Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość simbarollka

Dm Motors czy ktoś korzystał - opinie

Polecane posty

Gość simbarollka

Szukam osób z okolic świętokrzyskiego, które mogły korzystać z usług dmmotors. Zastanawiam się nad zakupem auta, ale chciałabym dowiedzieć się czegoś może od osób, które znają temat z autopsji. Są jakieś opinie, pozytywne albo negatywne ? Dzięki Simba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ARAFATH
koleżanko/kolego (?) nie ma znaczenia czy to jest Pan z dmmotors, czy z general motors, jeżeli samochód jest używany to musisz zrobić badanie techniczne, chyba że masz kogoś do pomocy, ale nawet jak kupujesz używane auto z mechanikiem to on nie zajrzy do środka auta. Trzeba jak u lekarza, zrobić badania i wykaże co jest i jak jest w rzeczywistości. Niewykluczone, że sprzedawca jest ok, ale strzeżonego Pan Bóg strzeże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rubensson
co się będziesz spinać, bierz do mechanika tak jak Ci radzą, ale najlepiej nie z tego miasta bo wiesz jakie włąki, ręka ręke myje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katastrofa888
Na giełdę jedź do Kielc, nowopowstała to tam masz fachowców co Ci wystawią taką opinię jak chcesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucek.bucek
W Busku to masz samych wariatów od samochodów, wieśvvagony passaty 2000 i inne cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bucu.jeden
a Ty gdzie mieszkasz złamasie ? pewnie w jakiś ultrazadoopowicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fahmajster
z tą giełda to akurat dobry pomysł, jest na Miedziance tylko z kimś się zjaw, bo ci opchną trupa w szafie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMIECHUWART
haha, nazwa rzeczywiście jak general motors, to co tu piszą na forach to sobie między bajki włóż. najważniejsza jest wizyta rsaudi8;u autoryzowanym serwisie jezeli się w ogólę opłaca, bo na to musisz liczyć jakieś 3-6 stówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mipyklo
Hah, ja mu tam auto wstawiałem na plac, szybko sprawnie, a szrot był pierwszej wody. Do sprzedaży warty polecenia, jak z kupnem nie kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ostroznoscinigdyzawiele
kojarzy mi się z moto doktorem, a tym bym silnika nie zalewał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takapravvda
Handlarze wszyscy po jednych pieniądzach, odpal go w cholerę i jedź sam na giełdę do Monachium, albo Frankfurtu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motorowers
dm motors ? jak z kielc to już mam opinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opinie są nieważne
Opinie są nieważne, ważne są fakty. Bierz auto od tego człowieka z dm motors jedź na stację diagnostyczną i wtedy możecie dyskutować nad faktycznym stanem, a co za tym idzie ceną auta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motorovvwer
Sprawdź samnajpier koszty eksploatacji danego samochodu - marki. Cżęsto tak jest bez względu czy to będzie dm motors czy inny sprzedawca, że władujesz się w markę jak Saab itp, auto tanie 20 tysiaków, a później przy większej awarii przyjdzie Ci wybulić 10 tysiaków. Nad tym się zastanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pezet Małolet
Tam widzę w dm motors niezłe fury, ale niestety po takich cenach, to powiem Ci jedno jak kupisz to zasługujesz na opinię szaleńca roku. Strasznie wygórowane ceny wg mnie. Tylko betki po normalnej cenie, ale niestety to już ruletka z jakością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpunar pedzel
nie korzystałem z dmmotors, ale ze świętokrzyskiego polecam motodram z Kielc. Autka na zamówienie i też mają dobre opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taknaswieta
fajnie ze ludzie maja pieniazki na takie ekskluzywne samochody gm czy dm motors jeden czort i bez zazdrosci ale niektorzy nie maja co w swieta do gara wlozyc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość refluxxx
O opinie pytaj już użytkowników danych modeli aut, bo sprzedawca nie jest marką sam w sobie. Nawet poszczególne salony samochodów nowych bywają jedne gorsze, inne lepsze. Na to nie patrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sistor
Następny co szuka opinie na forum dla kobiet :D Sprawdź na stacji diagnostycznej co ten motors chce Ci sprzedać, a nie się wywiadujesz w dziupli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Motors
Nie korzystałem, zawsze kupuje nowe auta, po 5 tysioncach puszczam do żyda za 1500, a jak chcesz poznać moją opinie o takich autach, to są dla kobiet i słabych w łużku leszczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ryflak
Samochody najlepiej kupować używane w przedziale 4-8 lat i sprzedawać też nie starsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KAJAN
Coś jak Moto doktor ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4kołowiec
jak moto doktor człowieku ? Dyskusja na temat dm motors, czyli komisu samochodowego z Buska. Ja mam pytanie odnośnie samochodów rodzimych, nieimportowanych. Czy jest sens tam się fatygować, czy lepiej uderzyć prosto do Kielc ? 4kołowiec - Miechów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek krk
Kupiłem wczoraj w DMMOTORS Zafire z 2007 r 1.9 CDTI w automacie i odpukać jestem bardzo zadowolony. Mimo że samochód jest do drobnych poprawek lakierniczych (niestety 3 elementy sa do lakierowania) to po wizycie w serwisie okazał się naprawdę w bardzo dobrym stanie technicznym. Duży plus za przygotowanie kompletnych dokumentów do rejestracji - cała procedura rejestracyjna zajeła mi 30 min.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kardaszian
@Misztals silnik ok, ale sprawdź wtryski, jak jeździł na słabej waszce to niestety mogą być problemy z pustym gazem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wesołki
Szczerze, jak małolat jest to kup mu seicento :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×