Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Osiris12

01-12-12 r. zaczynam odchudzanie :) kto ze mną? :) ZAPRASZAM

Polecane posty

Gość Osiris12

jutro 1. najlepszy dzien zeby zacza gubic kg :) szukam kto tez???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kulkolandkowa
Hej, ile zamierzasz schudnac? Ja też myślę, żeby zacząć a brakuje mi motywacji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara_2012
Dolaczam... zamierzam schudnac 10 kg. Jakas konkretna dieta czy mz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Smerfetka159
Czesc:) ja tez sie dolacze:) chce zgubic 5 kilo do swiat:) ale jeszcze tez niewiem jak:) cos polecacie? Dodam ze nie jestem milosniczka diet:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamara_2012
Mysle nad dukanem. Tylko nie lubie miesa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona92
Tez bym chciala schudnac. Motywacji dodala mi grypa. Tak tak GRYPA. Schudlam przez nia 3kg . Postawilam wage kolo lozka i codziennie sie waze. A nie mialam przez rok motywacji. Nic mnie nie moglo zmotywowac. Do tego pojde do fryzjera lepiej sie poczuje (a nie korzystam z tego typu uslug, mam 20 lat i 3 razy bylam u fryzjera w calym zyciu). Dobre samopoczucie to podstawa choc zycie nie daje mi do tego powodow ale skupiam sie od kilku dni na wazeniu. Te 3kg podniosly mnie na duchu i zamierzam jest o stalych porach male porcje a ten watek mam nadzieje pomoze sie nie poddac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczarna
Cześć dziewczyny, Ja też się przyłączam do Waszego - Naszego wspólnego odchudzania. Ale powiem szczerze, że nie mam pojęcia jak to zrobić. Wiele prób i żadnych efektów jak do tej pory. Poza tym jestem też bardzo słaba w swoich postanowieniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość egerega
Diet mięsnych nie polecam. Nie są one zdrowe. Nie chodzi ogólnie o to, że dieta sama w sobie jest zła, ale o to, że jakość mięsa jest w tej chwili fatalna - zwierzęta są faszerowane hormonami, szczepionkami (w mięśniach odkładają się z nich metale ciężkie w tym niebezpieczna rtęć), zwierzętom podaje się sterydy i żywi wyłącznie GMO... byleby szybko rosły i szybko je utuczyć. Z tego mięsa człowiek niestety również pobiera tą całą toksyczną chemię. Jeśli ktoś ma dostęp do zdrowego mięsa, to inna sprawa. Ale w przeciwnym wypadku naprawdę nie trujcie się. Lepiej przeciwnie - jakaś dieta wegetariańska, duża warzyw , owoców, ryż, pestki, kiełki, sokowirówka w ruch i tak dalej. Ale należy zwracać uwagę na to aby nie kupować warzyw sprowadzanych z Hiszpanii, ponieważ zawierają zbyt duże ilości pestycydów, idealnie jeśli nie będą to również rośliny zmodyfikowane genetycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczarna
ależ to wszystko skomplikowane. Czy to nie może być proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiris12
ja polecam 1000 ckal warzywno owocowa :) od jutra zaczne tu pisac. przede wszystkim zdrowo. myslalam o norweskiej.... ale mało kcal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona92
Ja chce po prostu jesc mniej. Czesto sie je przy zlym humorze, mieisiaczce a czasem z nudow. Przynajmniej w moim wypadku. Jak cce cos zjesc to staje na wadze. Patrze ile waze i nie chce juz sie jesc. Ale sniadanie obowiazkowo musi byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona92
W sumie to jem 3 posilki dziennie gdzie kolacje ok 18-19 a pozniej juz nic i wiecej pije. Kiedys jedna kawa na caly dzien i ni poza tym. Przez chorobe pilam duzo herbaty z sokiem. Kikla kubkow i to faktycznie pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiris12
tez tak mam nie martw sie;/ nie jestes sama . odezwe sie potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loveyerba
Polecam osobom na diecie picie Yerba Mate, która hamuje głód, oczyszcza z toksyn, ma pełno witamin, pobudza lepiej niż kawa. Yerba pomogła mi zrzucić bezboleśnie kilogramy, bo daje efekt, jakbyśmy zwyczajnie nie miały ochoty jeść, poza tym głodem fizjologicznym. Polecam zainteresować się tematem, tu można poczytać na blogu: http://yerbomaniaczka.blog.pl/ Ja z yerba jestem energiczna, szczupła, mam lepsza koncentrację, czuję się zdrowa i mam lepszy nastrój ;) Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona92
Ja nie chce jakiejs konkretnej diety bo nie potrafie sie calkowicie dostosowac. I im wiecej ograniczej tym gorzej sie czuje. Czuje sie taka dieta przytloczona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grubabardzo gruba
hej, ja tez sie przylacze, ja jestem na diecie od wczoraj. chce schudnac duzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona92
Duzo to pojecie wzgledne, ile dokladnie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qertqq
zroby stopki i bedzie wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość palmiarnia
co do "cudownych" diet mięsnych to już nie jeden wylądował po tym na leczeniu z rozwalonym układem pokarmowym albo hormonalnym. w tych podłych czasach jak chcesz być zdrowy to unikaj mięsa. Z ryb też warto patrzeć co się je, ponieważ wiele z nich prócz tego, że zawierza omega , to również metale ciężkie spowodowane zanieczyszczeniem środowiska :(:( bardzo smutne. Ja schudłam na diecie warzywno-owocowej 11 kilo w ciągu 4 i pół mc. Bez ćwiczeń!! No i podjadałam czasem chipsy ;) :P Warzywa i owoce jadłam wyłącznie w postaci surowej. Taka dieta roślinna to praktycznie sam błonnik, szybka przemiana materii, a cukier z owoców i tak nie odkłada się, tylko jest spalany. Nie ma możliwości aby na tym nie schudnąć!!!! Po prostu nie ma takiej opcji. I działa świetnie na skórę!! Mi po takiej roślinnej kuracji zupełnie przestały wyskakiwać pryszcze przed okresem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Osiris12
no ja przede wszystkim preferuje owoce i warzywa i ryby ewentualnie piersi z kurczaka nic wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona92
Tylko nie kazdy moze sobie pozwolic na cos takiego lub nie ma tyle sily. Ja np uwielbiam mieso i nie wyobrazam sobie calkowicie je odrzucic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tgdryh
palmiarnia niedoinformowana jesteś i to we wszystkim ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W kwestii diet mogę powiedzieć wiele. Mój ojciec jest chemikiem i jednocześnie specjalistą od przemian chemicznych zachodzących w organizmie. Jego wywodów na ten temat nasłuchałam się już od dziecka. Nie chwalę się, ale mam na celu pokazać jakiś autorytet zanim coś napiszę, ponieważ informacje podane przez Palmiarnię czy Egerege nie są z kosmosu ale są FAKTEM. Powiem tylko tyle do użytkownika o nicku tgdryh (która nawet nie ma odwagi odezwać japy pod zarejestrowanym nickiem). tgdryh >>miej się , śmiej - życzę dużo zdrowia i jeszcze więcej szczęścia bo przyda ci się to z twoją "wiedzą", pani super uczona i doinformowana. Ale nie rujnuj zdrowia innym , Bogu ducha winnym osobom, naciągając je na swoje średniowieczne poglądy odnośnie mięsa. Ty zbieraj sobie żniwo po latach w postaci bóli nóg i innych złogów po obżeraniu się mięsem, ale farmazony zostaw dla siebie. Czasem czytając czyjeś wypociny naprawdę mam wrażenie, że żyję w średniowieczu... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do tego mogę
polecić jeszcze książki Tombaka. Tam też pisze właśnie o szkodliwym wpływie mięsa na ludzki organizm i choroby które wywołuje systematyczne jedzenie mięsa. On właśnie poleca wszelkie soki z roślin i rośliny jako receptę na zdrowie i detoksykację organizmu między innymi ze złogów jedzenia mięsa przez wiele lat. Dodam tylko, że Tombak jest jednym z największych autorytetów na skalę świata!!! A jego prywatne uzdrowisko uznane za najlepsze i przynoszące najlepsze efekty w leczeniu wielu chorób w tym otyłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cardstick
zamiast wymieniac zdania racji z jakas niedoinformowana sflustrowana samotna zakomplekciona dziwą proponuje skupic sie na tym ile ktora chce schudnac i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakompleksiona92
Ja chce schudnac 20kg bez radykalnej zmiamy odzywiania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniaczarna
Mam 157 cm wzrostu i moja waga to ok. 65 kg. Muszę schudnąć do 53 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielononoga
Hej z rana Przyłącze się mam już do zgubienia 5 kg mam165 / 61 , a 2 m-ce temu 57kg ale tak się dzieje bo rzuciłam fajki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta chetnie też sie z wami poodchudzam.Zaczełam tydz temu,ale to chyba nie problem. Startowałam z wagą 68,3,wczoraj było 66,1 przy wzroście 156-157(dokładnie nie wiem ile mierze). Zjadłam juz sniadanie-6 wafli ryzowych paprykowych_300kc plus kawa z mlekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11973263tr
no te wafle to znowu nie sa dieteyczne az w takiej ilosci 1 -2 ale nie 6 :P) popij to goracym kubkiem jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×