Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Gosia ten swiat dziecka to za nakopianskiej tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi, kupowalyscie juz smoczki?? jaka firma najlepsza?? :) na butelke zdecydowalam sie jednak tommeee tipe-mimo roznych opinii w rankingach zawsze jest wysoko-myslicie, ze smoczki powinny byc ztej samej firmy?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia, nie :) na zakopianskiej to jest ten 4kids-tam widzialam tego x-landera :) ale jak rolada pisze maly tam wybor :) a swiat dziecka jest na os. zgody 7 :) czynne do 18:30-ja sie tam dzis wybieram, moze bedzie jakis wiekszy wybor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam butelke avent ( jak na razie tylko jedna i mamnadzieje ze ta jedna mi sie nie przyda ) a smoczek mam tommee tippee. avent ma strasznei duze smoczki i jako niedoświadczona mam kupilam corce jak bylam w ciazy i ona nie mogla go utrzymac w buzi bo byl takie duzy. tommee tippee sa mniejsze wiec mam nadzieje ze ten bedzie dobry bo jak nie to zostaje nuk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozecie sobie wejsc na strone Swiata Dziecka i tam jest podany spis producentow jakich maja w ofercie. To bedziecie od razu wiedzialy na co sie nastawiac i czego mozna sie spodziewac :) Goosiaa - na pewno maja i Quinny i Navingtona ;) jezeli krakowski jest choc w polowie taki jak warszawskie (chociaz ja mam kolo siebie ten najwiekszy w calej sieci, wiec moze mam spaczone porownanie), to na pewno bedzie co ogladac :) U mnie wizyta na 14:30, ale odkad czuje ruchy i wiem, ze to zdrowa dziewczynka to nawet nie pilnuje terminow. Wczoraj sie zorientowalam ze ide dzisiaj :D a ze z niej modelka raczej taka nieudolna, to tez nie nastawiam sie na super widoki. I sama sobie zrobilam pazurki na stopach, pokracznie bo pokracznie ale jeszcze dosiegam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lalka-wiem, sprawdzalam ale nawet jak cos wybierzesz to pojawiaja sie po dwa, trzy modele :) no nic, jedziemy z K. tak czy siak-moze cos nam sie jeszcze innego spodoba :) no i kupie wlasnie buteke chociaz jedna i smoczki (ile trzeba??) :) no a reszte zobaczymy co mi wpadnie w lapki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do wizyt to ja mam tak samo-skoro Franek dawal mi codziennie znaki to jakos nie drobilam tak strasznie nozkami :) na tym ekranie to juz prawie nic nie widze bo w calosi go nie obejmuje a z moja wyobraznia chyba marnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w biedronce za tydzien beda pampersy dada w promocyjnych opakowaniach. zajedna pieluche dwujek wychodzi 32 gr a oryginalnego pampersa 50 gr jak jest promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie też nic nowego, nadal muszę leżeć, a tak ładnie na dworze;( Postanowiłam dzis w końcu wybrać pościel i mam nie lada dylemat, na pewno w grę wchodzą tylko te niedrukowane, 2 kolorowe, ale sama nie wiem za duży wybór. Pochwalcie się swoimi typami:) Poza tym zaczynam rozglądać sie za kosmetykami, trochę się na tym znam więc nie powinno być problemu. Jeśli chcecie możecie spojrzeć na fajną stronkę z analizami składów http://www.srokao.pl/ Mój brzuszek niezmiernie twardy, a do tega mam dużo upławów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie też nic nowego, nadal muszę leżeć, a tak ładnie na dworze;( Postanowiłam dzis w końcu wybrać pościel i mam nie lada dylemat, na pewno w grę wchodzą tylko te niedrukowane, 2 kolorowe, ale sama nie wiem za duży wybór. Pochwalcie się swoimi typami:) Poza tym zaczynam rozglądać sie za kosmetykami, trochę się na tym znam więc nie powinno być problemu. Jeśli chcecie możecie spojrzeć na fajną stronkę z analizami składów http://www.srokao.pl/ Mój brzuszek niezmiernie twardy, a do tega mam dużo upławów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elix moja KattiYo dodała na meila swoją pościel, a ja mam nadzieje, że moja dojdzie dziś lub jutro to wrzucę fotki:) Ja kupię jedną buteleczkę Tommee tipe antykolkową koniecznie, a smoczków nie kupuje, bo mam w planie tak jak z młodszym synem nie używać - jak się uda... Koleżanki obecnie używają z Aventu bo są malutkie i dzieciaki je lubią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam...pozałatwiałam co miałam załatwić...zakupy zrobione...teraz kawka i może jakiś serial :) Goosia ja też bym padła jak bym Cie spotkała :) hehe :) i podtrzymuje pytanie co do smoczków...też się zastanawiam jaki kupić...:/ KAtti i Alanja ja też mam niestety problem ze skurczami i twardym brzuchem, mi gin powiedziała, że skoro szyjka długa i zamknięta to jedyna rada to oczywiście magnez, odpoczynek i mało stresu :) no ale ja nie umiem tak leżeć, ciągle mnie gdzieś nosi...:) czasem wezmę nospę, jak długo ten brzuch jest twardy bo to bardzo nieprzyjemne uczucie i dyskomfort.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada a w jakich ilościach można ten magnez brać??? w umie moj gin powiedział, ze jeżeli po odpoczynku brzuch przechodzi to nie ma sie czym martwić. Jednak wczoraj jak na złośc po wizycie miałam jak kamien nawet odpoczywając...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnei miałam pytać o pampersy? koleżanki doradzały żeby na początek kupować te oryginalne a poźniej można się przerzucić na DADA bo ponoć są dobre :) jak Wy planujecie? Od razu Dada czy tak jak ja? bo powiem szczerze, że jestem zielona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a właśnei miałam pytać o pampersy? koleżanki doradzały żeby na początek kupować te oryginalne a poźniej można się przerzucić na DADA bo ponoć są dobre :) jak Wy planujecie? Od razu Dada czy tak jak ja? bo powiem szczerze, że jestem zielona ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja mi przepisała Asmag forte ( tak to się chyba nazywało ) i kazała brać 3 razy dziennie po 2 tabletki. Ponoć magnez jest wydalany jak jest go za dużo także raczej nie ma skutków przedawkowania. Teraz biorę Chela-mag B6 ale tylko raz dziennie, czasem dwa razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines ja zacznę od Dada bo akurat mam takie :) dostałam w spadku od babki, która nakupowała na zapas tego małego rozmiaru i jej dziecko już wyrosło..:) więc będę używała Biedronkowych a jak mi nie podpasują to poszukam innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupilam jedna paczke pampersa i to tylko na poczatek do sszpitala a potem bede kupowala dady z biedronki bojuz sama sprawdzilam na corce ze sa dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrrr no co jest, nie widze Waszych postów :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines ja zaczynam od pampersów już mam kupione, utwierdza mnie w tym zdanie młodych mamusiek, dada może i dobre ale np. na noc ponoć się nie nadają bo przemakają. Co do ceny, to różnica jak dla mnie, wcale nie rzuca na kolana szczególnie jak trafisz na promocję. Np. kupiłam teraz pampers 2-5kg za 0.512 szt. a dada 2-5kg są za 0.52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines ja zaczynam od pampersów już mam kupione, utwierdza mnie w tym zdanie młodych mamusiek, dada może i dobre ale np. na noc ponoć się nie nadają bo przemakają. Co do ceny, to różnica jak dla mnie, wcale nie rzuca na kolana szczególnie jak trafisz na promocję. Np. kupiłam teraz pampers 2-5kg za 0.512 szt. a dada 2-5kg są za 0.52

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wychodzi w koncu slonce bo od rana padal deszcz i bylo zimno a teraz robi sie juz fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×