ale wtedy smiałam się z tego okreslenia, i teraz dlatego sama je zacytowałam :)mi się przypomniało Gosiaaa :) mam sporo dystansu do siebie mi tez nie udziela się sytuacja w pracy, no ale jak mówicie zawsze jakiś parapet się trafi co do imienia Zuzia, mi się podoba smile :) tak ja tez poznałam takiego fajnego Julka i z biegu mi się spodobało :) no ale zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki !Witajcie nowe mamusie :) Widze fotki brzuszków sukcesywnie dochodza :) wszystkie inne, wszystkie fajne :) Jak zrobię świeża sesję to też dorzucę swoje. Jeśli chodzi o wybór imienia to kwestia gustu i nie powinno się o tym dyskutować.Jednemu podoba sie to, innemu co innego , i nie ma opcji dogodzic wszystkim w rodzinie.U nas wiekszych sprzeciwów nie było,Michaś przyjeło się bardzo szybko i już każdy tak mówi :)Ale to jedno z imion , które nie jest ani staropolskie ani nowoczesne, takie neutralne.A dla mnie najwazniejsze, że z nikim dorosłym mi sie nie kojarzy. Byłam dzis na tej szkólce rodzenia. Było nas razem 8,grupka z terminem na sierpień ).miałam obawy że same młode kobitki beda,a tu ku mojemu zaskoczeniu , trafiła się pani po 40 nawet, i w sumie same dojrzałe kobitki były.połozna przemiła. Była to godzinna dyskusja, m.in. o zasadach panujacych w naszym szpitalu, bo wiadomo każdy rządzi sie swoimi prawami.wiele, wiele przydatnych informacji. dowiedziałam sie m.in. że mozna ułozyć swój plan porodu ,który wrecza się połoznej przed porodem. to taka forma naszych oczekiwań, bo nie zawsze jest czas na rozmowe podczas akcji porodowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, wózka nie bede jeszcze kupowac. Do Poznania mam 160km a wozek bede zamawiala u mnie na miejscu pod koniec ciazy. Tak samo lozeczko. Nie bede sobie juz teraz zagracac tymi najwiekszymi rzeczami. Ciuszki na początek tez mam. Jutro sie skupie na kocykach, recznikach, rożkach, poscieli, akcesoriach pielęgnacyjnych, wanienkach, stelażach, przewijakach, pieluchach tetrowych, smoczkach, laktatorach itp.... Generalnie to juz postanowilismy ze maly pokoj w ktorym teraz spimy przeznaczymy dla Jakuba a my zmienimy meble w salonie na takie z funkcja spania. Wiec czeka nas najpierw urządzenie od nowa salonu a potem dopiero pokoju dziecięcego. Wtedy bede wiedziala ile i co mi sie zmiesci. No i planuje jeszcze w malym pokoju duuużą szafe w miejscu gdzie teraz jest biurko z komputerem. Ogladalismy dzisiaj w sklepie sofy i jedna super nam wpadla w oko. Powierzchnia spania 160x200 wiec super :-) Wiec jeszcze jutro zalicze sklep ikea, bo u mnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzisiaj wlasnie mam leniwy dzien a jutro zamierzam wyprac wozek. Na szczescie mamy kupca na ten wozek po corce wiec maz nie marudzi ze pelno wozkow w domu :-) przegladalam sobie ostatnio usg corki i w 26 tygodniu wazyla 1050 g a w 31 tygodniu 2100 g. Teraz nasze mnaluszki beda szybko przybieraly na wadze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po porodzie wazyla malo ale to byla wina lozyska ktore bylo III stopnia i zwapniale juz 36 tygodniu i wtedy z usg wychodzila 2700 g. nie wiem kiedy te lozsko zestarzało sie ale lekarz mowil ze mozliwe ze nawet w 34 tygodniu wiec juz nie rosla za wiele bo nie miala z czego. oczywiscie na moje szczescie bo zapowiadala sie ze bedzie powyzej 4 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja mam na oku takie imiona jak Tatiana i Tamara ale sama niewiem bo mój mąż zaczął do brzuszka mówić zdrobniale Tania i już mam opór.Ale chciałabym aby choć troszkę były podobne.A co do krytyki , ja zawsze byłam krytykowana za imiona moich chłopców a teraz nie wyobrażam sobie by iinaczej mieli.ABC123 zazdroszcze ci wycieczki.Ja tylko chcialam nad morze wyjechac na jeden dzień przed porodem to najpierw było zimowo a teraz lekarz mi nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jaka malutka. No moja teraz w 26 tyg waży 890 i tak sie zastanawiam czy to zapowiedź raczej kruszynki czy tak jak ja czyli ponad 4 kg... Moja mam męczyła się ze mną 20 godzin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anulka ja lekarza nie pytalam czy moge jechac bo to byl wyjazd spontaniczny. w sumie mielismy zrobic 20 km ale maz nagla wpadl na pomysl ze nie wracamy do domu i jedziemy dalej. co prawda teraz czuje ze zmeczenia ze lapia mnie male skurcze bo bola mnie plecy tak jak na okres ale dzisiaj juz odpoczywam wiec jutro wszystko minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wlasnie popatrzylam na mebelki po mojej siostrzenicy i stuknelam sie w leb... :) ze ja wczesniej na to nie wpadlam... :) stan ich idealny (uzywane byly przez rok) i przeciez je zabiore do Franka pokoju... :D dobrze, ze olsnienie przyszlo przynajmniej w szostym miesiacu :) no i pokoj ma byc na zielono niebiesko a mebelki sa granatowe wiec super ;) no i wszystkie jakies dodatki, lampki, pojemnki na kosmetyki-niebieskie :) siostra kazala uzyczac do woli :) ale sie ucieszylam, bo myslalam, ze Franka rzeczy beda u Nas w szafie zeby zaoszczedzic na komodzie narazie, a tu prosze caly pokoj sie zapelnil :) no i bedzie prawdopodobnie bujany fotel... :) moja przyjaciolka ma... i stoi jej w starym domu no i w sumie graci... wiec bedzie jak znalazl :) huuuuraaa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, muszę spytac bo się martwię.od około pół godziny mały kopie w brzuchu jak szalony. Do tej pory nie przejawiał az takiej aktywnosci, czy to znaczy że cos moze byc nie tak? Zwykle pokrecił sie chilke i zasypiał, teraz natomiast mam wraznie że obraca sie wokół i kopie mocno.Macie też tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×