Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

flyerbag

Na co mi Mel B, gdy mam Webb Tamilee.

Polecane posty

Hej dziewczyny, tak jak w temacie. Co sądzicie o ćwiczeniach na brzuch z Mel B, a co o TW? Ja po miesiącu ćwiczeń z Mel czułam, że mi czegoś brakuje, moje mięśnie w ogóle nie odczuwały, że ćwiczę, z kolei teraz, gdy znowu przerzuciłam się na Tamilee od razu czuję, że mam mięśnie brzucha. Zakwasy mam nieziemskie {kocham to uczucie}. Ciekawa jestem jakie są Wasze odczucia? Ja postanowiłam porównać oba treningi na swoim blogu http://jah-stina.blogspot.com/2012/11/pojedynek-treningow-na-brzuch-mel-b-vs.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ćwiczę z mel b i mi te ćwiczenia na brzuch odpowiadają :) A zakwasy hehe są tylko na początku, później mięśnie są przyzwyczajone :) jak ćwiczylam z jilian to 2tygodnie trzymaly mnie zakwasy a pozniej to juz bylo lajtowo,nawet musiałam hantle cięższe kupić bo 1kg były lekkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie niestety Mel B jest za prosta. Tzn. bardzo lubię jej ćwiczenia, ale to jednak Tamilee bardziej mnie męczy, no i moje mięśnie skośne brzucha. Muszę spróbować tej Jillian, bo każdy ją zachwala, a ja, wstyd się przyznać, ale jej nie znam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No spróbuj Jilian :P jak lubisz mieć zakwasy to są to ćwiczenia dla Ciebie. Jak zobaczyłam te ćwiczenia pierwszy raz to się śmiałam że takie proste,a potem ''płakałam'' że chodzić nie mogę :D...ja się na początku po nich czułam jakby mnie samochód potrącił,raz nawet jak schodziłam ze schodów to zaczepiła mnie sąsiadka i pytała czy się dobrze czuje, hahahaha bo tak szłam jakbym miała zaraz upaść haha :D Narazie upatrzyłam sobie ćw chodakowskiej no i mel b,ale do Jilian na pewno wrócę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asienkaaaa
ja lubie tamilee :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mnie przekonałaś. Jutro zabieram się za Jillian :) Oczywiście najpierw muszę namierzyć jej ćwiczenia ;p Co do Ewy, też ją lubię, wręcz kocham jej treningi, ale niestety są one dla mnie za głośne - niestety nie mam czasu na normalne, tupiące ćwiczenia, ćwiczę tylko podczas snu dziecka, które bardzo, ale to bardzo czujnie śpi, no i nie mogę zbytnio tupać, skakać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm.. Ćwiczenia Mel B. mam na płycie, ale jeszcze nie ćwiczyłam z nimi, Tamilee mam tylko na ramiona, także muszę kupić ćwiczenia na brzuch. Za to ćwiczyłam z Jillian. Na początku było ciężko, bo miałam kiepską kondycję, ale po tygodniu wkręciłam się, zakwasów nie miałam. Na razie ćwiczę brzuch z płytą "Mistrzowie fitness". http://www.voila.pl/428/pyo1f/?1 Tam jest 5 zestawów po 10 minut, dla osoby szybko nudzącej się (ja) idealne :) Jestem już na ostatnim zestawie, każdy robię po tydzień, w sobotę kończę. I od niedzieli albo zacznę Jillian albo Mel B. Muszę stopniowo wydłużać ćwiczenia, żeby znowu nie zniechęcić się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ flyerbag Ja też nie lubię ćwiczeń "tupiących", bo mam trzeszczącą podłogę i to jest nie do zniesienia, wolę coś, gdzie np w miejscu robi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska - nebeska za kwasy
ruszać sie robaczki, ruszać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×