Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Prawie Zaręczona

Zaręczyny na weselu

Polecane posty

Gość Prawie Zaręczona

Witam, mamy zamiar z moim chłopakiem o zaręczyć się na weselu mojej siostry, byłoby to tak zorganizowane że ok 22 orkiestra poprosi o uwagę, mój P. wyjdzie na środek sali, zaprosi moich rodziców i mi się oświadczy po czym poprosi ich o moja rękę, dla mamy kwiaty dla taty koniak co sądzicie o takim pomyśle? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne zaręczyny bez niespodzianki. I ściągac uwage na Ciebie na weselu własnej siostry. To jej dzień nie Twoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kdskjskld
Nieee to uroczystość twojej siostry a nie twoja wiec nie zabieraj jej uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patttttttkaaaa
Beznadzeja. To swieto mlodej pary a nie wasze. To oni cala to noc powinni byc na pierwszym planie, a nie wasze zareczyny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mysle ze to zly pomysl
to wesele twojej siostry, JEJ impreza a nie twoja. Swoimi zareczynami tylko zwrocisz na siebie uwage gości, a to twojej siostrze się nalezy ich uwaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DOTROTKAKAAKAK
lichy pomysł. za duzo you tube ogladasz wieśniaro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie zły pomysł,
bo to ich świeto, zamiast skupiać się na młodych to goście pójdą do was możesz zepsuć siostrze weseleTO ICH DZIEŃ NIE WASZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawie czyni wielką róznicę...
to w końcu ty na tych zaręczynach błyskasz inwencja czy chłopak? chcesz w życiu nosic portki czy kieckę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to zly pomysl, bo wesele siostry to jest jej chwila i bardzo nie wypada, skupiac uwagi na sobie. To jej czas i uroczystosc , a ty chyba chcesz pojsc na latwizne i gdy wszyscy goscie beda po prostu skorzystac z okazji, wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odradzam! na miejscu Twojej siostry bardzo by mi sie to nie spodobalo! To jest jej dzien, wszystkie oczy powinny byc skupione na Pannie i Panu Mlodym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgf
mi tez na miejscu Twojej siostry byloby przykro, malo tego, wscieklabym sie... to oni maja byc gwozdziem programu przez cala noc... a tak goscie zleca sie do Was, zacznagratulowac, zagadywac, a mlodzi na wlasnym weselu zejda na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienka_kasienka
To dzień TYLKO I WYŁĄCZNIE Twojej siostry a nie Twoj! Nie rób jej tego, to ona ma bć jedyną gwiazdą tej nocy. Wg mnie pomysł głupi, nie wolicie naprawdę zrobić tego w trochę skromniejszym gronie? Co na to Twoja siostra? Wie o tym pomysle? Jakby moja siostra wyskoczyła z czyms takim na moim weselu to normalnie bym się obraziła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wg mnie zły pomysł,
CHYBA NIE LUBISZ SWOJEJ SIOSTRY I TO BARDZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragiczny pomysł! Niech Twoja siostra i jej mąż będą w tym dniu najważniejsi! Przecież jest tyle miesięcy w roku a Wy akurat chcecie na jej weselu.Porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tylko poprę
nie, nie i jeszcze raz nie to jest dzień młodej pary!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ff-ff
Mądra to ty nie jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgf
no coz.. od razu widac ze jakas malolata chce sie popisac i pokazac jaka to z niej ksiezniczka... bardziej zalezy jej na szopce niz na zareczynach i to kosztem siostry... wspolczuje siostrze takiego wesela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co za durny pomysł
No to niezłe zaręczyny sobie zaplanowałaś :-) I co, może jeszcze będziesz udawać, że o niczym nie wiedziałaś i że to Twój facet wymyślił? To naprawdę żałosny pomysł. Goście nie będą wiedzieli czy się śmiać, czy płakać. Dziewczyny, które miały prawdziwe zaręczyny będą Ci tylko współczuć, że facet pozbawił Cię niespodzianki i zamiast romantycznych oświadczyn zrobił szopkę przy wszystkich. Swoją drogą, co to za facet, który sam nie potrafi zorganizować zaręczyn?? Nie wspomnę o tym, że zepsujesz siostrze wesele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jdjkdjkdjksdjskdj
Wydaje mi się że to jakaś ściema, bo żadna dziewczyna nie zdecydowałaby się na taką szopkę. Przecież goście domyślą się, że to było zaplanowane przez autorkę, a nie jej faceta. Zaręczyny na pokaz nie są dobrym pomysłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisiek Misiek
a powiedzcie mi wieśniary dlaczego tak strasznie chcecie błyszczeć na tych waszych weselach, być takie najwważniejsze, takie och ach że wszyscy na was patrzą brakuje wam tego w życiu na codzień? to dopiero wieś :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaliyah Haughton
tragiczny pomysł, w zyciu nie zrobiłabym takiego świństwa swojej siostrze,to jej slub a nie wasze zaręczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diviannna
ale wymyslilas, ciekawe co no to siostra??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorociczka
nie wypada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznaj, że jebane sknery z was i nie chce wam się robić imprezy zaręczynowej, więc wykorzystujecie wesele siostry. :) Żenada po całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolutnie nie !!!
To dzień twojej siostry a nie twój. Nie staraj się za wszelką cenę skupić uwagi na sobie Panno egoistko. Taką szopkę możesz odstawić w święta jak ci się podobają takie oficjalne zaręczyny ale nie na weselu siostry. W ogóle na żadnym weselu nie wypada robić takich rzeczy. Miło by ci było gdyby na twoim weselu ze dwie osoby by się zaręczyły, z 3 powiedziałyby nowinę że są w ciąży, ktoś tam że wygrał wycieczkę a ty mimo że to twój dzień bladłabyś z każdą kolejną wiadomością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisiek Misiek
bladłaby bo komuś przytrafiło się cos dobrego? Ale z was k.urwy szmatki egoistki hahahah ;-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość borek1000
Pomysł dobry o ile na swoim weselu odstąpisz siostrze pierwszy taniec, a podziękowania dla rodziców na Twoim weselu zrobi Twoja siostra jako ta bardziej doświadczona. Łapiesz aluzje, czy jaśniej to pokazać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhfsjdhfjsd
Pomysł do bani :) Jeszcze co innego gdybys o tym nie wiedziała a tak to co??? Będziesz udawać zaskoczoną i mówić że się nie spodziewałaś??? Bez sesnu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×