Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Co sądzicie o związkach Polak-Ukrainka czy Polak-Rosjanka?

Polecane posty

Gość Pankrolewicz
Do Sexi blondiii, Wiesz co chcialbym Cie zobaczyc. Je sie na te Sexi Blodii pseudonimy nabarlaem z 10 razy. Blodni to moze i prawda ale sexi to czesto wasza wybujala wyobraznia. Ja znam ladne zadbane polki za granica, ale to niezwykla rzadkosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sądzicie, że Polki są łase na kasę (fakt - są) to tamtejszych bab nie znacie. Ruskie jak wychodzą za mąż za Polaków to tylko dla unijnego paszportu. a jak go uzyskają to szukają bogatszych na zachodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kora82
Co Ty masz do Polek? Chyba Cie jakas porzadnie kopnela Cie w tylek. Bylam na Ukrainie we Lwowie kobiety sa tam moze ladne ale baardzo tadetnie sie ubierja. Wieszosc nosi takie kiecki ze ledwo zakrywa im tylek no i szpile na 12cm-wyglada to strasznie groteskowo. Tez uwazam ze jak masz malo kasy to lepiej sie nie bierz za Ukrainke.Sciagniesz ja do Polski a jak za malo bedziesz zarabial to na bank znajdzie sie inny adorator za ktorym ta panna poleci. Zreszta brac babe i na nia robic to chore- a one tego oczekuja. W Polsce sa zwiazki ze kobieta i mezczyzna zarabiaja i oboje dokaldaja sie do budzetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moda jak moda. Przy dziewczynach powiedzmy z Chin czy czy Indonezji, to większość Polek wygląda jak tanie kurwy. A w Polsce akceptowalnie. Więc argument taki sobie. Ale, ta sobie myślę, że Polka też rzuci Polaka dla bogatszego Niemca czy Angola. Więc, póki co, - remis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ujawniacz Prawdy
nie znajdziesz takich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ciekawe
Jak mieszkalam w Wawie, poznalam faceta, spotykalam sie z nim przez 5 miesiecy, po czym dowiedzialam sie ze ten debil jest zonaty. Wiec, drodzy Panowie, nie mam najlepszych wspomnien z takich relacji, oczywiscie nie z mojej winy. Ukrainki, podobnie jak polki, sa rozne. Nie kazda jest sprzataczka (nie mowiac juz o tym ze polki na zachodzie tez czesto sprzataja). Poza tym moze nie wiecie o tym , a moze nie chcecie wiedziec, ale sporo kobiet, ktore pracuja w Polsce jako nianie, sprataczki, maja wyzsze wyksztalcenie i decyzja o podjeciu takiej pracy wynika jedynie z powodu albo problemow jezykowych albo z powodu tego, ze za malo czasu ma ten chlowiek by jak wy, polacy po kilka lat szukac pracy w zawodzie. Wiec stereotyp o ukraince-sprzataczce wynika jedynie braku rozeznania na ten temat. Wracajac do tematu o zwiazkach ukrainsko-polskich, chce tylko dodac, ze mozecie nie marzyc, ze biorac sobie ukrainke, wezmiecie sobie niewolnice, sprzataczke i t.p. Tak moze trwac przez jakis czas z kobieta, ktora rzeczywiscie chce miec jakas finansowa lub prawna korzysc z tego zwiaku. Natomiast jezeli chcecie zalozyc normalny zwiazek, musicie traktowac kobiete z Ukrainy conajmniej nie gorzej niz rodaczke. Zycze powodzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość empiroman
to tanie rozwiązanie kopulacyjno-matrymonialne ale obarczone pewnym ryzykiem bo one kochliwe są i za samczością lecą jak ćmy do światła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za idiotyczny komentarz!I ja ani Rosjanka ani Ukrainka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tematu wynika, że wszystkie kobiety tylko czekają na majątek faceta. Ja pierdziele czy nie ma już normalnych kobiet?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w przypadku jak żadna polka nie chce takiego odpadu no to wiadomo, że to desperacja, bo kobietom ze wschodu zależy tylko na obywatelstwie kraju UE a to że taki desperat jest naiwniakiem no to idzie na taki układ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polki zawistne bo porządni Polacy wybierają inne kobiety :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak a propos
sami przyznajecie, ze dla was wartośc czlowieka to zeby gotował(a) i sprzatał(a). Nawet dogadac sie nie musicie." Nie musi mi gotować bo sam świetnie to robię, sprzątam po sobie i koszulę tez umiem sobie wyprasować. Co natomiast lubię? Jak laska jest zadbana, bardzo namiętna i świetna w łóżku a w dzień nie robi mi żadnych wrzutów, że nie opóściłem deski w kiblu albo pochlapałem łazienkę w czasie kąpieli. Z reguły nie szukamy drugiej mamy co bedzie nam gotować i sprzątać...to nie średniowieczeusmiech.gif xxx tak czy siak widać czego oczekujesz od kobiety, polecam burdel , sa namiętne zadbane, nie ględzą o desce od kibla. W twoim opisie ani słowa o inteligencji , zainteresowaniach , priorytetach itd, wiec nie dziwne jest , ze Polki maja takich w du...e, a opuściłem pisze się tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"sprzątam po sobie(....) nie robi mi żadnych wrzutów, że nie opóściłem deski w kiblu albo pochlapałem łazienkę w czasie kąpieli" x No tak to bardzo logiczna wypowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzieć wam coś rodacy
Tak naprawdę one chcą tylko polskiego obywatelstwa , Ukrainki się wstydzą swojego a Rosjanki chcą lepszego życia :( tylko one szukają frajerów którzy są przy kasie , dziewczyny leniwe i masakrycznie głupie,puste i łatwe, szczególnie Ukrainki , Rosjanki przynajmniej są często wykształcone i potrafią zająć się domem i dziećmi.Ukrainki ponoć konkurują z Bułgarkami czy Mołdawiankami o dobre miejsce przy drodze a potem jeszcze bezczelnie szukają porządnego naiwnego Polaczka , który się ochajta z nią bo ona chce obywatelstwo i co utrzyma.Cudze chwalicie a swojego nie znajcie i tyle. Albo jesteście tak beznadziejni ,że was porządna Polka nie zechce. Nie liczcie ,że wasza żona za wschodu pójdzie do roboty :P będzie siedzieć w chałupie i wymagać kasy na swoje zachcianki. Polki chcą partnerstwa i równouprawnienia , podziału obowiązków i pójdą do pracy a te ze wschodu, jak się zwiążecie z taką to się sami przekonacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muszę się zgodzić ale
myslimy ze to desperaci ktorych zadna Polka nie chciała, więc wzięli sobie ukraińską sprzątaczkę za żonę to tak jak zwiazek Polki z ciapatym sprzątaczka czy niania jeszcze pół biedy , 90% to po prostu panie do innego towarzystwa , łatwa kasa wg nich praca jako niania czy sprzątaczka jest upokarzająca bo małe pieniądze ale jako osoba do "towarzystwa" większa kasa tylko d**y trzeba nadstawiać częściej, co do naszych wschodnich sąsiadów(nie tyczy się raczej rosjan), naród bez kręgosłupa moralnego.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki chcą partnerstwa i równouprawnienia , podziału obowiązków i pójdą do pracy My cały czas tego chcemy a Wy swoje, że to facet ma utrzymywać i zajmować się domem - zdecydujcie się w końcu! A tak poza tym to zazdrość przez was przemawia bo Polacy nie dają się dziś już tak wykorzystywać wam jak kiedyś i wolą gospodarną kobietę ze wschodu, z którą stworzą związek partnerski i wspólnie będą wychowywać potomstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gospodarne kobiety ze wschodu
prędzej ruska niż ukrainka , zresztą jak wam polaczki nie przeszkadza przeszłość tych pań ,sposób na zycie proszę bardzo , swoje rodaczki macie za szmaty lecące na kasę a te ze wschodu takie cudowne ? jak myslicie kto za młodu siedzi w domach publicznych a potem szuka męża na obywatelstwo? myślicie ,że zrezygnują z łatwej kasy jaką przynosi najstarszy zawód świata? maż im w tym nie przeszkodzi .... coś mi się wydaje ,że desperaci zaczeli obrazać rodaczki bo , jak ktoś napisał wcześniej..., "żaba szuka królewny z bajki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llullia
Ja jestem w związku z Ukraińcem;) Jest cudownieeeeee:*:) od 2 lat, spotykay się niemal codziennie, min 3 w tyg dostaje kwiaty. Kocham go i w życiu nie zamienie na nikogo innego. Są fajni Polacy napewno,ale to nie m nic do rzeczy. W związkach pomiędzy luźmi ze wschodu, musicie być ostrozni,czy aby napewno nie chodzi o wize. Bo dla tej Ukrainki, to ten Polak może być tylko startem do krajow EU:D smutna prawda. Ukraińcy i Rosjanie są gorętsi od Polaków,wiec one maja w czym wybierać. Mój ukochany był kiedyś żonaty z Polką, ale nie oszukiwał jej, pobrali się tylko dla wizy. Pomogli sobie nawajem(on jej finansowo). Ostrożnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość To jest trochę inaczej. Wiele Polek jest jak suka ogrodnika: Sama nie da, a innej zerżnąć nie pozwoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jedziecie po rodaczkach , wstydźcie się panowie :( a co do takich związków to są głownie zawierane dla paszportu UE , laski ze wschodu są ponoć kupę kasy polaczkowi zapłacić aby mieć ten wymarzony paszport a potem zezwalają na rozwód, a z tymi ukrainkami to najczęściej wiążą się takie buraki, których rodaczki nie chcą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polaczkowi? Jak możesz tak mówić o Polaku? To jest brak szacunku do własnego narodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle tu bzdur przeczytałem że nie bardzo wiem czy płakać czy smiać się. Od 14 lat jestem w związku małżeńskim (wymuszony przepisami) z ob. Ukrainy. Z jednej strony wspaniale, ale z drugiej trzyma mnie na smyczy króciutko. Tak zazdrosnych i podejrzliwych kobiet nie widziałem nawet na filmach. Kompilacja GRU i KGB. Co sobie wymyśli to już fakt. Ale cała reszta to bajka, może brak zainteresowań. (jedynie zwiedzanie świata). Ktoś tu pisał o agencjach t. Ciekaw jestem jaką ma wiedzę na ten temat. Na 100% żadnej. Wielu tu pajaców nie mających bladego pojęcia o czym piszą. A piszą o kobietach wyrastających w innej kulturze, gdzie mieszkanki wiosek i chutorów od maleńkości ciężko tyrają gdzie nasze panie, z wyjątkami oczywiście zastanawiają się w co się wystroić do szkoły (miejsce spotkań towarzyskich). Kto z tych "speców" był na Ukrainie? Zawsze będę polecał takie związki. Fakt że jest pewna grupa dla której karta stałego pobytu w UE, to cel nadrzędny. Jednak większość to kobiety które już poznały co to życie w związku z Ukraińcem tam pracującym lub nie. Ci porządni w więkrzości już za granicą, a pozostali to prawie same pijane w du.ę miernoty. Nie musicie się zemną zgadzać, to tylko moja skromna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za pamięć o Wołyniu
Wstydźcie się rodacy , jak możecie wiązać się z tą ukraińską hołotą ,to naród podły i zawistny, tym szmatom potrzeba tylko paszportu a jeszcze lepiej ,żeby wybranek/nka z Polski był bogaty, najpierw siedzą w domach publicznych (nie boicie się aids i innych chorób wstydliwych? )potem szukają mężów dla obywatelstwa , faceci ściągają długi dla mafii, są złodziejami i szukają naiwnych Polek , a jeszcze lepiej jak taki kozak jest przy kasie.Tylko dla paszportu to wszystko. To są gnojarze , na Wołyniu i Podolu wymordowali tysiące Polskich wsi i rodzin, szacunki dochodzą do 200 000 a nie jak wszyscy twierdzili czystka etniczna o znamionach ludobójstwa tylko 38 000.Zobaczycie jak ta wasza "królewna" ze wschodniej bajki pozna bogatego samotnego 80 latka, jakbyście byli nawet adonisami(taki to nawet na ukrainkę nie spojrzy) to i tak was zostawi dla bogatszego. Bo im tylko o to chodzi kasa na zachcianki i tyle.Nie potrafią sprzątać dokładnie a ugotować to ziemniaki z maślanką i barszcz z samych buraków dostaniecie chleb ze śmietaną na śniadanie od takiej żony a ona jeszcze zdziwiona ,że wam nie smakuje.Jak już tak chcecie ze wschodu żonę to lepiej Rosjankę.Na Ukrainki to mają szansę panowie których przecięta rodaczka by nie chciała.Rosjanki są chociaż cierpliwe a Ukrainki tylko żądają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto się tak wiąże jest zdrajcą
zdrajcą Polski na to wygląda , nam tej bandy tutaj nie trzeba , a jak ktoś jest beznadziejnym partnerem to cóż , Polki się szanują i nie wiążą sie z burakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pisior się znalazł żyjący własną historią. Nie słuchaj więcej kaczor bo ci wodę z mózgu zrobił. Do Niemiec na p.erdolone szpitale jezdzisz, niemiecki cukier żresz, bierzesz w persilu a innych od zdrajców wyzywasz . Typowy katolicki głąb srający wyżej niż d**ę ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki się szanują? Jasne na zasadzie " chciałeś panią, rób na nią.." Postawa mi się należy bo mam dziurę między nogami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nimiminimgg
A w jakim polskim mieście mieszka dużo ukrainek albo może lepiej poznać taka ukrainke przez fb i zaprosić ja tu mam już dość tych polek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodziiii
Tyle tu bzdur przeczytałem że nie bardzo wiem czy płakać czy smiać się. Od 14 lat jestem w związku małżeńskim (wymuszony przepisami) z ob. Ukrainy. A co wymusiła ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×