Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość potrzebujaca izaaaa

z czego prześcieradło najlepsze?(prześcieradło na gumkę)

Polecane posty

Gość Mariola

Szczerze? Najlepsze prześcieradła są z grubego Jerseyu (to nadal bawełna). Oczywiście tylko 100% bawełny, żeby skóra oddychała. Kupiłam godne polecenia prześcieradła w niskiej cenie na maro home https://www.marohome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariola

Szczerze? Najlepsze prześcieradła są z grubego Jerseyu (to nadal bawełna). Oczywiście tylko 100% bawełny, żeby skóra oddychała. Kupiłam godne polecenia prześcieradła w niskiej cenie na maro home https://www.marohome.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja od zawsze wybieram prześcieradła na gumce, bo są o wiele wygodniejsze. Jesli chodzi o materiał, to ja wybieram najczesniej z makobawełny, akurat od experta snu. Mają świetną jakość i nawet po wielu praniach super się użytkują.:classic_biggrin:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prześcieradła ze 100 procentowej bawełny zawsze są najlepsze 🙂 mama nie będzie się pocić ani przegrzewać, a dodatkowo nie będzie musiała jakość szczególnie o nie dbać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowano przez Basia092
zacięcie forum - dodanie kilku takich samych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 .

Edytowano przez Basia092
zacięcie forum - dodanie kilku takich samych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

.

Edytowano przez Basia092
zacięcie forum - dodanie kilku takich samych komentarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu wspomniał o dżerseju bawełnianym - potwierdzam 🙂 Ale jeszcze dodałabym do tego prześcieradło z flaneli. Najlepiej się sprawdza w chłodniejsze noce, bo świetnie ogrzewa ciało i ten delikatny meszek - uwielbiam go 🙂 Mówi się o flaneli, że w niej się ciało poci - bzdura, chyba że śpisz na niej w temperaturze powietrza 30 stopni. Flanela to nic innego jak bawełna, ale odpowiednia drapana i stąd ten przyjemny meszek. Polecam prześcieradła ze sklepu Antex, nie kupujcie tylko w marketach. Ikeowskie też są fajne i trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żadnych dzianin ani flaneli. Jedyne dobre prześcieradło to tkanina 100% bawełniana o splocie adamaszkowym. Tzw. satyna. Tylko uważajcie bo satyna wcale nie musi być bawełniana a tylko taka jest dobra na prześcieradło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że najlepsze jest prześcieradło na gumkę  z jerseyu lub prześcieradło frotte! 🙂 Super się sprawdzają i są trwałe i wytrzymałe. Mam je już kilka dobrych lat i nic złego się z nimi nie dzieje, przyjemnie się na nich śpi. Ja swoje zamawiałam z firmy Stanpol:  Prześcieradła z gumką jersey (stanpol.biz)

Mają na stronie różne rozmiary do wyboru, ceny są spoko i czasami mają jakieś kody rabatowe ze zniżkami, więc super! 😀

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

🙂

Edytowano przez Lidka13
wpis sie powielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×