Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

i jeszcze Wam powiem, ze jak bylam w sierpniu na L4 (wtedy poronilam) od pierwszego do 22-go to dostalam 600zl mniej niz teraz jak bylam na L4 caly miesiac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia... z tego co wywnioskowalam i przenioslam na siebie to w styczniu dostalas mniej bo troche pracowalas (tak jak ja wlasnie w sierpniu), za luty dostalas podobnie bo znow luty byl krotszy, a teraz jak dostaniesz za marzec to tak naprawde zobaczysz ile bedziesz dostawac-jak na moj rozum i jakas tam wiedze na ten temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej nie pójdę się o nic pytać, bo mi wynagrodzenie wypłaca pracodawca ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję , że masz rację Gosiaa :) zobaczymy w kwietniu , dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak temat l4 to powiedzcie mi te co juz na nim sa, czy wypłata na zwolnieniu zawiera w sobie premie regulaminowe, czy jest goła bez nich>???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goosiaa miałaś poślizg w wypłatach chorobowego w momencie przechodzenia na zus? znajoma czekała 1,5 miesiąca na wyplatę pierwszego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostajesz srednia z ostatnich 12 miesiecy (lub z 6-ciu miesiecy bo pojawily sie dwie teorie:) ) i jezeli w tym okresie mialas jakies premie to tez Ci je powinni wliczyc do sredniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wogole myslalam, ze placi mi ZUS, ale ostatnio jak dzwonilam to Pani mi powiedziala, ze nie bo moj pracodwaca ma powyzej 20-tu osob i to on mi wyplaca wiec poslizgu nie mam wogole, zawsze terminowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli w ciągu ost 12 m-cy miałam przepracowane 10 m-cy ( zmieniłam prace i 2 miesiace nie pracowałam) to dziele te zsumowane pensje przez 10 czy 12 m-cy....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjjjj to nie wiem :) telefon do ZUS Cie chyba czeka-nie martw sie nie boli :) juz kilka razy dzwonilam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec jak na moje i tak "prawdziwa" pensje dotsniesz dopiero w maju, ta w kwietniu bedzie inna bo jeszcze pol miesiaca pracowalas i to nie bedzie 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges jak pracujesz tylko 10 miesiecy u danego pracodawcy to tylko z nich bedziesz miec liczone.... Bo zus wylicza srednia tylko za czas przepracowany u tego pracodawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm Gosia jestes neizastąpiona w tych informacjach :) kurcze zobaczymy no, bo mi będzie wypłacał ZUS wiec aż się boje jaki poślizg czasowy będą mieli ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ines - tak jak Ci kiedys pisalam, do 30 dni. Jezeli Twoj pracodawca zatrudnialby ponad 20os to za L4 placilby Ci pracodawca w terminie normalnej wyplaty, a z nim dalej rozlicza sie ZUS. Ponizej 20os pracownicy sami musza sobie to ogarniac i czekac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Dziewczyny jestem po wizycie... Nawet nie zdążyłam się dobrze przyjrzeć obrazowi na usg ,a tu doktor mówi że " o tu są jajeczka! Będzie chłopak!" :) Rany! Nastawiałam się na dziewczynkę bo tak mi wszyscy w koło mówili ,a tu taka niespodzianka. Mąż wniebowzięty...ja na razie nie wiem. .. Zawsze łatwiejsze porozumienie miałam z dziewczynami, a tu los spłatał figla. Wolałabym chyba dziewczynkę, ale tak właściwie to zależy mi na tym, żeby tylko było zdrowe. Moja Mama jak się dowiedziała to jest bardzo szczęśliwa, ale już Zięciowi każe się starać o kolejne i żeby tym razem była dziewczynka ;) Za 2 tyg usg 'genetyczne'. Pewnie tym razem doktor uważniej obejrzy Malucha. PS no i teraz kłopot z imieniem. Zawsze miałam wybrane tylko dla Dziewczynki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doremi u tego pracodawcy pracuje od połowy sierpnia... czyli srednia z 6,5 m-ca mi policzą...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój pracodawca ma poniżej 20tu osób, ale chorobowe mam donosić księgowemu i on to z zus-em załatwia ale rękę na pulsie trzeba będzie trzymać:) ZUs wiadomo,że ma 30 dni na rozpatrzenie ,niestety proza życia weryfikuje ten termin :( jak juz pisałam dziewczyny czekają dłużej i co im można zrobić??? no ale nie nakręcam sie na razie co ma być to będzie:) Kurde dziewczyny wracam do tematu biustu:( mój już jest wielki i jak na mój gust tragedia:( już mi brakuje mojego 75B :) Deminges tak właśnie bedzie liczone..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asiaż, gratuluję synusia :D, ja mam już synusia i jest to synuś mamusi. Tym razem chciałabym dziewczynkę...ale u mnie na razie nie było widać, a wizyta dopiero za 3 tyg. Wszyscy w rodzinie liczą na dziewczynkę...jestem strasznie ciekawa czy nam się udało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi najbardziej piersi urosły w pierwszym miesiącu, to właśnie po nich poznałam że jestem w ciąży, bolały mnie i były mega, teraz już tak nie bolą, ale duże są nadal. Dla dziewczyn, którym wciąż rosnie biust a nie chcą wymieniać biustonoszy, polecam taki http://moda.allegro.pl/biustonosz-top-sportowy-4-kolory-super-bawelniany-i3057475082.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam do domku.Dzisiaj bylam u mnie w pracy zawiezc zwolnienie i dokumenty. Meczacy dzien. No ale sporo mam juz z glowy. Ciekawa jestem jak u mnie bedzie z wyplata - musze popatrzec pod koniec miesiaca na konto. Przepracowalam wieksza czesc stycznia a potem juz bylo zwolnienie. Cos kolo listopada mialam jeszcze premie wiec powinnam miec w sumie wiecej niz normalnej wyplaty... Fajnie by bylo. A co do tematu ciazowego - ciemnej kreski nie mam, brodawki ciemniejsze cycki urosly w sam raz - podobaja mi sie i mezowi tez :-p Ruchow nadal nie czuje ale pewnie niedlugo. No i ktos mnie wykopal z tabelki a teraz z telefonu nie mam jak skopiowac i wkleic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deminges tak srednia ci policza z tych 6 miesiecy...bo licza chyba z pelnych. A ja nawet nie wiem ile pracownikow zatrudnia moja firma :o Ale dowiem sie wraz z wyplata ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
a czy któraś z Was, która jest na L-4, pracuje w firmie poniżej 20 pracowników, dostała już jakąś wypłatę z ZUS-u?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ManiaMania89
Wracając do tematu biustu. Staniki sportowe są wspaniałe- przynajmniej dla mnie. Z mojego biustu cieszy się jedynie mój mąż... Z rozmiaru 75 D biust mi się zwiększył do rozmiaru 80 F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was, ale mnie piersi bolały bardzo jak spałam w samej koszulce, więc kupiłam takie sportowe miękkie staniki i w nich śpię od początku ciąży. Na co dzień jednak wolę miseczki usztywniane, żeby wszyscy nie oglądali moich sutków przez ubranie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983
kattiyo, natka też jestem na l4 od początku lutego i wciąż czekam na pieniądze z zusu. Zus się nie spieszy, ponoć od wpłynięcia do nich L4 ( a nie wiem kiedy nasza księgowa raczyła wysłać) mają 30 dni na wypłatę pieniędzy, co so sumy to ma być średnia z 12 miesięcy ale wątpie ,że wliczą ci w to premię oni biorą podstawę. Mi jeszcze pracodawca co miesiąc wypłaca zdrowotne ok 600 zł sama jestem ciekawa ile mi to wyjdzie tzn. ile z zusu przyślą mam nadzieję ,że miło się zaskoczę bo harowałam w dwóch szkołach przez ostatni rok i miałam 1,5 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze ale mi brzuchol urósł!! dosłownie tydzień wystarczył a on wystrzelił jak z procy!! teraz to już widać, że jestem w ciąży :) bo wcześniej jak to moja mama powiedziała "takie lekkie wzdęcie" było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Mnie też brzuch strasznie urósł! To ponad 18 tydzień a ja ważę już 61,3 kg a normalnie 56.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiaż32
Korekta w tabelce :) nick .................wiek.......ostatnia @.....termin porodu......płeć elliska................27............14.10...........19.0 7.2013........córka abcd123.............26............23.10... .......30.07.2013.........syn Goosiaa2............25............16.10...........23.07-0 6.08 (roznie podaja).......syn ines89................24............23.10...........30.07 .2013........córka aandzikk.............24............26.10...........01.08 .2013.......córka stokroć................28..........27.10 ...........03.08.2013 KamaKamaKama.....28............26.10...........03.08.2013 Nela88...............22.............29.10...........04.08 .2013 milka-e..............33..............02.11...........04.0 8.2013 zielonażaba.........27.............27.10...........04.08 .2013 Ambrozka.......... 26..............29.10.......... 05.08.2013 natalka88.............24............31.10...........07.08 .2013 lalka_tereska........29.............26.10...........08.08 .2013.......córka szczesliwakobieta...27.............2.11...........09.08.2 013 rolada................28...............3.11...........10. 08.2013.......córka asiaż32.............. 33...............3.11.......... 11.08.2013..... synuś Hanuś27..............27...............4.11...........11. 08.2013 oliv91..................21..............5.11...........12 .08.2013 juliaaaa...............21...............6.11...........13 .08.2013 Dominika23..........23..............09.11...........16.08 .2013 doremi25............25...............11.11 ..........18.08.2013 Słońce Moje .........33..............11.11...........18.08.2013 ManiaMania89.......24..............11.11...........18.08. 2013 Niemożliwa..........31...............01.11...........19. 08.2013 justyna1908........24...............12.11...........19.08 .2013 Aniolek2404........29................10.11...........20.0 8.2013 Julka32..............31...............26.10............23 .08.2013 alema.................23..............18.11.............2 5.08.2013 Noelia...............28................18.11............. 25.08.2013 gocha30..............30..............16.11.............26 .08.2013 Olcia30...............30..............20.11.............2 7.08.2013 Sumeja...............30..............24.11..............3 0.08.2013 Alanja1974.......39.................02.11.............15. 08.2013......nie chcę wiedzieć Pauliannaaaaa....29................25.10.............01.0 8.2013 Dziewczynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi z 51 skoczyło na 54,5, ale ten brzuch to aż mnie dziwi...jak patrzę w lusterko to tak śmiesznie wyglądam :) hehe..ide sobie ide korytarzem...a tu najpierw w lusterku widzę swój brzuch a poźniej resztę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×