Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość CiekawskaJaa.

Waga, rozmiar brzucha, przed i po porodzie --> Zapraszam

Polecane posty

Gość CiekawskaJaa.

Jaka była wasze waga przed i w dniu porodu, przy jakim wzroście ? Ile ważyłyście zaraz po porodzie ? Ile miałyście cm w obwodzie brzuch przed ciążą zaraz przed porodem i po nim ? Skóra się wciągnęła, czy nie całkiem ? Ja mam dopiero początki i trochę mnie to przeraża wszystko ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm*
waga przed porodem 52 kg, jutro mam planowany termin porodu (Malemu sie jakos nie spieszy :p) a waze teraz 67,7 kg :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaJaa.
ojj, trochę dużo ;/ ale podobno 10kg to samo dziecko, wody itd, więc nie jest źle. a jaki masz wzrost ? dużow ciąży jadłaś, zrobiły ci się rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaJaa.
ojj, trochę dużo ;/ ale podobno 10kg to samo dziecko, wody itd, więc nie jest źle. a jaki masz wzrost ? dużow ciąży jadłaś, zrobiły ci się rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duzo nie duzo niewazne
przed porodem 72cm, do porodu 116, waga przed 58, przy porodzie 72, dwa dni po urodzeniu dziecka 62, waga wrocila do normy, gdy corka miala rok kolejna ciaza waga startowa 57,5 w obwodzie 86 na start i ciaza trwa nadal. W pierwszej ciazy rozstepy wyszly mi tydzien przed urodzeniem dziecka. Brzuch wrocil do formy, ale zaszlam swiadomie w kolejna ciaze wiec wygladem bede sie zajmowac po kolejnej ostatniej ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to zależy od genów
Waga przed 51, waga na 2godz.przed porodem:63kg, talia przed: 61, "talia"w ciąży ok.98, talia teraz 63, waga teraz 50kg. Jestem 4m-ce po porodzie. Nie odchudzam się, jem słodycze itd. Zero rozstępów. Ciążę zniosłam oki:) zero bólów kręgosłupa, puchnięcia (a rodziłam 3tygodnie przed terminem, w połowie lipca), zgagi itp. Jedynie mdłości miałam... aha poród bolesny (bóle krzyżowe gratis) ale poród książkowy bez nacięcia i pęknięcia, 3 godz.po brałam już prysznic i robiłam siku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm*
jestem dosyc niska, wzrost 158 cm. W ciazy duzo nie jadlam (calkiem normalnie, jak przed ciaza), i ogolnie wszystko poszlo mi w brzuch. Wygladam dalej dosyc drobno ale z OGROMNYM brzuchem :). Wszyscy mi mowia, ze gdyby nie brzuch nie wygladalabym na ciezarna, ale ja widze, ze uda, biodra i pupa troche mi sie zaokraglily. Ciekawa jestem ile mi zejdzie po samym porodzie, to juz niedlugo:). Po ciazy zrobie mala diete, bede chodzic duzo na spacery i mysle, ze znwou wroce do wagi sprzed ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm*
aha, nie mam zadnych rozstepow. Ale smaruje sie od samego poczatku ciazy, dzien w dzien, bez wyjatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
ja tez oba porody bez ciecia i pekniecia czyli bez szwow, sex 2 tyg od drugiego porodu w 1 ciazy startowalam z waga 58 kg przy 172 w 2 ciazy startowalam z waga 65 kg na zdj wazylam wlasnie 65 kg /172 wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdfjhvcfhjjn
Przed ciaza ok 48 - 49 kg. W dniu porodu ok 56-57 kg. Po porodzie nawet ok 46 kg. Brzuch szybko wrócił do normy. Troche ćwiczeń i byłby super. Teraz jestem w drugiej ciąży i zobaczymy ile przybędzie tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm*
do Hdfjhvcfhjjn-----jak to mozliwe, ze przytylas tylko 7 kg?? A nie moge w to uwierzyc, juz samo dziecko wazy ok. 3 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka.jedna.ja
ja we wszystko uwierze jak mozliwe jest ze ja w ciazy przytylam 22 kg a dziecko nie wazylo 3 kg nawet ? tez mozliwe jak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmmmm*
ja juz bardziej uwierze w 22 kg niz 7 kg. Ale roznie to bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karmazynowa33
mozna przybrac w ciazy 7 kg poniewaz niektorre kobiety chudna w ciazy-tzn zrzucaja swoja tk tluszczowa a nabrane kg to waga dziecka, wod, macicy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kapalam przez pierwszy
a uwierzysz ze moja znajoma wazyla pod koniec ciazy mniej niz na jej poczatku? tylko ze jak sie startuje z waga ponad 100 kg to nic dziwnego - jak tylko dowiedziala sie ze jest w ciazy kompletnie zmienila swoja diete i byla pod scisla opieka lekarza i dziecko urodzilo sie zdrowe a ona w ciazy schudla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsgdsgds
rok temu 64 przed porodem 93 aktualnie-80!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 3 miesiace po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgsgdsgds
78przed ciaza 125-130 w ciazy 106 po porodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaJaa.
łał, no ja waze 47 przy 162, i tez chcialabym przytyc max 10kg, ale nie wiem czy mi sie to uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaJaa.
Hdfjhvcfhjjn a w ktorym miesiacu zaczela twoja waga isc w gore ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaJaa.
Hdfjhvcfhjjn a i ile masz wzrostu ? i miezylas moze obwod brzucha ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja teraz:
w 1 ciąży 20 kg w drugiej 13 kg w trzeciej 14 kg przed ciążami 50 kg / 169 cm dziś: 51 kg / 169 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja teraz:
obwód talii przed ciążami 60 cm w ostatniej ciąży w dniu porodu było 102 cm teraz jest jakieś 63 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reeeeeeeeee
waga przed ciaza 50, w dniu porodu 66, tydzien po porodzie 55, 1,5 roku po porodzie 51-52, obwod brzucha przed porodem 65 w dniu porodu 106, 1,5 roku po porodzie 70 wzrost 162cm rozstepy zostaly na brzuchu biodrach i piersiach, rozstepy pojawily sie pod koniec ciazy a i od 5mc ciazy musialam lezec u mnie brzuch calkowicie sie nie wchłonął, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdfjhvcfhjjn
Tak, przytylam niewiele. I sama sie dziwię, że tak mało, tym bardziej, że nie mam w ciąży mdłości i nie wymiotuje. Do tego prawie cała ciążę musiałam leżeć i sie oszczędzać. Jadlam normalnie, zdrowo, dużo owoców i warzyw, troche mięsa, chociaż normalnie nie jadam prawie wcale, małe porcje ale często - zawsze tak miałam. Lubię słodycze, ale w ciąży nie miałam na nie dużej ochoty. Bardzo dbalam siebie i dziecko. Nie jadlam smieciowego jedzenia.Nie pamiętam, od ktorego miesiąca zaczęłam tyć, ale dość dlugo waga stała w miejscu. Chyba ok 4-5 miesiąc.Urodziłam prawie 4 tygodnie przed terminem i dziecko ważyło niecałe 3 kg. Obwodu brzucha nie pamiętam, ale był podobno stosunkowo niewielki, a i tak w ostatnich tygodniach czułam sie, jak wieloryb wyrzucony na brzeg. Teraz mam wrażenie, że przytyje wiecej, chociaż z racji opieki nad starszym dzieckiem na brak ruchu nie narzekam. Ale pierwszą ciaza przebiegała pod zimy do lata, więc wybór świeżych produktów spożywczych był lepszy. Absolutnie w ciąży sie nie odchudzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hdfjhvcfhjjn
Mam 161 cm wzrostu, więc moja waga nie jest jakaś bardzo niska w stosunku do wzrostu. Nie zakładałam sobie, ile mam przytyć. Myślałam, że ponad 10 kg to będzie minimum. Poród był wcześniej, więc mogłam przytyć wiecej, gdybym Iu Iu i dotrwała do 40 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość / kasia/
mam 165 cm wzrostu przed porodem ważyłam 48 kg w dniu porodu już 77 kg po dobie od urodzenia małego 65 kg a trzy miesiace póżniej już 55 na dzień dzisiejszy a mineły już 4 lata waże 53 kg . Wszystko pogobno jest uwarunkowane genetycznie a mianowicie przyrost wagi w ciąży w moim przypadku to kompletna bzdura . mam rozstępy dość sporo ale przyzwyczaiłam się do nich i piersi no cóż juz takie jędrne nie są ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CiekawskaJaa.
kasia.. jakim cudem przytylas az 30 kg ? duzo jadlas czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szejk bez żony
o ja Cię, ja ważę już 65 kg, czyli 4 kg mi przybyło a dopiero zaczęłam 5 miesiąc będę wyglądać jak słoń mam 172 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×