Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

up up :D hihi znow zaśmeicam bo nic nie widzę :P właśnei zjadłąm mega porcje lodów z truskawkami i sosem mniaaaaaam! a potem tyłek rośnie ;p ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee no nie gadajcie takich rzeczy serio z tym nosem ??? kurde to mi przed samym porodem pewnei tylko kichol będzie widać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...widzę, że każdą z nas sprawa nosa wyraźnie zaniepokoiła...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. A my z mężem pojechalismy w miasto a potem do Zielonej Góry - rajd po sklepach meblowych, potem galeria handlowa i obiadek- fryteczki, surówka, kawałek rybki i soczek słodki :-) ( dodam ze przed chwilą sprawdziłam cukier- w normie ) Pochodzilam po kilku sklepach, myslałam ze znajde jakąś fajną sukienkę na lato ale nic nie znalazłam ciekawego. No ale w końcu kupiłam sobie zwykłe czarne balerinki :-) Jutro mam kolejne zajęcia w szkole rodzenia :-) A po zajęciach odbiore wypis ze szpitala. Mam nadzieje ze zdąże na powrotny autobus bo raczej niezabardzo będzie mi sie chcialo zasuwac na piechote/ zwlaszcza ze jak wiecej pochodze to mam czesciej te dziwne skurcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd- bardzo ładnie Ci w takich wyprostowanych włosach :-) I nie widzę żebyś już była zapuchnięta na twarzy :-) O tym nosie to nigdy nie słyszałam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja urodziłam się i mieszkam też nie daleko Poznania.Nie martwcie się pyrkami ,może nie każdą to dotyczy,mnie i tak żadna nie pobije. A teraz to forum nawet nie chce sie otwierac muli ze hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Katjio ja nie pisalam ze abc ma zapuchniętą twarz tylko zmienioną w porównaniu z innymi fotkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kattiyo kiedys prostowalam wlosy codziennie a teraz tylko od czasu do czasu. XXXX arturek wlasnie ma jakis maraton bo wiercisie caly czas i tylko brzuch rusza sie na wszystkie stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd śliczny brzuszek! ja to przy dobrych wiatrach będe miałą taki w 9 miesiącu... ;/ od 3 tygodni obwód w najszerszym miejscu wzrósł aż o 1 cm, no normalnie istne szaleństwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd śliczny brzuszek! ja to przy dobrych wiatrach będe miałą taki w 9 miesiącu... ;/ od 3 tygodni obwód w najszerszym miejscu wzrósł aż o 1 cm, no normalnie istne szaleństwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd śliczny brzuszek! ja to przy dobrych wiatrach będe miałą taki w 9 miesiącu... ;/ od 3 tygodni obwód w najszerszym miejscu wzrósł aż o 1 cm, no normalnie istne szaleństwo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie z nosa krew nie leci. Kiedyś troszkę jak katar miałam. Za to z dziąseł strasznie. Nie mogę szczoteczka dotknąć. Co do chodzenia do toalety to też ciągle biegam i tuż po skorzystamiu od razu znów mnie się chce mimo ze było parę kropel. A ostatnio tak miałam ze jak kichnęłam to popusciłam. Dobrze ze wkładki używam. A mala kopie gdzieś po bokach więc chyba nie uciska główka w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi juz tez za bardzo nie rosnie brzuch bo od 2 miesiecy powiekszyl sie o 3 cm. teraz tylko zmienia ksztalt ale za bardzo nie powieksza sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie dziś pół dnia jakoś tak ściska na dole...nie wiem czemu...może dziecko gdzieś tam uciska bo ma mało miejsca...jakieś takie napięcie wewnętrzne mam :/ Mnie to chyba nigdy nie przestaną zadziwiać ruchy dziecka w brzuchu...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...no i u mnie obwód brzucha 95, rośnie powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem! Znowu miałam z 7 stron do nadrobienia. Dziś byliśmy na kolejnej lekcji szkoly rodzenia. Tym razem było o samym porodzie, powiem Wam że wcale mnie te zajęcia nie uspokoily, wręcz przeciwnie. W pewnym momencie miałam wrażenie że zaraz wybuchnę płaczem! Boże ...tak liczę na cesarkę. Oby się udało... Położna ze spokojem opowiadała o godzinach spędzonych w bólach, o wypróżnianiu, o 10 osobach będących na sali w ostatnich minutach porodu, o nacinaniu krocza, o szyciu ,o porodzie łożyska i co się robi jak ono nie chce samo się urodzić, o porodzie z próżnociągiem. Normalnie koszmar! Najciekawsze jest to że stosowała wiele zdrobnień, które niby miały złagodzić temat...nie udalo się :/ Wyszłam ze łzami w oczach i roztrzęsiona.... Co poza tym? Zaczęłam robić pranie. Samo prasowanie pieluszek zajęło mi ok 45 minut! W dodatku czuję że Młodemu robi się ciasno i zaczyna mocno się rozpychać. Brzuch mam strasznie napięty,sapię i dyszę bo mi ciężko,Małe wciska mi się pod żebra...już teraz to dyskomfort a co to będzie za kilka tygodni? ... Dzis złapał mnie dziwny ból, a właściwie kłucie w plecach i brzuchu, jakby mi ktoś nerw nakuwał. Ciekawe co to było. Dlatego postanowiłam na razie odpuścić sobie dalsze prasowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja przed chwila wystraszylam corke. poszlam sie kapac i jak wyszlam z wanny to coka zaczela krzycze "mama krew ci leci" spojrzałam w lustro a mi z nosa krew leciala i corka przerażona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiczka331
Witam. Tez jestem sierpniową mamą tylko że 2011r. Trafilam na was przez przypadek i poczytalam pare stron, az mi sie łezka w oku zakręcila jak przypomnialam sobie o tym co wy teraz macie czyli szczescie ale tez i male zmartwienia. Widze ze juz szykujecie wyprawke wiec jesli moge polecic stronke www.promobaby.pl na ktorej są promocje z wiekszosci wiekszych sklepow. Pozdrawiam i życze bezbolesnych porodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm coś kafe wariuje. Przez cały dzień nie widzę waszych postów a nagle wyskakuje 4 strony do nadrobienia.... abcd - naprawdę fajny masz ten brzuszek :D Co do tematu krwotoków z nosa - ja miałam z tym problem jakieś 3 tyg temu ale było to spowodowane przemęczeniem organizmu i niedoborem magnezu i w krwi. Na krwotoki lekarz dodatkowo mi zalecił przyjmować jak najwięcej witaminy C gdyż uszczelnia naczynia krwionośne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.ja rano miałam wizytę i wszystko w porządku:) mala wazy 1330 g i juz jest główką w dół ułożona.lekarka mi powiedziała że mam duży brzuch a wszyscy znajomi mówią że jest mały:)nie wiem czy się zapisać do szkoły rodzenia.mam dylemat.ciekawe sa te zajęcia? Myślicie ze pomocne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nimirka- ja byłam tylko na pierwszym spotkaniu w szkole rodzenia, a resztę zajęć odpuściłam... Ta położna jakoś mnie nie zachęciła. Ogólnie to więcej czytała niż opowiadała. Albo podawała niepewne informacje, np: że w ciąży nie wolno jeść tuńczyka, ale po chwili przeczytała, że jednak wolno do 4 puszek tygodniowo... Że maliny działają wczesnoporonnie, ale jej koleżanki piły herbatki z malin i nic im nie było... Że na tym etapie ciąży można mieć do 4 skurczy na godzinę i nie powinno to nas martwić, a moja gin powiedziała, że do 5 razy na dzień jest ok ale mam brać nospe zapobiegawczo.... Także ja osobiście wolę dokształcać się tutaj na forum, albo w google.pl :-) przypuszczam, że ja mam taką beznadziejną szkołę w mieście, bo inne dziewczyny tutaj na forum sobie chwalą :-) Xxx Mam nadzieję, że mój post się pojawi, bo nie będzie mi się chciało tego drugi raz pisać :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos bardziej elegancko :-) Da się przeżyć tylko zeby nie wariowało :-) Namirka- co do szkoly rodzenia to ja trafilam na super położne prowadzące i bardzo polecam :-) Mimo ze szkola jest darmowa i nie biorą od nas żadnej kasy to są bardzo zaangażowane i chętnie odpowiadają na wszystkie pytania. Co do opisywania przebiegu porodu- no ja nie słyszałam jakiś drastycznych krwawych historii zebym az wychodzila ze łzami w oczach.. Ale fakt ze nie ma co sie oszukiwac- trzeba sie nastawic ze nie będzie przyjemnie i gładziutko tylko czekają nas ciężkie chwile. Cesarka też nie jest jakimś cudownym sposobem na unikniecie bólu bo po cesarce tez boli i ciezko wstac z lozka gdy sie trzeba dzieckiem zająć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale miałam do nadrobienia:) dobrze że kafe szwankowało;) Abcd brzusio lux:) Rolada ja obstawiam 17,21, 23 i 68 :) Z tymi nosami to też pierwsze słyszę i wolałabym nie, bo i tak mam kartofla na twarzy:( Linka ja do szkoły idę 1 lipca więc zobaczymy, porodem mnie nie nastraszą, bo wiadomo, że to nic przyjemnego;) właściwie to interesuje mnie tylko porodówka co i jak... Wczoraj znajoma zabrała na na budowę, chciała się pochwalić jak zaczyna już wylaniać sie jej domek, potem grill i piffffkowanie do wieczora. Ja oczywiście przy soczku...po powrocie do domku jakieś skurcze mnie złapały w łóżku i trochę się zdenerwowalam, słabo mi się zaczęło robić i wogóle:( no ale dziś jest już ok... Jak zje poste to sobie strzele w łep....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez szok!!!!!! :) no nic dla mnie to kwestia przyzwyczajenia :) dobrze bedzie jezeli tylko sie nie bedzie wieszac i spamowac :) wyruszam w poszukiwaniu talerzy dla tesciowej no i... dwa dni do wesela :D moze zdazy sie jeszcze wypogodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie O jak ładnie na kafe:) mam nadzieje ze już będzie dobrze chodzic:) Miłego dnia kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze a ja ciągle w łóżku leniuc**ję :-) Powinnam wstac i ogarnac pokoj po tej zmianie okna- wszystko w kurzu.. No i sie szykowac bo o 11 mam autobus do szpitala, na 12 szkola a od 13 wydają wypisy szpitalne :-) Zapomniałam wyciagnac miesko na obiad z zamrażarki.. Muszę wymyśleć jakis obiad albo kupic potem żeby zrobić coś na szybko.. A wy jakie dzisiaj plany obiadowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrob spaghetti :) albo bialy barszczyk z kielbaska i jajeczkiem :) albo... ja zachcianek mam wiele :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×