Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

Kafe ciągle szaleje :) Abcd jeśli chodzi o te podkłady poporodowe to są takie z paskiem samoprzylepnym, np. te http://www.smyk.com/babyono-wklady-poporodowe-10-szt,p1054403908,swiat-niemowlaka-p, tylko żadnych nie widziałam na żywo więc nie wiem jaki to rozmiar, które wybrać i ile tego mniej więcej potrzeba. Lalka pierogi ze szpinakiem jadłam i dla mnie pycha ale męża karmić tym jeszcze nie próbowałam, na razie gotuje intensywnie od 3 tygodni – w sumie odkąd się przeprowadziliśmy więc najczęściej robię to co lubi żeby nie uciekł z powrotem do mamusi ;) A na obiad zrobiłam hamburgery, zajęło mi to 15 minut :) Dominika to zawitasz w weekend do mojego miasta:) Mieszkasz gdzieś w okolicy że wybrałaś studia w Kielcach? I co studiujesz? Ines ja też z pracą mam niezbyt ciekawie bo mam umowę na zastępstwo więc jeśli pracownica, którą zastępuje wróci do pracy to moja umowa automatycznie wygaśnie – co nastąpi prawdopodobnie w maju przyszłego roku i nie wiem czy w takim razie macierzyński też mi się skończy w maju czy do sierpnia będzie mi go wypłacał ZUS – moja babeczka w kadrach nie wiedziała na 100%. Z tym urlopem rodzicielskim to też jeszcze nie wiadomo jak będzie, mówi że czytała 2 interpretacje i wg pierwszej trzeba na 2 tyg przed porodem złożyć wniosek o ten urlop, a wg drugiej – w ciągu 2 tygodni po porodzie – także w sumie na razie zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah i moje hasło jest widoczne teraz, więc jak ktoś by sobie siadł na kompie to ma gotowe... ja nie wiem czy ja tu wytrzymam... wkurza mnie to, żeby nie powiedzieć gorzej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nic nie widzę...mnie nikt nie widzi... zajebiste forum!Idę spać. Odezwę się dopiero w niedzielę wieczorem po zajęciach:)Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Lidlu dziś niewiele kupiłam bo staniki do karmienia zostały 2 w rozmiarze 85D a takich mam na dzieję nie będę potrzebować :) Kupiłam za to jeden bezszwowy ciążowy i spodenki dla synka w dwupaku za 15 zł, szałowe jakieś nie są ale jak za taką cenę to ok. Zapomniałam się pochwalić wczorajszą wizytą - chociaż nie wiem czy jest czym, USG nie miałam wcale więc nie widziałam Stefanka, lekarz tylko wypytał czy wszystko ok, sprawdził wyniki badań, ph pochwy, szyjkę czy się nie rozwiera i wymacał brzuch - powiedziałam że czuję jakby był strasznie twardy ale on przy badaniu stwierdził że wszystko ok więc może właśnie taki jest w ciąży :) A mój brzdąc chyba wyczuwa paskudną pogodę bo dziś wyjątkowo leniwy jest, co oczywiście zaczyna mnie powoli martwić... On to ma dobrze, na dworze 10 stopni, zimno i niemiło, a on w brzuszku jak na Hawajach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest 23:29... wstalam zjesc bo spac nie moge :) proponuje sie nie bulwersowac... forum pokazuje wszystko tylko pozniej niz sie to napisze :) a nawet jak kilka razy to przeciez wiemy, ze nikt specjalnie tego nie robil tylko to wina kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa ma racje, po co sie denerwowac tak glupimi rzeczami - naprawia to bedzie, a poki nie to szkoda naszych nerwow :) zachowajmy je na sierpien. Hanuś - nie ucieknie Ci bo masz teraz zakladnika w brzuchu :D My wlasnie zjedlismy kolacje, nawet nie wiedzialam ze juz tak pozno :o dobrze ze to tylko mix salat z pomidorami i oliwa i cienka herbatka. Za to u Loli odbilo sie to czkawka :D zaraz pewnie sie obudzi, bo to jej pora na gimnastyke. A ja z nudow biore sie za ksiazke S.Kinga, ktorego nie trawie, ale co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Czyżbym była dziś pierwsza? Ja już siedzę na uczelni- spędzę tu dziś cały dzień a pewnie jutro też będę musiała przyjechać... No cóż chciało się studiować to teraz trzeba wyrabiać się z chorymi terminami oddawania pracy magisterskiej. Wczoraj byłam na wynikach u mojego ginekologa- niby mam bardzo niskie ciśnienie i co ciekawe przez 4 tyg przytyłam 0,5 kg czyli praktycznie nic- teraz moja waga od początku ciąży to +4,5 kg. Aha pobrał mi też kontrolnie wymaz aby sprawdzić czy pozbyłam się tej paskudnej bakterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie widać mojego postu.... może później będzie mi się chciało pisać jeszcze raz. Teraz jestem w bibliotece i aż jestem zła na siebie bo zapomniałam ze dziś są juwenalia i biblioteka jest krótko dziś otwarta. A koło biblioteki właśnie ustawiają sceny i już robią próbę nagłośnienienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ostatnie trzy dni miałam nerwowe, mój gin wysłał mnie na obserwację do szpitala z powodu twardnienia brzucha, pokłuli mnie trochę, dali kroplówkę i jako ,że ktg nic nie pokazało a szyjka cała wypuścili do domu. Mogłam więc poczuć atmosferę i pozwiedzać. Jak to w szpitalu niektóre położne miłe niektóre mniej dużo więc zależy od tego na kogo akurat się trafi. Przy naturalnym ponoć dają dolargan na znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
dzien dobry :) wlasnie wszamalam pyszne sniadanko.... ummm.... twarozek ze zczypiorkiem i pomidorkiem-uwielbiam :) w nocy spac nie moglam ale rano i tak budzik meza zadzwonil i bylo po spaniu... :) dzis bojowy dzien-sprzatanie, prasowanie, paznokcie, a wieczorem jeszcze musze odszukac ksiedza ktory chcialby mnie jako swiadkowa wyspowiadac :) a zaraz jade z K. og;adac wozki do tego sklepu gdzie ostatnio bylam-w sumie i tak sami nie wiemy po co, ale on jedzie co zalatwic to zajrzymy :) milego dnia mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcd123
a ja siedze sobie z kawa i czekam na polozna bo ma przyjsc o 10 a potem wybieram sie do lidla moze cos jeszcze bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
czy ktos jest?? :) czy to znow kafe robi nam na zlosc od rana?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki, ostatnie trzy dni miałam nerwowe, mój gin wysłał mnie na obserwację do szpitala z powodu twardnienia brzucha, pokłuli mnie trochę, dali kroplówkę i jako ,że ktg nic nie pokazało a szyjka cała wypuścili do domu. Mogłam więc poczuć atmosferę i pozwiedzać. Jak to w szpitalu niektóre położne miłe niektóre mniej dużo więc zależy od tego na kogo akurat się trafi. Przy naturalnym ponoć dają dolargan na znieczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosiaa2
czy ktos jest?? :) czy to znow kafe robi nam na zlosc od rana?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :-) Działa dzisiaj? :-) Wracając do tematu skurczy - czyli moge sie nastawic ze godzine- dwie przed samym porodem skurcze juz są co minute i trwają max 2 minuty? Czyli hardkor ale wczesniejsze godziny są takie ze jest jakas przerwa między skurczami ktora mozna wykorzystac na regeneracje sił :-) Staram sie za wszelką cene szukać jakis optymistycznych aspektow :-) X U mnie dzisiaj pogoda wyglada jakby miala byc ladna ale pewnie jak wstawie pranie to sie nagle dziwnym trafem chmury zbiegną... Musze wyprac posciel u mamy. A jakos z tym brzuchem ciezko mi potem zakładac spowrotem tę pościel.. No i moze troche poprasuję? Aaaa a ja mam dzisiaj imieniny i mężuś mi jakis prezent przywiezie jak wroci z pracy :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanuś27
Wszystkie ranne ptaszki jeszcze śpią? Niemożliwe... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu kafe wariuje. Proponuje przenieść się na jakieś inne forum - tutaj nie da się spokojnie pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, to Kafe mnie dobija... U mnie dzisiaj znów coś nie tak z ciśnieniem, bo głowa już drugi dzień mnie boli. Xxx Nie wiem, czy mam się martwić, bo od wczoraj bardziej niż zwykle boli mnie krocze i nawet też podbrzusze... Nie mogę za bardzo chodzić, a jak spróbuję stanąć na jednej nodze, żeby włożyć spodnie, to aż syczę z bólu :-/ Też tak macie? Xxx Noelia, wkleisz jeszcze raz link do tych filmików? Chciałabym na nie zerknąć, a nie mogę ich odszukać na wcześniejszych stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu udanej zabawy weselnej zyczę :) najedz się i wybaw za nas :P Ja czekam, może dziś przyją moje zakupy z allegro :D oby :) wwwr coś mi net szfankuje i musze siedzieć u góry, w pokoju szwagierki ;p mam nadzieję, że mnie nie zdzieli jak sie dowie, ze urzęduję w jej pokoju;p chyba złapałam jakąś infekcję pęcherza, od paru dni uporczywie swędzi.... dobrze że w poniedziałek wizyta. to pewnie wszystko się wyjaśni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhghjgbhj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogli by to już ogarnąć, co za lewusy no ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) widze, ze nie ma jeszcze zadnego posta dzisiaj, wiec pewnie cos z kafe sie dzieje, bo z Wami to chyba nie, co?:-) u mnie dzis 2 dzien bolu glowy i poki co dzien lenia. Ta pogoda mnie wykonczy, jak nie upaly to takie nie wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej stąd spadam, ostatni wpis widzę z 23 30... chyba, że może pora, aby się przenieść na inne forum - widziałam, że pisałyście o tym, ale niestety nie wiem, czy w tym temacie nastąpiło coś więcej ? bo nic nie widzę :O dzisiaj widze, że piszecie, ale nie widzę co ... odezwę się do Was na maila :) natomiast dla mnie to forum przestało spełniać swą rolę, nie brałam dotad udziału w żadnych dyskusjach a te jednak dawały mi dużo, no ale teraz nie ma mowy o jakiejkolwiek dyskusji...po temacie, który mnie zainteresuje przychodzi taka przerwa, źe kolejne się pojawiają, a głupio ciągle wypytywac o to samo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny chyba w ogóle Was nie widzę. Dziś dopiero pokazały mi się wczorajsze posty. A dziś cisza totalna, w co nie wierzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×