Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Magda8080

Sierpień 2013 -są już jakies mamy ???

Polecane posty

...a co do książek dla ciężarnych to koleżanka poleca mi "Ciężarówka przez 9 miesięcy" podobno super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie jak wiosna przyjdzie to każda z nas wyruszy na spacery, zakupy dla swoich maluszków...i nie będzie czasu na czytanie :) chociaż watro dokształcać się w takiej literaturze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! abc mam nadzieje, że z twoim mężem juz wszystko wporządku i że poza złamanym nosem nic więcej mu nie dolega i szybko wróci do zdrowia. Trzymaj się! Co to imion to ja od początku ciązy mam przeczucie na synka i zastanawiamy się między Gabrielem a Oskarem. Gdzieś w międzyczasie przewineło sie jeszcze Alan, wiec z tych 3 na pewno cos wybierzemy. Nad imieniem dla dziewczynk praktycznie w ogóle sie nie zastanawialiśmy. Jedyne co mi się w miare podoba to Kornelia, ale myśle, że jak okaże sie, że to dziewczynka to do samego porodu sie nie zdecydujemy. Czasem podobno tak sie zdarza, że rodzice maja wybrane imię, ale jak sie dziecko urodzi i je zobaczą to przychodzi im do glowy zupelnie inne i w gruncie rzeczy nazywaja dziecko inaczej niz planowali. A dzis akurat koleżanka podeslała mi artykul na temat wybierania imienia: http://mamdziecko.interia.pl/rodzice/psychologia/news-wybieramy-imie-dla-dziecka,nId,944199

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sandzia też tak słyszałam, że czasem mimo tego, że imię już jest wybrane to po narodzeniu, gdy się spojrzy na dziecko przychodzi do głowy całkiem inne!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek 24 - mieszkasz w okolicach Polkowic? Moja kolezanka z pracy to musiała wybić z głowy męzowi imię Zawisza bo się uparł. Ostatecznie wybrali Mikołaj i to chyba dopiero 4 dni po porodzie. Ja chyba poczekam z myciem okien aż się zrobi prawdziwa wiosna i ciepełko. Popiore tylko firanki, zrobie ogólny porządek w domu na święta a okna potem. Świat się nie zawali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffff ona pomyte, w nagrode mąż zabrał mnie na zakupy :) jak najbardziej udane :P nareszcie ciepło, można wyjść we wiosennej kurteczce, uf :):) a teraz czas na herbatkę :) mam dziś taaaaaaaką ochotę na maliny, eh (:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - co kupiłaś ? :-) U mnie niestety nadal zimowo - śnieg, mróz..Dobrze że mam dośc obszerną kurtkę zimową i nie mam problemy z zapięciem się :-) Gorzej będzie z tymi wiosennymi bardziej przylegającymi do ciała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka3636
nie pamiętam, która z Was pisała o wózku mutsy czy mura, bo widziałam, że z gazetą w marcu (chyba moje dziecko), jest jakiś kupon rabatowy w sklepie świat dziecka na te wózki. ale polecam sprawdzić dokładnie, bo była rozpiska, ale nie wiem, czy dobrze zapamiętałam nazwę firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KattiYo mieszkam w Lesznie ale pochodzę z Głogowa, a teraz jestem do świat u rodzicow właśnie w Głogowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dostalam do reki wyniki badan... masakra ile tego jest-a wez sie czlowieku z tego odczytaj... :) musze czekac do srody i do wizyty u gin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniołek ja jestem w Nowej Soli :-) więc całkiem blisko. Kiedyś często bywałam w Głogowie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny ja już po badaniu połówkowym, mąż był w szoku że mały już taki fajny i tak się rusza skakał jak na disco :):) a na tv 50 cali to on wydaje się wogółe bardzo duży , no ale najważniejsze że rozwija się prawidłowo waży już 400 g :) nerki, żołądek, wszystko ok a jakie stopki i uszka szok uśmiechał się do nas słodziak. Nawet Pani doktor sprawdzała wargę i jest ok nie ma rozszczepu. Tak więc jestem spokojna , co prawda dostałam swoje pierwsze zwolnienie bo Pani doktor stwierdziła że czas żebym troszkę odpoczęła tym bardziej że po pracy troszkę odczuwam bóle i wypisała do 18 kwietnia ale już się zastanawiam co będe robić w domu bo jestem z tych co lubią pracować no ale synuś najważniejszy i dla niego wszystko. Imię dalej w lesie chociaż myślimy o Jasiu albo Michałku no ale to się jeszcze okaże :) aaaa i dostaliśmy płytę z filmikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie nei ma zbytnio czym się chwalić :) pojechaliśmy na miasto do "miejscowych" sklepów i kupiłam sobie czarne spodnie takie roźciągliwe ( chyba alladynki się to nazywa ale w wydaniu elaganckim) i 2 bluzki, teraz przez 2 weekedny mam imprezyurodzinowe :P więc trzeba się jakoś pokazać i upiększyć brzuszek :):) a co do zakupów przez allegro, to baaaardzo poelcam te spodnie :http://allegro.pl/251-laemi-alladynki-luzne-zwiewne-spodnie-pumpy-l-i3096162465.html, nie są ciążowe, ale zakupiłam 2 pary i codownei się noszą, stan jest pod brzuszkiem wiec wszystko w jak najlepszym porządku. Świetnei się je nosi bo są rozciągliwe. na wiosne w sam raz :) no i cena elegancka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jakos nie mam glowy zeby wszystko przeczytac ale przejrzałam troche i dziekuje wam za slowa otuchy. corka zostala u mamy a ja jestem sama. jak tylko przyszlam do domu to od razu zaczelam plakac. niby wiem ze nie jest tak zle ale czuje sie bezsilna bo on tak cierpi ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abcd płacz często przynosi ulge..Przykro mi ze masz teraz taką sytuacje ale głeboko wierzę że zostanie Ci to wynagrodzone i wszystko będzie dobrze. Jestesmy z Tobą i zyczymy Ci aby Twoj mąż szybko wrocil do zdrowia i do domu i zebyscie mogli wspolnie cieszyc sie rosnącym dzidziusiem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze wszystkie oszczednosci ktore mielismy teraz musimy poswiecic na kupno samochodu bo z naszego nic juz nie da sie zrobic. jak dzwonilam o 20 do meza to strasznie bolala go glowa. ma straszne zawroty glowy i najgorsze jest to ze na tomografie czeka od wczoraj i jeszcze nie zrobili :( z tego wszystkiego zapomnialam ze musze jesc i pic. dzisiaj przez caly dzien wypilam tylko 2 herbaty i nie chce mi sie nawet jesc.przepraszam ze tak wam zanudzam ale nie moge z nikomu wyzalic sie bo przy malej musze udawac ze wszystko jest ok. tak samo jak dzwoni tesciowa to tez musze sie trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abcd>>Też miałam historię z autem...Najpierw z mężem w lutym wzięliśmy ślub cywilny,potem kupilismy auto warte wtedy ok. 15 000. No i 2 tyg przed naszym slubem koscielnym we wrzesniu, mialam wypadek tym naszym nowym samochodem.Dachowalam i wpadlam do rowu.Jechalam z przyjaciolką,nic nam się nie stało,ale auto-masakra.Bylo tak rozwalone ze nadawało się tylko naa złomowanie.Dostalismy za niego 2000.Szkoda kasy i auta, ale najwazniejsze ze nam się nic wtedy nie stało.No i tuż po weselu,z uzbieranych pieniążków, zamiast jechać w podróż poślubną,musieliśmy kupić nowe auto...teraz to tylko zle wspomnienia, ale wtedy to był naprawdę szok.Nie martw się będzie dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera co za dzień w pracy:( masakra... połowa współpracowników przestała sie do mnie odzywać jak się dowidzieli,że od kwietnia idę na chorobowe - idioci:( abcd jeżeli M tak boli głowa to dziwie sie,że jeszcze tego tomografu nie miał? musicie nacisnąc, niech mąż sie zkarży,ze glowa boli tragicznie i wogóle, bo wiesz jak z ta nasz służba zdrowia jest... Goosiaa to my mamy wizyty u gina w tym samym czasie, ja za tydzień w środę połówkowe:) im bliżej tym bardziej się denerwuje. Moja kruszynka dzisiaj nic, a nic sie nie rusza ale to pewnie przez ten nerwowy dzień w pracy:( ludzie potrafią być okropni... Co do imion to dzisiaj w lokalnej gazecie był artykuł,że bedzie wysyp FRANCISZKOW z racji wyboru przez papierza tego imienia i jak znam życie to pewnie tak będzie - więc ja na pewno odpadam...dla dziewczynki coś w stylu Zuzia lub Tosia, a chlopak? chciałabym Alana ale mam już Aleksa:) wiec Jaś lub Mikołaj... chociaż to sie jeszcze wszystko może zmienić... Dobranoc ciężaroweczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alanja dzisiaj wlasnie zamierzam jechac do lekarza i zapytac sie o co w koncu chodzi ze nie robia mu tego tomografu. dzisiaj jak dzwonilam do meza to juz ma glos zupelnie inny ale to dlatego ze przez cala noc mial kroplowke z lekiem przeciwbolowym. a ja znowu mam twardy brzuch. niestety stres robi swoje no i jeszczeto ze nie mam czasu odpoczywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam sie tylko przywitać i pędze do pracy:( abcd koniecznie ich przyciśnijcie z tym badaniem! ale mam nadzieje,że ból głowy u męza jest spowodowany tylko uderzeniem podczas wypadku.Pamiętaj żeby starać sie o siebie zadbać, bo stres ani Tobie ani kruszynce ne służy.Trzymaj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane ;) abcd-MUSISZ JESC!!!!! pomysl o Lukaszku i o sobie, chyba nie chcesz zeby maz mial jeszcze dodatkowe zmartwienia... Co do manii FRANCISZKOMANII :) my bylismy pierwsi :) smialismy sie, ze to wlasnie papiez od Nas odgapil :) z reszta jakos mnie osobiscie nie przeraza to ze sporo chlopcow bedzie o tym imieniu :) dla dziewczynki tez byla wybrana popularna Zuzia :) Franek od wczoraj daje jakies marne znaki-choc wazne, ze daje :) tak jakby sie ocieral lekko o mnie ale raczej bez kopniaczkow :( co do wizyty to juz sie nie moge doczekac-juz ostatnio malego mierzyla ale powiedziala, ze powtorzy w srode bardziej dokladnie bo sie spieszyla :) no, a Wy jakie plany na dzis?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dobrze ze ja z mężem nie mam problemu z imieniem dla dziecka,imie mamy juz od dawna wybrane:) dla chłopaka Szymon,dla dziewczynki była Zuza albo Kinga ale zdecydowaliśmy ze Zuza:) juz nie moge się doczekać poniedziałkowej wizyty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie powoli zbieram do pracy, a wieczorkiem ide na USG ale dopiero o 21:30...jak ja wytrzymam :? Wczoraj juz wybralam sobie kocyki na all :) czekam na plec i mozna kupowac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Juka1983..
Alanya u mnie w pracy to samo, jak ostatnio poszłam przedłużyć zwolnienie jedna z moich wspaniałych koleżanek rzuciła tylko zdawkowe cześć a druga wogóle się do mnie nie odezwała. Ludzie są śmieszni, na szczęście nie wszyscy:) ale jak pomyślę o powrocie tam brrr... ale to jeszcze odległa przyszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmienie temat... macie moze przepis na jakas pyszna salatke swiateczna?? :) jutro jade na zakupy spozywcze... :) wiec musze wiedziec co zakupic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×