Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcę schudnąć ale jak?

DIETA ROZDIELNA - kto się dołączy? :)

Polecane posty

piłam kiedys siemie takie z ziarnami to mnie lekarka ochrzaniła i kazała pic mielone potem piłam mielone ale teraz juz nie pije zadnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys jadłam tabletki z chromu na zmniejszenie apetytu na słodkie i działaly zaraz sie ubieram i ide do apteki bo zjadłam jeszcze jedna kromke ryzowego wafla z powidłem ciagnie mnie do słodkiego zwłaszcza ze mam @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja właśnie mielone jem (dodaję do jogurtu, albo np. mieszam z startym jabłkiem, czy co tam mam). Jem to na poprawę przemiany materii, wiadomo o co chodzi. Zawsze miałam problemy z zaparciami, a teraz myślałam, ze dieta mi pomoże, ale nie, no a jak ja mam chudnąć, jak we mnie to jest ciągle, co zjem... Nawet do tygodnia (mam tak od wielu lat już) Więc wygooglowałam to siemię, jem rano i wieczorem, jakieś tam efekty daje, ale szału nie ma. Tylko gubię się - jak to łączyć z naszą dietą? Bo jest tak - rano śniadanie, godzina przerwy do picia a potem siemię? czy rano przed jedzeniem? Bo to trzeba dużo popijać, tak piszę w ulotce, nawet szklankę, bo siemię wpija wodę... Taki mam właśnie problem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze na czczo, ja nie miałam nigdy takich problemow ale teraz mnie po tej kopenhaskiej jeszcze przeczyszcza ale wiesz co sprobuj na czczo 2 kiwi codziennie i zobaczysz ze wtedy bedziesz latac do wc ale juz tak codziennie jedz te kiwi no i pasuje na naszej diecie bo owoce na czczo i do poludnia sprubuj sliwki suszone tez mozna ale to z kiwi działa! mojej mamie pomogło zbieram sie do apteki i na zakupy przy okazji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jedno - otreby owsiane tez duzo daja gotowane ale te 2 kiwi codziennie na czczo a otreby i len pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie kupiłam chromu , bo szłam koło apteki i ja przeszłam pozniej mialam kupic z powrotem ale poszłam inna droga i w koncu kupiłam wszystko i nic a teraz zjadłam paczke delicji , i to zaarz po 2 parowkach i serku wiejskim . chyba sie nie nadaje na diety brak silnej woli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no smak a wiesz co zjadlam za chwile? łyzke powidel no i mieszanka wyszła wybuchowa i tak dzis mam juz dzien stracony dietowo i zaraz zrobie sobie kawe capuciino mialam dzis przespac dzien to przejadąłm a spac sie nawet nie połozyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie martw się, to przez @... Jak się skończy to nabierzesz nowych chęci :) Nie nakłaniam Cie oczywiście do rezygnacji z diety, ale musisz przeczekać. Ja w @ mam tak, ze rzucam się na jedzenie, ciągle jestem głodna... Odkąd jestem na diecie (to już prawie 2 tygodnie) jak jestem głodna, to wcinam marchewkę, czy tam jakąś śliwkę ale przyznam Ci się do kilku kostek mlecznej czekolady ;) No i słodzę zieloną herbatę, nie wypije niesłodzonej, ciągnie mnie na wymioty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tu cichutko... ja po weekendzie mam nastrój koszmarny, zjadłam pizzę i w ogóle dietę brzydko mówiąc olałam... cały czas się zastanawiam, co robię nie tak, skoro dieta + ćwiczenia nie równa się chudnięcie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja od 1 stycznie zaczynam diete nielaczenia ;) Bywa tu ktos jeszcze? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuu
jak tu pusto wywiałooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od jutra zaczynam . na stowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość m arija222
halo od wczoraj jestem na diecie czy ktos stosuje tez rozdzielna>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaa111
witam dzis zaczynam , mam zamiar stosowac sie do tych zasad: • niełączenie produktów bogatych w białko z produktami bogatymi w skrobię • spożywanie jednego rodzaju białka w jednym posiłku • niełączenie białek i kwasów w jednym posiłku • niełączenie białka i tłuszczu • niełączenie cukrów i białek • niełączenie skrobi i cukrów • niespożywanie deseru po dużym posiłku Przed każdym posiłkiem powinno się wypić szklankę soku ze świeżych warzyw lub szklankę wody albo herbaty owocowej. Zalecane jest również picie 1,5-2 litrów płynów dziennie - najlepiej wody niegazowanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssssss1sssss
co myslicie o diecie rozdzielnej , byla ktoras na niej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×