Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Lalka może Twoja córka to jakiś myśliciel i podpiera głowę ręką :) no i kolejne dobre wieści...czekamy na dalsze relacje :) Dominika moje typy identyczne jak Alanji :)ale bardziej zaczarowany ogród :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalka a Ty w którym tygodniu teraz jesteś? Ja mam wizytę jutro po południu, nareszcie :D A co do mojego narożnika to oczywiście nie zamierzamy dopłacać ani grosza, tylko nie bardzo mamy jak to komu przekazać - ale może w czwartek się tam wybierzemy ponownie. Jeśli nic nie zdziałamy to idziemy z powrotem do rzecznika praw konsumenta i on wystosuje odpowiednie pismo, w końcu umowa to umowa. Butelki mam na razie 4 - dwie kupiłam sama z Tommee Tippee, 2 dostałam z Aventu - tylko że takie zwykłe, nie antykolkowe, także zobaczymy jak się sprawdzą - może wcale bo karmić będę chciała jednak z cyca ;) Smoczek kupiłam Nuka tylko dlatego, że akurat był z osłonką higieniczną. Jak Stefkowi nie będzie pasował to mąż kupi jakiś inny. Pieluszki też na razie kupiłam z Dady i nie uważam żeby to był jakiś wstyd brać je do szpitala - jak będą odparzać to wybierzemy inne. Teraz muszę pomyśleć o wyprawce dla siebie - także doradźcie - które wkładki laktcyjne i podkłady poporodowe są najlepsze? Chociaż ja już się śmiałam do męża że sobie też kupię po prostu pampersy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc:)Wybieram zaczarowany ogród:)Mam nadzieję,że już mi się nic nie zmieni...bo jeszcze marzy mi się cała pościel w bieli:/ Lalka super,że z Karolką ok i że już podrosła:)Już się nie mogę doczekać mojej wizyty,a to dopiero 10.06.Później się zaczną co 3 tygodnie:)A płacę za każdą 110 zł-jak na moją miejscowość to sporo,ale lekarz jest super i rodzę w szpitalu 40 km ode mnie gdzie on jest ordynatorem:) Może Karolka tak tą rączką zasłania buźkę,bo jest małą wstydziochą:D xxx Ja butelki mam 4 - zestaw startowy Tommee Tippee i smoczek uspokajający też mam z tej firmy,bo jest najmniejszy:)Do tego mają bardzo ładne kolory-są przezroczyste w różne pastelowe wzorki:)Ja mam w serduszka:) xxx Co do pampersów,to mam zamiar używać Pampers.Moi znajomi odradzają Dada.Pewnie kiedyś je wypróbuję ale jak dziecko troszkę podrośnie.Z resztą nie ma co się sugerować opiniami innych ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lala a Ty nadal chcesz sama szyć pościel dla swojej Karolci??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wyglada jak myslicielka tylko jak klasyczny facepalm :D albo jakby ja bolala glowa na kacu. Raz chyba tylko miala piastki pod broda, a tak to wiecznie lapka na twarzy. Hanuś - w prawie 29t :) termin mam 08.08 ale wstepnie cc na 30.07. rolada - po przeliczeniu wyszlo mi ponad 200zl za same poszewki (kolderka i mala podusia), a gdzie jeszcze ochraniacz itd a poniewaz zostaly tylko 2 wyplaty do porodu to trzeba racjonalizowac wydatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez nastepna wizyte mam 10 czerwca :-) Dzisiaj mam dzien łóżkowy- zrobilam tylko obiad. Mąż teraz ogarnia pokoj a rozklada folie tam gdzie mają okno jutro zmieniac. Najgorsze ze moja mama juz chodzi i kręci nosem, jak zwykle jej sie nie podoba ze cos chcemy pozmieniac w domu... Pozarłam 5 naleśnikow z dżemem i mimo wszystko cukier ciągle w normie :-) Co do poscieli to ja juz mam dwa ładne komplety i jedną poszewke na samą kołderke z ikei od tej kolezanki. Musze dokupic jeszcze jakies przescieradla. Wkladki laktacyjne ponoc są dobre z johnsona - bella odradzają. A butelke ze smoczkiem mam z firmy lovi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizte teraz za 2 tygodnie czyli odstep 3 tygodni ale nastepne co 2 tygodnie. Od 36 tygodnia juz co tydzien bede miala wizyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosia jak tam było w Świecie Dziecka ?? dawaj sprawozdanie :) ja w końcu nie pojechałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam :-) Z Zuzią wszystko w porządku. Waży 1,4 kg, więc podobno nie będzie dużym dzieckiem przy porodzie :-) Na te skurcze w łydkach dostałam Asmag, bo podobno po 30 tyg dziecko potrzebuje dużo magnezu. Wizyty mam już co 2 tyg, kolejna 4.06. Wzięłam w końcu L4, więc teraz będę sobie odpoczywać w domku i kompletować wyprawkę :-) Co do niskiego brzucha, to moja gin powiedziała, żebym się narazie tym nie martwiła, bo jeszcze jest czas, żeby się podniósł do góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na twardy brzuch mam brać nospe (tą zwykłą), nawet do 3 tabl na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja pierwsze pieniądze z Zusu dostałam po jakichś 47 dniach od daty złożenia ;/ dokładnie nie pamiętam. bo to było to przejść że jeszcze częsć z L4 wypłacał mi pracodawca a część już ZUS, także ponoć tu się zawsze najdłużej czeka. Teraz już pieniądze są wypłacane regularne, zawsze wokolicach 33 dni od złożenia zwolnienia w siedzibie ZUSu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominika23- co do pisania pracy magisterskiej to doskonale cię rozumiem. stres jest duży. Ja nawet nie wiem czy warto abym skończyła pisać pracę bo mam jeszcze warunek do zdania.... Powoli już ta cała sytuacja mnie męczy. Do tego wszystkiego nie wiem w co ewentualnie się ubrać na obronę bo w nic się nie mieszczę a szkoda mi kupować sukienkę na 1 wyjście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanja ja mam taką samą pościel tylko różową z żyrafką.Oczywiście teraz jak dziewczyny dają linki do pościeli to mi się znowu ich podobają,ale ja tak mam.Katijo narobiła mi smaku na naleśniki, jutro chyba zrobię tylko ze serem.Ja dziś mam 28 tydzień także coraz spokojniejsza jestem. Pajulka,Lilka odezwijcie się co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Linka dziękuję za informacje na temat niskiego brzuszka. Widocznie tak mamy. X dziewczyny pogoda straszna pochmurno i pada. Tez nie lubie takiej pogody ale aktualnie jestem nia zachwycona bo widze swoje kostki i nie puchne, oby tak dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuf no to poszalałam z zakupami :) jak przyjdą rzeczy kurierem to wrzuce na maila. Mężulek okno umył, firankę powiesił więc norma- musiało popadać ;p ale trudno no :) za 6 dni wizyta :) huraaaa! mam pare pyt także już odliczam ;p ostatnio mam jakies zapalenie w miejscach intymnych, w sumie tylko przy cewce więc nei wiem może jakieś bakterie;/ musze powiedziec lekarzowi, pewnei zleci badanie moczu. xxxx od 3 dni mam non stop zgage!!! jakaś masakra, to już jest nie do wytrzymania. I w dodatku nic ni p omaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jetem:) mój M zabrał mnie w miasto;) posiedzieliśmy w ogródku, zjadłam pyszną pizze i do domku. Uwielbiam te nasze wyjścia i maluzek chyba też, bo fikal cały czas:) Lalka super wieści, a boląca głowa na kacu rozbawiła mnie do łez:):) Linka, a moje małe wazy 1,3 kg:) Ines dzięki, mnie właśnie czeka to przejście:( Mania nie zazdroszczę, jak sobie przypomnę swoją obronę to... na szczeście nie bylam w ciąży. Anuulka no ja muiałam wybrać kolor pasujący do obu plci:) nawet na tej zawieszce z kompletu nie mamy imienia tylko napis: Nasz Czort :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines jak lubisz mleko to pij na umór .Rennie ale owocowe też pomaga.Próbuj ,ja poprostu nie piję nic innego jak mleko ok 2 l dziennie i mam spokój z zgagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój na na na na :D zapomniałam napisać ; dostałam pismo z ZUSU-u. Pracodawca źle podał wartość wynagrdzenia za 3 meisiace w roku 2012 i musze jutro jechac do pracy zawieść mu to pismo, żeby to czym prędzej wyjaśnił. Mam nadzieję, że przez to zamieszanie nie opoźni mi się kolejna wypłąta pieniędzy ;/;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines przy kasie była to i zaszalała :) :) ale dobrze, ma się ten komfort psychiczny, że już prawie cała wyprawka gotowa :) a co ładnego pozamawiałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja - może u Ciebie będzie to szybciej. Mój pracodawca to też jest taki gamoń jakich mało, zalożę się że nie złożyl papierów od razu do urzędu :) także 'ucha' do góry. Jak chcesz się upewnić to możesz przedzwonić do ZUSu podać dane i oni Ci telefonciznie powiedzą jak sprawa wygląda i keidy możesz się spodziewać pieniędzy :) ja jzu 2 razy dzwonilam ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no oj tak Rolada, czekałam na to jak na zbawienie :D łóżeczko jak już wcześniej pisałam ale narazie nie będziemy go składać bo 1 pokój i jeszcze łózeczko to za duzo jak dla mnie póki co ;p a tak to praktycznie same bzdetki : rożek, cerate do łóżeczka, płyn do kąpieli dla bobaska, nożyczki gruszka do noska, chusteczki nawilżające, pieluchy tetrowe, ipare ciuszków :) aaa no i kupiłam płyn do higieny intymnej Biały Jelen i 2 reczniki kąpielowe d+ 1 mniejszy, mam nadzieję, że wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahah no oj tak Rolada, czekałam na to jak na zbawienie :D łóżeczko jak już wcześniej pisałam ale narazie nie będziemy go składać bo 1 pokój i jeszcze łózeczko to za duzo jak dla mnie póki co ;p a tak to praktycznie same bzdetki : rożek o taki : http://allegro.pl/piekny-becik-niemowlecy-rozek-kolekcja-hearts-i3242227845.html, cerate do łóżeczka, płyn do kąpieli dla bobaska, nożyczki gruszka do noska, chusteczki nawilżające, pieluchy tetrowe, i pare ciuszków :) aaa no i kupiłam płyn do higieny intymnej Biały Jelen i 2 reczniki kąpielowe + 1 mniejszy, mam nadzieję, że wystarczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam za mnogość mojego posta, ale coś mi tu net szwankuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines nooo to super :) ja też czekam na ten moment szału zakupowego :) jak wpadnę to mnie nawet siłą nie oderwą od komputera :) Alanja, ale Ci fajnie z tym wypadem z mężem :) mój pół dnia siedzi przed kompem i mnie bardzo dziś zaniedbue...:( w powinniśmy korzystać z tych chwil kiedy jeszcze mamy dla siebie dużo czasu, później zmieni się to diametralnie...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ines witaj w klubie Zgagi:) mi też nic nie pomaga, no może czasem maślanka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolada, pracował 4 dni po 12 godz więc dzisiaj się chciał odkupić:) A ja dzisiaj smażyłam naleśniki:) bo któraś wcześniej wspominała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Rolada chyba popadniemy w syndrom zakupoholiczek ;p wrrr nienawidzę jak mąż ma na nockę :( jakoś tak pusto i pająków nie ma mi kto zabijać ehhh biegnę pod prysznic bo niebawem Kuba Wojewodzki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm maślanki nie próbowałam :D jutro będę w pracyz tymi dokumentami, to wejdę na Auchan i zainwestuję w ten cudowny eliksir, może akurat pomoże :D mi raz na jakiś czas pomogą migdały, ale całe, nie łuskane ( podkreslam CZASEM i jak zjem z conajmniej pół opakowania) ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×