Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Alanja dopochwowe usg? A to w zaawansowanej ciąży takie robią? Ja je miałam tylko w pierwszym trymestrze i od tamtej pory już nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja a nie wygadal sie odnosnie plci?? :) no i co z Waszymi imionami?? :) Noelia a Ty jakie bierzesz teraz pod uwage?? :) ja siedze na sloneczku-grzeje jak cholera :) oby do wrzesnia tak bylo zeby wszystkie nasze pociechy mialy jeszcze okazje pokazac sie w spodniczkach i kotkich spodenkach :) maly wierci sie dzis strasznie-ale to juz nie jest kopanie tylko "przemieszczanie sie po brzuchu" :) juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam zawsze usg dopochwowo, żeby zmierzyć długość szyjki...poźniej szybkie usg przez brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aandzik-robia :) tylko tak delikatnie zeby sprawdzic szyjke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja super wieści,normalnie książkowa ciąża. Abcd mój M też takiego pokroju bratową , ale sama wiesz że są ludzie i parapety. Katijo ale tygryska nie wynoś do piwnicy zostaw go w pokoju u małego ,fajnie uprzytulni pokój.Chyba że będziesz miec Kubusia w sypialni . U mnie dziś burzaaaa.To kafe najpierw nie pokazuje postów a później wszystkie odrazu,też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Annndzik, zrobił dopochwowe, bo ponoć wtedy lepiej ocenić stan szyjki. Rolada faktycznie, to jeszcze Sandzia ma podobnie i dzisiaj u niej wizyta. Abcd meta coraz bliżej:) już nie mogę się doczekać pierwszego forumowego bobasa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anuulka ja mam identycznie z kafe:( Goosia nie wygadał:) imiona narazie zostały bez zmian - cały czas mam nadzieje, że będzie chłopiec, a mój M mówi do brzuszka Zuzia, ale jak będzie dziewczynka to czuje, ze zmienimy na Tosia:) wszytko wyjdzie w praniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a mnie tylko bada na fotelu ginekologiczne ale usg to nie. Ja też już nie moge sie doczekać forumowego pierwszego bobo. Taka jestem ciekawa której się uda:-) Ja miałam zanieść zwolnienie i już się cała wyszykowałam aż tak mi się słabo zrobiło że szybko musiałam się położyć i tak do tej pory leżę. Nie wiem jak wy na słońcu możecie wytrzymać ja bym chyba umarła. No i do 17 nie wychodzę z domu bo jeszcze gdzieś zaslabnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde a mnie tylko bada na fotelu ginekologiczne ale usg to nie. Ja też już nie moge sie doczekać forumowego pierwszego bobo. Taka jestem ciekawa której się uda:-) Ja miałam zanieść zwolnienie i już się cała wyszykowałam aż tak mi się słabo zrobiło że szybko musiałam się położyć i tak do tej pory leżę. Nie wiem jak wy na słońcu możecie wytrzymać ja bym chyba umarła. No i do 17 nie wychodzę z domu bo jeszcze gdzieś zaslabnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mierzylam sukienke ktora szylam na chrzest :) w niej tez ide na wesele w sobote :) wyglada dobrze, nie trzeba poszerzac :) ubralam tez swoje wysokie obcasy i torebke :) kwestia wyobrazni byla tylko fryzura i bizuteria :) mam nadzieje, ze bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja dziś też mam wizytę z USG - mimo że chodzę na NFZ to jest już moje 5 USG :D Dziewczyny jak znosicie te upały? Ja nigdy nie lubiłam wysokich temperatur ale teraz to już jest porażka. Wystarczy że wyjdę na dwór to zaraz kręci mi się w głowie, jest mi słabo no i zaczęłam strasznie puchnąć. Już z utęsknieniem czekam na ochłodzenie i deszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo w końcu mi się coś pojawiło Alanja - zaskoczyłaś mnie tym dopochwowym usg na tym etapie ??? abcd - welcome in hell :) bratowa mojego G z bratem chca przyjechać do mnie po taka płytkę ze zdjęciami- chyba zawiozę to dzisiaj do teściowej juz serio wole się bujać te 15 km niż czekac na nich u mnie :( Goosiaa - żadnego :) hah, serio wrzucilismy z mężem na luz i On czasem jak dzowni to własnie pyta "jak tam Fryciu?", "jak tam Kubuś? " i tak róznie, więc może naturalnie coś zostanie jak to usłysze :) aaa dostałam dzisiaj łóżeczko i pościel i te wszytskie akcesoria typu przewijak itd :) oczywiście już przeszperałam wszytsko :) jest pięknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jak pod koniec lipca ktoras przestanie sie odzywac to pewnie bedziemy obstawiac ze pewnie juz rodzi :) u mnie dzisiaj tez skwar ale zaraz bede musiala wyjsc do apteki po plasterki emla zeby nie meczyc corki z tym kolczykiem bo jestesmy umowione na 15:30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eh nie możecie się doczekać pierwszego, a co ja mam powiedzieć ??? :O :D albo Olcia i KattiYo :) zamykamy stawkę i chyba do tej pory to zniosę jajko :D co do twardego brzucha, tez tak mam , że jak za dużo porobię to jest twardy, ale ywstraczy odpoczynek i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noelia to czekamy na foto, moja pościel już powinna przyjśc na dniach:) a dopochwowe dalikatne i wole to niż na fotelu ginekologicznie;) Goosia to oczywiste, że laska:) jak nie ,jak tak... Acha, terminy terminami, a porody rządzą się swoimi prawami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wy już macie praktycznie całą wyprawkę... Ja rzeczy dla dziecka dostane pod koniec czerwca od siostry i przyjaciółki ( nie dawno rodziły) jeżeli stwierdzę ze czegoś mam mało to wtedy dokupię. Łóżeczko i wózek też zamówię dopiero pod koniec czerwca - na razie nie mam do tego głowy - wszystko się kręci wokół obrony, zaliczeń itd. Wczoraj jedna z was miała 100- dniówkę do porodu. Dziś z ciekawości sama sprawdziłam ile mi zostało - 90 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja, pokazywałam już tutaj :) ostatnio linka, a na robienie zdjęć mnie nie namówicie :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, mi zostało 97 dni, przegapiłam jakoś tę stówę :) a co do wyprawki, no to nie mam wszytskiego :) zakupy zaczęłam robić takie poważniejsze jakieś 2 tygodnie temu :) a co do wózka - to zalezy oczywiście jaki chcesz, jednak na twoim miejscu zamówiłabym wgo wcześniej jeśli nie mają danego wózka na stanie czy coś czas oczekiwania jest od 4 - 7 tygodni w większości miejsc co do terminów - oczywiście, że może być różnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wózek mam już wybrany - mąż mi pomógł i się zaangażował. Wybraliśmy polskiego producenta więc z dostawa nie będzie problemu. kolor czerwony z czarnym daszkiem http://allegro.pl/anmar-zico-gondola-spacerowka-fotelik-od-prod-i3230283109.html Co do łóżeczka to raczej chcemy kupić razem z wszystkim tzn z materacem, ochraniaczami, poszewkami itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goosiaa no no jak się odwalisz to dżaga z Ciebie bedzie ze nie pogadasz :) hihi ja też dzisiaj cosik słabo się czuje ;/ miałam zamiar umyć okno w pokoju ale na szczęście mąż obiecał że ja wstanie po nocce to mi go umyje, a ja powieszę sobie tylko firankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
goosiaa no no jak się odwalisz to dżaga z Ciebie bedzie ze nie pogadasz :) hihi ja też dzisiaj cosik słabo się czuje ;/ miałam zamiar umyć okno w pokoju ale na szczęście mąż obiecał że ja wstanie po nocce to mi go umyje, a ja powieszę sobie tylko firankę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania ja mam tak samo jak Ty. Zawsze źle znosiłam upały ale teraz to przeginka totalna. Leżę. Na obiad wyciągnęłam sandacza i warzywa z zamrażarki bo nawet na zakupy nie odważę się sama pójść. 72 dni do porodu:-) A z wyprawki mam tylko trochę ciuszków kocyki i tetry:-) Od czerwca akcja pobilizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ManiaMania, spokojnie wszystko w swoim czasie, teraz wszystko przecież można kupić od ręki, a teraz skup się na obronie. No może z tym wózkiem to lepiej wcześniej, bo jak pisze Noelia te terminy:( a mi do wyprawki jeszcze trochę, delikatnie mówiąc;) brakuje.. Noelia faktycznie pamiętam linka, a ze zdjęciami to uparta jesteś;) Moja opalenizna wyszła dzisiaj tak konkretnie:) góra i nogi strzaskane, a brzusio nietknięty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anndzik to współczuje, ja nad wyraz dobrze czuję się na słońcu. Oczywiście uciekam często do cienia dla bezpieczeństwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak mam :) :P Alanja hehe Mania ja też kupiłam wszytsko u jednego dostawcy, całe komplety pościeli w tym jeden z moskitiera itd z ochraniaczami przybornikiem, rożkiem itp łożeczko, przewijak, materacyk :) także tak lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mania, no całkiem niezły ten wózek, gondolka wydaje się być fajna :) no ale dla mnie koła odpadają :D no ale to już wszytskie wiedza, że mam zboczenie na punkcie kół :D no i ja jednak fotelik kupuję z maxi cosi tylko własnie - skoro już poruszam ten temat powiedzcie: czy jest sens kupować adapter do wózka do fotelika ? tak się zastanwiam? bo maxi cosi pasują do większości wózków, ale trzeba ten adapter, niby nie jest drogi, ale ja wiem czy sie przyda ? w końcu będę chyba prędzej szła z fotelikiem w ręcę (np z parkingu do przychodni), niż zaczepiać go na stelaż wózka ? jak to widzicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w Krakowie BURZA!! Masakra...boję się burzy :( :( :( ojeju...jak grzmi :( :( U mnie wyprawka na średnim etapie, dużo mam ciuszków od tej sąsiadki...większość to bez szału, ale w sumie takich maluch szybko wyrasta więc dokupię tylko parę nowych i będzie git :) za to nie mam wcale takich rzeczy kosmetyczno-higienicznych ani dla mnie ani dla dziecka..ale ro już pewnie w czerwcu kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×