Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

2plus1

Polecany lekarz od leczenia niepłodności Wrocław

Polecane posty

Hello! szukam dobrego lekarza od niepłodności we Wrocławiu. szukam raczej na fundusz, ale jeśli macie jakiś prywatnych to też proszę :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgochna
na fundusz nie wiem, ale jak już zdiagnozowana niepłodność to chyba tylko klinika leczenia niepłodności np. Invimed i najlepiej dr Gizler. Chodziły do niego dwie moje koleżanki. Obie dzięki niemu mają dzieci, ale u jednej bez invitro się nie obeszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmm tak się zastanawiam... może dr Michalik? co prawda ja zawsze tam do niego chodziłam w powiedzmy - odwrotnej sprawie, ale to dobry specjalista w swoim fachu, zostawię ci namiar na wszelki wypadek :> http://ginekolog-michalik.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 20 lutego chyba ma byc już dostępny lekarzobok i aplikacja z możliwością zamówienia lekarza do domu w razie różnych chorób, znajoma zamawiała sobie w wawie i mówiła ze w ciągu godzinki od wezwania był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Slyszalam ze Invimed jest dobry w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta aplikacja lekarzobok działa od jakiego czasu, nie słyszałam wczesniej o niej, ale rzeczywiscie swietna opcja! Nie trzeba jezdzic po lekarzach wystarczy zamówić go i to przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam lekarza internistę www.internista-wroclaw.pl, który być może doradzi do jakiego specjalisty się udać dalej. Dla mnie to była ogromna pomoc, zawsze do niego chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Ginekolog Michał Witkowski zajmuje się leczeniem niepłodności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×