Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawadokwadratu

jak wyglada ten cien cienia na tescie?

Polecane posty

Gość ciekawadokwadratu

czy taki cien jest cieniutki jak wlos? czy moze ma grubosc normalnej kreski? czy widac go tylko pod swiatlo z bliska? czy raczej z oddalenia i nie pod swiatlo? jak to u was bylo? i ile dni od spodziewanej @ sie wam pokazal ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i stanie u drzwi załoga dżi
ten moj cien ten moj cien chodzi za mna w noc i w dzien tylko raz opuscil mnie pobrac pensje w SB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawadokwadratu
i wszystko jasne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zależy,... jak miałam cień kreski to potem faktycznie byłam w ciąży, a jak "widziałam" cień cienia kreski to okazało się że w ciąży nie byłam. Cień kreski był widoczny z bliska pod określonym kątem jako delikatny zabarwiony pasek i mój mąż mówił że nic nie widzi, natomiast cień cienia był bezbarwny i pod określonym kątem przy świetle lekko połyskiwał (ale ten cień cienia to był chyba pasek tej substancji do testowania), ale nawet ja miałam wątpliwości czy coś widzę czy tylko mi się zdaje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja w 28 dniu cyklu
miałam tylko cieniutką kreseczkę widoczną pod światło( i pewnie nikt inny by jej nie zauważył, pozatym kreska widoczna była po dłuższym niż 10 min czasie). Wynik uznałam za nie ważny. Po kolejnych dniach spozniającej się miesiączki zrobiłam kolejny test, w południe wyszła blada , gruba kreska i tak nie byłam pewna wyniku czy blada oznacza ciąże. Po kolejnych kilku dniach wykonałam badanie z krwi wynik 308 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DziwnePodejścieDoŻycia
cien cienia widoczny jedynie pod mikroskopem.. zrób test dwa dni przed planowanym poczęciem (stosunkiem) i wtedy będzie najbardziej wiarygodny. Masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów
byłam cieniem cienia rzucanym od niechcenia hej ojciec oglądał z trwogą ruszając nerwową brodą a matka łzawo patrzyła czy kreska się pojawiła byłam cieniem cienia rzucanym od niechcenia hej po oddaniu 3 kropli i pod kątem 30 stopni cienkim cieniem się zjawiłam i życie ich zmieniłam byłam cieniem cienia rzucanym od niechcenia hej ojciec mówił: tu nic nie ma a ja byłam cieniem cienia hej matka mówi: no nic się nie zmienia a ja byłam cieniem cienia hej od cienia życie się zaczyna cieniem zmienia się dziewczyna w matkę cienia cienia rzucanego do niechcenia hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bez butów
Oda do cienia cienia Cieniu cienia najjaśniejszy bądź mi dzisiaj najciemniejszy. Niech twe oblicze rumiane na teście dziś zastanę. Nawiedź mnie w łazience, gdy w swej kraciastej sukience test obsikam dla ciebie. Jak słońce świeci na niebie, tak cię pragnę, cieniu cienia. Dla ciebie wszystko się zmienia, tracę mózg i zmysły, mam głupie tematów pomysły . Upośledzoną staraczką zostaję i gdy nad testem znów staję zafasolkowana się już czuję, położnej i lekarza potrzebuję. Czuję, że powinnam być już w drodze, bo niedługo urodzę. Mam już ciążowe objawy, mam mdłości, nie mogę pić kawy. Chyba wczoraj zafasolkowałam i matką się stałam. Owulka i tempka tym razem zadziałały, pędzę po kolejne testów regały. Trochę tematów znów założę o swej ciążowej trwodze. Och, cieniu cienia jutrzejszy, chociażby nawet najmniejszy, znowu mnie oszukałeś, na teście się nie pokazałeś. Łamiesz me serce, ty chamska prosta kresko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sfaassaf
blada rozowa kreska. jezeli widzisz blada kreske nierozowa to nie ma ciazy. wiem widzialam rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×