Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość g4l

Mam problemy z wypróżnianiem się. zaparcia dwutygodniowe, brak uczucia głodu.

Polecane posty

Gość g4l

mam 15 lat i problem z zaparciem mam od roku. mój rekord to 3 tygodnie bez wypróżniania. wzdęty brzuch brak uczucia głodu (choć jem normalnie) tycie. ważę 55 kg przy wzroście 167. jeszcze 2 mies. temu ważyłam 45 kg. ale wtedy strasznie schudłam. nie wiem dlaczego. co może mi być? byłam u lekarza z mamą ale lekarz rozłożył ręce i do widzenia. robiłam usg i wszystko w porządku i badania na tarczycę też wyszły dobrze. nie rozumiem dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zadzwon na infolinie
a robali jakichś nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4l
nie. badania mi wyszły dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lekarz rodzinny WAWA
Proponuje iść się wysrać to waga spadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4l
dzięki za rade jak mi kupisz 2 opakowania środków na przeczyszczenie takich mocnych to może się wysram inaczej nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4l
na mnie nie działa!!! no mówie przecież no!!!! popiłam ogórki kiszone mlekiem z cytryną, potem zjadłam jabłko i popiłam kawą i nic! nawet sie nie zrzygałam, tak ma normalny człowiek? nie sądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zadzwon na infolinie
masz leniwe jelita. może od brania xenny? idź d lekarza, kiedyś brałam takie leki na rozruszanie jelit, ale działające na jakiś tam ośrodek w mózgu za to odpowiedzialny, a nie na jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4l
xenne brałam tylko w ekstremalnych przypadkach przy 2-tygodniowych zaparciach, ale xenna extra nie działa. a jak nazywa się ten lek na poprawienie pracy jelit? może spróbuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zadzwon na infolinie
nie pamiętam, był na receptę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość g4l
jestem za młoda na taką medycynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po prostu zadzwon na infolinie
musisz isc do lekarza i o tym porozmawiac, ale moze do innego skoro aktualny rozklada ręce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuszkauszka
ja jem siemię lniane w ziarenkach nie gotuję, nie zalewam wodą ot, jak mi się przypomni to zjadam łyżeczkę jednego dnia zjem ze trzy łyżeczki, czasem tylko jedną czasami zapomnę zjeść i wtedy przeważnie mam problem z wypróźnieniem siemię jem jednak nie na wypróżnieniea z powodu nadkwaśnosci żołądka, jednak zaobserwowałam, ze bardzo reguluje wypróżnienia, przy tym robi to lagodnie tobie pewnie też pomoże, ale to dopiero po paru dniach zanim przedrze sie przez te zapchane jelita

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdgfgfgdf
len mielony Ci pomorze na bank zalewaj wrzątkiem i pij codziennie a zobaczysz cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kostuszkauszka
len mielony może pomóc, ale zalany wodą jest dośc obrzydliwy, zresztą ten w ziarkach gotowany też jest jak gluty natomiast kiedy je się na sucho nie jest obrzydliwy i na wypróżnienia pomaga lepiej na nadkwaśnośc można i gotowany ale suchy na mnie działa o wiele skuteczniej wypróbowane przez dwa ostatnie lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgfdgffgfdgf
jedz duzo jablek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość always normal
zrób sobie lewatywę i zapomnisz co to zaparcie, gwarantuję.... Ja w wieku dojrzewania też miałąm straszne zaparcia. U mnie to było przejściowe, pewnie nie odżywiałam się wtedy zbytnio zdrowo. ..................................................................................................................................................................................................................Ktoś mi poradził żebym zrobiła lewatywę, kupujesz normalnie sporą gruszkę w aptece przelej ją gorącą wodą z mydłem, napełnij ciepła wodą i delikatnie tę wodę wciskasz do pupy, poleżysz chwilę na boku, ona wpłynie do jelita, i oczyści cię porządnie. Masz 15 lat to burza w organizmie, nie używaj metod farmakologicznych bo one bardzo uzależniają. Te wszystkie liście senesu, colon c itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajam
częste zażywanie środków przeczyszczających wyniszcza organizm, wypadają włosy, łamią się paznokcie bo wypłukuje się minerały lewatywę można kupić gotową w plastikowej butelce, kosztuje ok 8 zł poza tym idż do gastrologa , może trzeba zrobić kolonoskopię żeby wykluczyć wrzody jelit nie możesz lekceważyć tego stanu, jeżeli chudniesz bez przyczyny może się rozwijać nowotwór nie straszę cię ,a le apeluję do twojego rozsądku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majamajam
oj sory , zrozumiała że chudniesz a ty tyjesz? no mimo to gastrolog wskazany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hawfeel
oj no to nie jest ani nic przyjemnego ani nic zdrowego. Warto w takich przypadkach pomyśleć o tym, żeby zmienić sposób odżywiania się, jeść regularnie, produkty bogate w błonnik, ale też pić dużo wody, a w trudnych przypadkach pomyśleć o zastosowaniu środków, które wspomogą pracę jelit, jak ten na przykład http://drlucas.com.pl/pl/p/Novipaye/74 ale też jeśli problem się utrzymuje zbyt długo warto pomyśleć o tym, żeby wybrać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kozicagorska
no nie za dobrze to wygląda, ale jak masz taki problem to warto się wybrać do lekarza, bo może mieć potem przykre konsekwencje. Poza tym dobrze ci radzą, co i jak robić w takiej sytuacji. A i też słyszałam, że ten Novipaye bardzo dobry środek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MałgosiaPoznan
Zioła Tybetańskie przy okazji odchudzania i zmiany szybkości przemiany materii bardzo dobrze czyszczą i mocno gonią do toalety. Dodatkowo to zdrowy i sprawdzony sposób na łatwe wypróżnianie i pozbycie się zbędnych kilogramów. Polecam wszystkim szczerze z autopsji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to wina sposoby odżywiania się skoro nie ma robali ani żadnej choroby lekarz nie stwierdził. Może dieta bogatoresztkowa w takim przypadku byłaby wskazana? W moim przypadku śliwki, morele, kilka jabłek i kefir pomagają, jeśli dalej nic biorę dicopeg. Dla 15latki może wersja junior będzie lepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też tak miałam. Wyniki były w normie, nawet dwa tygodnie w szpitalu leżałam na diagnostyce. Ja przy wzroście 160 ważyłam w porywach 39kg. Lekarze rozłożyli ręce i dostałam rade żeby znaleźć dobrego endokrynologa i przebadać się dokładnie pod względem hormonalnym. Także Tobie radziłabym to samo. U mnie wyszło hashimoto a w usg prawie całkowity zanik tarczycy mimo że wyniki tsh z krwi były w normie. Dostałam leki i około pół roku minęło zanim wszystko wróciło do normy. Życzę zdrówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest syper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sobie skutecznie poradziłam z zaparciami, kiedy zaczęłam regularnie brać kapsułki herbaya z ekstraktem z senesu. Bardzo poprawiła mi się praca jelit i nie mam już problemów z wypróżnianiem regularnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba dbać o swoje zdrowie. Jest tyle osób, które nie zdają sobie sprawy z błędów żywieniowych, które popełniają. Ja też byłam taka, aż w końcu postanowiłam sobie, że wezmę życie w swoje ręce, ale potrzebowałam pomocy. Dietetyk kliniczny był niezbędny, bo choruję. Z Foodwise dostałam gotowy jadłospis i zalecenia przygotowane w oparciu o określony przeze mnie cel i wyniki moich badań. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×