Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość diabeł wcielony

Stali podrywacze na kafe, kto najgorszy?

Polecane posty

diablicaaaaaa--a jak ten nietypowy typ się zachowywał ,ze taką nienawiść poczułaś?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicaaaaaa
Zakochałam się bez wzajemności i wściekam się okrutnie!!!!!!!😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicaaaaaa
raczej lubie patrzeć jak sie zbiega masa ludzi i udziela w temacie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .40 latek.
Co za ludzie bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Normalni, czasami mniej normalni, ale zawsze oryginalni :D O to biega, żeby nie było, miała być herbata z prądem, wyszła śliwowica bez popicia ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diablicaaaaaa
herbata to tylko z rumem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
Klub anonimowych seksoholików - alkoholików znowu w pełnym składzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
a mnie się seksić a na razie nie widzę nikogo tutaj :O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koleżka11 dobrze prawi. :D Rad jestem z Jego obecności, bo już myślałem że go choroba położyła, albo nie daj Boże skoczył i dał się wciągnąć w wir klozetowych ustępów. Na szczęście nadal nadaje i niejedna foka już ma mokro i kombinuje, jak tu mu się puścić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
no widzisz, też byś tak chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
a tu zamknięty klub wzajemnej adoracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabeł wcielony
a tu zamknięty klub wzajemnej adoracji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To to piękna wataszka się zapowiada. Oczywiście żydek .incognito. zapisuje. To oczywiście stereotypy i każdy sprytny człowiek może wyskoczyć z taką bezpieczną inicjatyw, by zapisy robić a rabi wszystkich policzy. Naprawdę jak miałbym prowadzić firmę, to księgowy byłby chociaż z pochodzenia żydem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michaił po śliwowicy, czy rumie, nawet do rzeczy można ze mną pogadać :D Idą święta, pada śnieg, więc czas i zapasy, zacnych trunków przygotować, żeby przy świątecznym stole, lepiej się brylowało i wkręcało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę przyznać, że fabryka nowych pomysłów brzmi nieźle ;) ale sex biznes z koleżką też :D dobrze, że ilość biznesów jest nieograniczona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to nie jetem rodowitym Łodziakiem, chociaż w tym mieście się urodziłem i kocham każdą brzydotę tego miasta, to jak spacerując sobie po cmentarzu żydowskim że byli tu inni, z inną kulturą i wartościami, ale nigdy nie pozwolono się nim czuć Polakami, chociaż żyli tu od wieków a wystarczy że murzynek dobrze gra w piłkę nożną a jego babcia miała świadomość że Francuzi gotowi byli oddać Madagaskar pod polską administrację, to Polak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To teraz jest ten test IQ Twoim zdaniem? Nie nie nie... seria pytań i zadań do rozwiązania leci na @ i mierzymy czas :D Odpowiedzi należy przesłać razem z pakietem 3 zdjęć ;) Aby dostać serie pytań trzeba odnaleźć prawidłowy adres @ i to jest start testu IQ :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za to mi im bliżej święta, to mi bardziej zaczyna odwalać. Naprawdę nie lubię tych świąt. Dlatego z góry przepraszam, jak moje teksty,będą wyglądać, jakby prosto wyszły z ręki zaszunogego tetryka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się pytasz to ty jesteś od badania o IQ .incognito. Ja tam bez testów widzę kto jest osłem i będzie ciągnął wózek, że lubi dawać duupy i udaje przy tym orgazmy i takie tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tu każdy ma wiele twarzy, wcieleń i to co widzisz to może być wierzchołek góry lodowej. Uważaj bo jak Titanic roz... się na tym czego nie widać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda Michaił, że tak się dzieje, monotonia, bezbarwność zabija, psychicznie i fizycznie, bo tylko przez różnorodność, w tym kulturową, można najefektywniej czegoś nowego się uczyć, przez co można uzyskać, możliwości szybkiego rozwoju. Nauka przez poznanie, czysty empiryzm. Izolacja, to bad way. Polska kiedyś była wielka, od morza do morza, piękna jak miss świata :P między innymi dzięki różnorodności kulturowej, która nawzajem się uzupełnia, wzbogaca o nowe doznania, nową wiedzę. Ale to rozważania przy świątecznym stole, strzelę lufę na drugą nogę i pogawędzę z kuzynem, popędzając kilka potraw ze stołu :D Oli, Oli miał strzelić tyle goli, miał jednak zrobił tylko kot, a ja wciąż nie wiem, czy Oli jest u Oli? Czy jeszcze się goli? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gustów i możliwości się nie ocenia ;) w swoim gronie zawsze najlepiej :) Za wysokie progi, to musi być dołujące... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś w tym jest koleżka1. Sęk w tym że ja już jestem martwy. Wejście na salony tylko wywoła panikę Nawet nie kupuję prezerwatyw, bo i po co:( Wpada rżniemy się i wypada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×