Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yoku1987

Dziecko mi sie nie miesci do gondoli. :P

Polecane posty

Gość Yoku1987

Kurde, moja mala juz sie ledwo do gondoli miesci, a ma dopiero 3 miesiace... Mierzy 68 cm, po porodzie miala 55... Nie wiem co ja tak wyciagnelo. A gdzie jeszcze do wiosny. Ile mierza wasze dzieci i ile maja miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
Takie to są te nowoczesne wózki głebokie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoku1987
No, do dupy całkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zau
No ja uzywałam gondolki z wózka który miał już swoje lata ale był w super stanie i nie miałam problemu z pomieszczeniem dziecka i to zimą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corka.,.,
No to wyjmij spacerowke tylko rozloz ja NA plasko i wyloz kocykiem, moja siosta take robila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mój jak miał 3 miesiące miał
64cm ale on się urodził 49 cm.Malutki. Także twoje dziecko nie jest jakieś wybitnie duże.Jest normalne.A wózek-trzeba było myśleć przy zakupie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yoku1987
To moje pierwsze dziecko, myslalam, ze wozek bedzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba masz niewiele mozliwosci. Albo kupujesz nowy wozek z wieksza gondola. Albo rozkladasz na plasko spacerowke i wozisz w spacerowce. Albo inwetujesz w chuste, lub nosidlo ergonomiczne i nosisz dziecko przez zime a wiosna wkladasz w spacerowke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie mała ta gondola... Powiem ci, ze mi dopiero sprzedawca na allegro podpowiedział o wielkości gondoli bo sama też o tym nie myślałam. Liczyłam że młody pojeździ jeszcze, ale cóż przesiedliśmy się w spacerówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggh
a jaki masz wozek? ja rodzilm w zeszlym roku w czerwcu a dziecko wozilam w gondoli jeszcze w lutym. mam jedo bartatina a gondola ma ponad 80cm dl. moja szwagierka kupila sobie x-landera i tak sie wielce zachwalala ze markowy, taki drogi a pozniej plula sobie w twarz bo dziecko nie skonczylo 4m-cy a w gondoli juz mial ciasno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gggh-> to malutkie masz dziecko, że spokojnie woziłaś 7-8 miesięczniaka jeszcze w gondoli, bo ta w bartatinie ma dokładnie 80 cm - albo cm mi szwankuje. Wczoraj była u mnie koleżanka z córką i z ciekawości mierzyłyśmy gondole. Ona 80 moja 79. Jej córa spokojnie się mieści, ale mój tak jak pisałam wyzej - od dwóch tygodni w spacerówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olewkka
moj syn jak sie urodzil mial 58 cm i od poczatku uzywalismy spacerowki rozlozonej na plasko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggh
Arszenika to mnie zaskoczylas bo myslalam ze bartatina ma z 83cm (choc nigdy nie mierzylam) teraz weszlam na pierwsza lepsza aukcje na all i widzialam wymiary gondoli, faktycznie 80cm:P moj synek mial 54cm przy porodzie i dosc szybko przybieral na poczatku ale w wieku 4-mcy mial 68cm. teraz ma 17mcy i nosi ubrania nawet w rozm 80 (spodnie) a wazy 11kg wiec jakims wielkoludem nie jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie lubiłam swojej gondoli tzn synka, bo mi się wydawała strasznie długa ale z czasem zrozumialam po co ta długość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz synek też był długi od początku, jak miał niecałe 6 msc przesadziliśmy go do spacerówki :D a gondolę mieliśmy całkiem sporą - ale co zrobić, przecież nie będzie z podkulonymi nogami jechał! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legalna mama
No to mój młody jest jakimś mutantem. Skończył 5 miesięcy a ubranka 74 są na niego małe i musi nosić 80. Gondolę na szczęście mamy naprawdę dużą ale i tak zaraz czas się z nią rozstać bo Juniorowi juz średnio wygodnie. www.legalnamama.blog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj syn przy porodzie mial 60 cm. Jest bardzo wysoki. Ale znalazlam gondole w ktorej do 7 miesiaca dalismy rade. Miala 87 cm. Wozek wyglądał dziwnie. Wielu osobom sie nie podobał ale zdal egzamin na 6. A dla mnie mial swoj urok bo wyglądał jak zza dawnych lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2344
Mój Jasiek jak się urodził to miał 57cm i do tego jeszcze waga 5100kg haha... ma 4 miesiące i długi jest 73cm a wagę ma 8.100kg i co prawda jeszcze sam nie siedzi ale w gondoli już mi sie nie mieści wiec też bedziemy przeprowadzali się do spacerówki. Jak wybierałam wózek to naprawdę szukałam z dużą gondolą ale nie spodziewałam się że urodzę dużego mężczyznę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mały urodził się 62 cm teraz ma 3 mies i 76 cm do gondoli też powoli przestaje się mieścić mimo tego że mamy 80-siatke... Więc zima chyba też czeka nas w spacerowce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mial 58 cm po ur. W gondoli tych cudacznych nowoczesnych miescil sie do 4mca. Wiec wyciagnelam starego poczciwego roana marite po corce i jezdzil do konca wrzesnia w gondoli ( pojezdzilby i dluzej ale nie chcial juz na lezaco a te oparcia bez pasow to pomylka). Od pazdziernika juz w spacerowce ale dalej roan, duzo miejsca, super pompowane 4 kola, wszedzie nim wjade. Nowoczesne cudo sprzedalam. Balam sie tym na podjazdach na schodach balansowac. A moj roan bez problemu czy piach czy trawa. Tylko jest w kwaiatki, hehe i troche ludzie sie gapia ze chlopiec w takim wozku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwia

Mój ma miesiąc i ma 68 cm A urodził się 63 cm za nie długo gondola będzie za mala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×