Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Serebro

Za 15 dni kończe 24 lat! I jestem jeszcze dziewicą! Czekam na tego jedynego!

Polecane posty

Gość AUTORKO!!!
przez to, że jesteście tak długo dziewicami pokręciło wam się w główkach. Chcecie być na jakimś piedestale, bo co? bo jesteście dziewicami?? Trochę słabo w tym wieku nie mieć faceta z którym można się kochać, dzielić intymność i życie. I nie mówie tylko o seksie, ale o innych aspektach związku zasadach partnerskich jakie istnieja pomiędzy dwojgiem ludzi. Wy już jesteście skrzywione dziewczyny. Tu nie ma się czym chwalić szanowanie siebie dla mnie jest standardem a nie czymś niezwykłym czym można się szczycić na forum :-/. A ta co ją koledzy chwalą za "niepuszczanie się" mówisz im na dzień dobry, cześć jestem dziewicą. ? Skoro tak się szanujesz to dlaczego wszyscy znają intymną stronę twojego życia? Poza tym nie wypowiadajcie się w tematach o których nie możecie mieć żadnego pojęcia- np o miłości francuskiej, jak sie kocha osobę z którą uprawia sie igraszki to wiele rzeczy z obrzydliwych nagle staje się megaprzyjemnymi. Chyba że macie rybi zapaszek to może sama myśl o seksie oralnym jest dla was straszna. Aha i nie dzielcie kobiet na takie które są dziewicami i te gorsze- puszczalskie. Bo tak nie jest ale co wy możecie o tym wiedzieć..... Ja należę do kobiet które miały tylko jednego faceta- jest nim mój mąż, więc żeby nie było że się tłumaczę nie muszę, poza tym niech każdy śpi z iloma osobami chce o ile to zgodne z jego sumieniem, żyje się dla siebie a nie dla sąsiadów. Dziewice krytykantki, śmiech...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia normalnie
seks po ślubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ech ten no wez
ja dzisiaj koncze 24 lata i jestem prawiczkiem. mam skolioze i nie mam co liczyc na milosc:((( zycie jest do bani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×