Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiris12

01-12-12 r. zaczynam odchudzanie :) kto ze mną? :) ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość malenstwo1989
Cześć, to i ja się przyłączę. 150 cm/45 kg. Chcę zrzucić tak ze 2-3 kg. Dieta opierająca się na białku, warzywach. Eliminacja cukru, pieczywa, słodyczy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allataka
dukan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie jestem na diecie 500 kc tylko 1500 a 6 wafli ma 300 kc jak na sniadanie to wcale nie dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenstwo1989
allataka, coś w stylu dukana.. ale bez pierwszej fazy. Odarzu wchodzę na fazę drugą, nie mam wiele już do stracenia. A na pierwszej fazie dukana czułam się fatalnie. Zdrowe odżywianie, dużo wody, czerwonej zielonej herbaty, żadnych fastfoodów, .. tyle .. :) Do sylwestra chcę zrzucić ostatnie zbędne kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja jestem na diecie od 23 listopada i schudłam już ok 3kg. Moja dieta to rano jogurt naturalny z błonnikiem (normolax), warzywa na patelnię robione na wodzie, kasza z surówkami lub ogórkiem kiszonym, jajka na twardo, ryż, jabłka, pomidory, jogurty naturalne. Zero tłuszczu, pieczywa, ziemniaków, słodyczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cardstick>> wypowiedź na poziomie zera. I to z ust kobiety... Zero klasy , nawet najlepsza dieta ci nie pomoże bo i tak każdy od ciebie ucieknie jak usłyszy taką wiązankę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×