Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

ja nie mogę ciekawe komu się, aż tak nudzi, że wchodzi na fora, szuka dziury w całym i głupio komentuje... ;/ Dziękuję Ci Firanko, trochę mnie podniosłaś na duchu ;) a jeśli chodzi o nie mówienie, to ja oczywiście zamierzałam powiedzieć na święta, to byłby jakiś 9 tydz. Ale niestety nic z tego, musiałam powiedzieć już teraz, bo przez to zwolnienie i tak by się dopytywali o co chodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pierwszej ciazy powiedziałam około 3 misiąca, teraz jak nie pójde na zwolnienie to chyba nawet później, potrzymam to w tajemnicy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za rade rzeczywiscie
zgadza sie, wiec smialo idz oszukuj ze chcesz pracować. Takie rzeczy powinny byc wpisywane potem do swiadecstwa pracy " Pani X zatrudniona 10 grudnia, 12 grudnia przyniosla zwolnienie lekarskie. Umowa zostala Jej przedluzona do dnia porodu.Dalej poszla na macierzynski 0 po przepracowaniu 2 dni " :D. Takie rzeczy powinno sie wpisywac, nastepnym razem pracodawca mialby jasnosc z kim ma do czynienia. Powodzenia w wyludzaniu pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka przecież nic nie dosta - dlaczego Ją z góry osądzasz, skąd wiesz jaką ma sytuację, a może pracowała przez wiele wiele lat i tak samo przez wiele lat się starała, a przyszedł kryzys zwolnili ją i podjęła nową pracę i los jej dał właśnie teraz dzieciątko. Nie rozumiem, jak tak można, oszukiwać pracodawce- haha ! dobre, bo oni nas nigdy nie oszukują. A poza tym skąd wiesz jakim jest pracownikiem, może ciąża w niczym Jej nie przeszkodzi i będzie gdzie miała wrócić po urodzeniu. Jeeejku !!!!!!! jak mnie drażnią tacy ludzie ! Nie zna sytuacji a z góry wszystko wie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy któraś z Was ma takie lekkie skurcze ?????? czytałam że to normalne w 1 trymestrze, ale już sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Hmmmmmmm..a ja nie wytrzymalam i powiedzialam mojej mamie i przyjacilkom..to moja pierwsza ciaza i jetem tak podekscytowana ze szok!!!!!!!!!! :) ciagle sie usmiecham :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziekuje za rade rzeczywiscie
no na pewno idzie do fizycznej pracy, po to zeby pracowac do 9 miesiaca i po macierzysnkim wrocic.Litosci, A dlaczego to nie fer ? bo niektore kobiety szukaja pracy na serio a nie na 2 tygodnie, zeby miec cytuje "źródło dochodu" . Poklaskujcie sobie tutaj dalej, widac jakie grono siedzi tutaj , zegnam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
nela88 - ja mam takie lekkie pobolewanie brzucha ( takie ciagniecie), czasem jajniki zakluja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miewam skórcze, czasem aż słabo mi się robi, też mnie to niepokoiło, ale myślę, że to normalne, w końcu coś tam w nas rośnie :) My tez powiedzieliśmy, ale tylko najbliższym, reszcie powiemy w święta akurat po wizycie o ile wszystko będzie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam plamień tylko te skurcze mnie niepokoją mam już tak 2 dzień. to moja 1 ciąża więc jestem zielona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to tez drażni... ludzie kompletnie nie znaja sytuacji a oceniają. Nie rozumiem co Cie w tym boli? pozatym wierz mi gdybym miala mozliwosc to poszlabym do pracy biurowej! i nie powiedziane ze odrazu pojde na zwolnienie lekarskie! to wszystko zalezy ao tego jak sie bede czula. No a faktycznie Państwo jest takie dla nas dobre.. tak duzo od niego dostalam ze powinnam sie wstydzic za takie postepowanie... ale głupoty piszesz... Ja powiedzialam najblizszej rodzinie: rodzicom, siostrze, no i dwóm przyjaciółkom. Reszta rodziny dowie sie na Swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Firanka, nie przejmuj się, nie rozumiem tylko co takie osoby robią na tym forum, ale być może nie mają się na kim wyżyć, to przykre i współczuję im najbliższym, bo są to chyba osoby, które niby mają idealnie poukładane życie i nie wiedzą co jeszcze w życiu może ich spotkać. A Ty Kochana nie denerwuj się tymi głupotami, bo w Twoim stanie nie powinnaś się stresować :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
czyli nei wszystkie czekaly do 3 m-ca :) ufffffff myslalam ze tylko ja taka w goracej wodzie kapana :) ja takze chce powiedziec reszcie rodziny w swieta, i z mojej strony i ze trony mojego J to bedzie pierwsze wnucze :) jet tylko male ale.. bratowa mojego J stara sie juz od dluzszego czasu o dzidzie.. :/ troche kiepska sytuacja, co? bo ona juz ponad 10 lat z mezem razem ,od roku starania a ja niecaly rok z J razem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już zdążyłam powiedzieć mamie, jest w szoku ale się cieszy:D rodzina męża jeszcze nic nie wie, oni mieszkają za granicą za pośrednictwem kamerki im powiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Hej dziewczyny. Ja nadal cierpliwie czekam czy @ się pojawi.Tak bym chciała już wiedzieć. Gratuluje wszystkim przyszłym mamusiom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Nie dziękuję:) jeszcze 2 - 3 dni do @. chyba zwariuje... Aguś robiłaś już test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa tak robilam wczoraj I dzis rano negtywne niestety... Woec czekam na @ no chyba ze jak przy Alexie pokarze mi test tydzien po @ No zobaczymy Dola zlapalam I tyle ale co czekam dalej... W niedziele mam termin @. Ale I tak pewnie bede testowac codziennie czekajac na cien cienia drugiej kreseczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Aguś nie ma co się jeszcze dołować, bo może po prostu za szybko zrobiłaś test. czekamy razem do poniedziałku, a we wtorek rano robimy test, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
no ale oczywiscie jak chcesz robic wczesniej to ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinowa ja moge czekac moge robic nie ma znaczenia I tak mysle ze jednak sie nie udalo.... A moja bratowa w ciazy... Na sierpien jakos urodzi bo dopiero test zrobila...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinowaaa
Kochana ale Ty się jeszcze nie smuć bo nic nie wiadomo, głowa do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
Dzien dobry :-) Wiem ze ciezko jest wyluzowac gdy bardzo pragnie sie maluszka ale to najlepsze rozwiazanie.ostatnio dowiedzialam sie ze moja kolezanka zaszla po 2 latach staran..lekarze nie dawali jej szans ze wzgledu na wysoki poziom prolaktyny i niska zywotnosc plemnikow jej meza, 2%..mowili by rozwazyli inseminacje lub adopcje..szanse byly niemal zerowe i co sie stalo?gdy to wszystko uslyszala dala spokoj i zaszla!!!! :-) wlasnie konczy 3 miesiac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczesliwakobieta
agus_inv - nie martw sie na zapas i wiecej anizeli musisz a wszystko bedzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Az boje sie dzisiaj zatestowac... Dzis moj 27 dc... Pojutrze termin @ Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguś, ja jako s 2 dni przed @ tez miałam negatywny, a 4 dni po terminie beta 396, nie poddawaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosienka dzikeujd... Ale ja juz nie wierze... Chyba epiej zebym sie rozczarala w ta druga strone b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedze troche z Wami :) wczoraj przypomnialam sobie, ze tak wlasciwie to @ spoznia sie juz dwa tygodnie i zrobilam test. Wynik II ;) usmialam sie, bo jestesmy z mezem po 2x nieudanych in vitro i w teorii nie mamy zadnych szans na naturalna ciaze. Ale to chyba juz jakas tradycja, ze na swieta zachodze, bo w zeszlym roku bylo tak samo. Niestety tamta ciaze poronilam na samym poczatku stycznia. Teraz zobaczymy co to z tego bedzie :) termin na 7-10.08 (nie wiem ile dni mial moj pazdziernikowy cykl, wiec tak na oko). Do lekarza umowilam sie na 21.12 - koniec swiata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×