Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Co sądzicie o związkach Polak-Ukrainka czy Polak-Rosjanka?

Polecane posty

Gość gość
dla ukrainek liczy sie tylko kasa i dawanie doopska a ruskie są fałszywe do granic możliwości, 9/10 małżeństw ruska-polak kończy się wyłudzeniem przez ruskę papierów i kłopotami z prawem polaka chcesz uczciwą, kochającą dziewczynę - jedź na filipiny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość dumny
Czemu wole Ukrainki? Proste .... Polki twierdzą, że Polacy to tacy i owacy, to podam mój przykład : studiuje, urodą nie grzeszę ( Niski 173 cm) , wypchanego portfela nie mam, brak markowych ciuchów, nie pije i nie palę . Traktuje dziewczyny, chyba tak jak się powinno,przepuszczam w drzwiach, jestem miły uprzejmy powiem komplement . Próbowałem się związać z Polką , co zwykle się kończyło fiaskiem z dwóch przyczyn, skończyła się mi kasa, na upominki, wypady do knajpki , drogie drinki w barze, po czym przechodziliśmy do stadium kłótni - nie dbasz o mnie, bo nic mi nie kupujesz; druga przyczyna, kultura polek - mam dużo koleżanek, ale na palcach jednej ręki jestem w stanie policzyć te co mają wysoki poziom kultury. ( Wyjątek stanowi pewien niewielki procent zajętych polek - w tym i owe me koleżanki) Obecnie mam dziewczynę Ukrainkę i od trzech lat się spotykamy . I wiecie co ? Jest wspaniała, uśmiechnięta, radosna, ma wysoki poziom kultury osobistej , potrafi docenić zwykły gest kultury, jak otworzenie drzwi i przepuszczenie jej w drzwiach (!) ( polka żadna tego nie doceniła ani razu), nie dla niej znaczenia czy kupie je upominek za 50 zł czy za 150 zł. Emanuje ciepłem, jest kobieca, nie boi się okazywać uczuć , a przede wszystkim rozmawia ze mną jeśli coś się jej nie podoba. A co jest wg mnie najlepsze- polki o takim typie urody jak moja dziewczyna , cóż nawet nie zwracały na mnie uwagi lub używały wulgaryzmów. Dlatego drogie panie, za nim zaczniecie wrzucać wszystkich Polaków do jednego worka, to zróbcie dwie rzeczy przeanalizujcie swoją płeć, i dwa popatrzcie czy wśród facetów nie ma mężczyzn, bo tak ja w Polsce są dwa typy mężczyzn, tak i są dwa typy kobiet i te dwa typy ( facet i baba) robiące kocią robotę. Chociaż może dzięki temu znalazłem kobietę swego życia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość007
Szukam pilnie Ukrainki. Szanujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sys
Widze wszystko co Polskie wam śmierdzi. Ciekawe czemu was drażnią związki Polek z chłopakami z zachodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają straszną opinię w świecie a teraz nawet wśród rodaków, Polacy też mieli opinię nie najlepszą chociaż powoli to się zmienia już nie kojarzymy się z kradzieżą samochodów czy zachlanym ryjem a coraz częściej uchodzimy za kulturalnych pracowitych ludzi. Niestety nasze rodaczki z wizerunku kobiety rodzinnej dbajacej o rodzinę ( tak jak ukrainki) przeszły na wizerunek sex pogotowia dla kolorowego talatajstwa co poparte jest statystykami ( niemal już co trzecie dziecko które rodzi się na wyspach jest ze związku z obywatelem z spoza unii europejskiej) oczywiście jest mnóstwo normalnych Polek z tym że coraz trudniej taką znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście znam kilka takich związków i zawsze jest tak, że ten mężczyzna jest porządny i to nie jest sprawiedliwe bo z jakiej racji jakaś ukraińska szmata ma być szanowana i kochana z całego serca przez porządnego Polaka a nie Polka? Miałam wielu Polaków i zawsze trafiali mi się gnoje a taka Ukrainka sobie przyjechała i trafił jej się porządny, kochający, szczery mężczyzna. Nawet tolerowałabym to, że jest prawiczkiem chociaż wolałabym normalnego czyli doświadczonego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghey
Prawda jest taka że polski to są babsztyle i tyle. Piją , palą , klną o durnym seksie gadają wstrętnie w stylu . Są łatwe , dają dupy . A czasem im odbija i krzywią ryja że jakie one porządne itd. Są popieprzone . A Ukrainki są piękne , naprawdę wykształcone a nie z jakimś mgr. z dupy albo licencjatem. Miłe , zadbane , zaradne , uśmiechnięte , przyjazne dla każdego , kochające , dbające i czasem wybaczające . Uczuciowe i przemiłe ,pomocne słabszym i też bezinteresownie starszym.Ujmujące i niepowtarzalne .Mają styl i klasę którą Polski straciły chyba w latach 60tych . Pozdrawiam "moją Ukrainkę kochaną " jej urocze koleżanki i świetną rodzinę . W Polsce są wioski w których mieszkają w większości rodziny ze wschody które przyjechały po wojnie. Tam łatwo zaobserwować jak wspaniali tą są ludzi . Jak jest wesele to wszyscy się bawią.Jak pogrzeb to cała bez wyjątku miejscowość jest w kościele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zwiazek ukrainki z rosjaninem to wojna domowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polska pyza
Co tu same ukrainki pisza o sobie?! Weź Swietłana dywany ze scian wytrzep jak sie nudzisz co? A nie siedzi i robi sobie reklame Polki sa najlepsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośkkk
Ukrainki mają ogólnie inną mentalność niż Polki. Dla nich najważniejsze jest dobre wyjście za mąż i ustawienie się. Raz w tv widziałam program chyba "damy i wieśniaczki z ukrainy" i tam wystąpiła bardzo biedna dziewczyna ze wsi. Okazało się, że po emisji programu zainteresował się nią jakiś arabski milioner i teraz jest jego żoną. W tv mówili o tym jak o jakimś darze od losu dla tej dziewczyny. Nawet powiedzieli, że nie ma się co załamywać tylko mieć marzenia i je spełniać. A to marzenie to był właśnie ten arab. Było powiedziane, że ona ma teraz dobre życie jak królewna, a jedyne co ma robić w zamian to kochać męża i być mu posłuszna. W polskiej tv nigdy nie zdobyliby się na taki komentarz, a u nich to norma. Ukrainki nie mają ambicji dotyczących swojego rozwoju tylko chcą złapać bogatego męża. Oczywiście uogólniam, zawsze będą wyjątki, ale większość kobiet z tamtąd taka właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selenitka
Studiowałam z 1 Ukrainką - kierunek budownictwo... szczerze nie uważam żeby była cudem jeśli chodzi o urodę (m. in. miała krzywe nogi i była mojego wzrostu czyli miała ok. 160 cm; ja super nie jestem ale przynajmniej "kulochy" mam proste i szcupłe :))).. z charakteru też nie zbyt - "przerost formy nad treścią" - chwalenie się np. perfumami na poziomie przedszkola (bo tatuś zakupił jej w Paryżu :D i ogólnie wychwalanie się czymkolwiek można się chwalić .. jej rodzina mieszkała w Polsce, a ona wychowywała się tutaj odkąd miała 8 lat bodajże.. na studiach ciągle na socjalu, bo po co miała pracować, skoro wystarczyło wyciągnąć łapy ..i przepraszam wszystkich zachwyconych Ukrainkami, którzy jednocześnie uważają Polki za "coś gorszego", ale ja się konkretnie od tej Ukrainki gorsza nie czuję, w żadnym aspekcie życia - na studiach pracowałam mimo, że studiowałam dziennie i nie wyciągałam pieniędzy od nikogo..i też jest kwestią dyskusyjną, kto był bardziej zmanierowany - ja czy ta panna :)) A i jestem Polką i mimo ataków na tym forum na Polki to jestem z tego dumna :)... i tak nawiasem mówiąc nie dzieliłabym kobiet na Polki czy Ukrainki.. liczy się charakter.. nie sztuką jest być miłym dla faceta, jak nie ma się wyjścia, bo jest się w kiepskiej sytuacji finansowej,rodzinnej albo szuka się niewolnika.. jeśli kobieta naprawdę kocha i ma dobre intencję, to -moim zdaniem obojętnie czy jest Polką czy Ukrainką - zawsze będzie się starała żeby było dobrze w związku, tylko będzie to robiła w sposób nieprzymuszony, sama z siebie.. niektórzy Panowie wypowiadający się na tym forum, zwłaszcza obraźliwie o rodaczkach, odnoszę wrażenie, że tego nie rozumieją.. uczucia nie da się kupić, a życie weryfikuje często ludzkie intencje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do stworzenia takiego zwiazku jest potrzebna chętna Ukrainka lub Rosjanka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jestem miły , niepalący " Hahaha Tak, jestes c***a stulejarzem , ale czy jestes miły to mozna dyskutować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Каждый кьо хочеть познакомиться с женщиной с Украины ,надо знать немножко руский язык. Aby być z polk, to trzeba ją zbajerować. Polskie dziewczyny czują się przeszczęśliwe gdy są robione przez faceta w ciula ,a od uczciwych uciekają w podskokach. That's true... Ukrainki są śliczne i można z nimi szczerze pisać i rozmawiać. Odpisują na każdego maila,bo są grzeczne. Polka gdy jesteś szczery to Cię oleje... Musisz na Maksa wciskać kit i przed randką musisz wybzykać inną kobietę,aby na drugiej randce być pewny siebie i to działa na polskie kobiety jak magnez. Dziewczyny z Ukrainy lubią wrażliwych mężczyzn. Jak jej okażesz serduszko ,to ona tym samym się zrewanżuje. Żyję z dziewczyną o 20 lat młodszą. Ma córeczkę i jeszcze mamy swojego synka. Dbam o synka i obie moje ukochane dziewczyny. Mam dom pełen szczęścia i miłości. Nie polecam polskich blachar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie widze powodu aby interesowac sie czyms takim jak POlka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do złośliwych polek pytanie. .... Test.. Wszyscy faceci odpowiedź znają... - jest mężczyzna o dobrym i kochanym serduszku . Dobroduszny i uczynny. Bogobojny co nie znaczy,że jest PiSiorem. Modli się o dobrą żonę. Jest nieśmiały wobec kobiet ,ale zarazem bardzo uczciwym wobec kobiet. - Drugi typ to facet ,który używa życia. Codziennie ma seks z inną atrakcyjną kobietą . Dobrze tańczy i obtańcowuje kobiety w dyskotece czy na dancingach. Jest pewny siebie bo codziennie bzyka inną kobietę. Ta pewność siebie działa na kobiety jak magnez. Jest atrakcyjny dla wielu kobiet,robi je w durnia i ma etykietkę wśród kobiet skurczybyka i drania... PYTANIE DO PAŃ . -JAKIM FACETEM BĘDĄ INTERESOWAĆ SIĘ KOBIETY I JAKI TUP FACETA BĘDZIE DLA NICH ATRAKCYJNY... Milusi i grzeczny facet gdy dostanie kosza ,to grzecznie przeprosi taką panią. Natomiast cwaniak zaciągnie ją do łóżka zrobi w trąbę i bezczelnie kopnie w d... Bo następnego dnia bzyknie inną i ładniejszą panią. CYTAT Z DAMSKIEJ PSYCHOLOGICZNEJ KSIĄŻKI..... -TRAFI CI SIĘ IDEALNY FACET,A TY ZROBISZ WSZYSTKO ,ABY GO STRACIĆ I WEŹMIESZ SOBIE DRANIA KTÓRY MA POWODZENIE U WIELU INNYCH ATRAKCYJNYCH KOBIET I BĘDZIE PUSZCZAĆ CIĘ W TRĄBĘ... inne słowa z książki pani psycholog... Nie ma ofiar tylko są ochotniczki na te ofiary. To bzdura,że wszyscy faceci to dranie.. Faceci płacą niesamowite pieniądze aby nauczyć się was bajerować. Eee bajer to nie dla mnie.. Wolę szczerze i uczciwie rozmawiać z dziewczyną i takie anioły są na Ukrainie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina
Ja jestem ukrainką, ale nie chcę mieć męża polaka bo lubię ukraińskich facetów i sama mam chłopaka ukraińca, który nie pije,nie pali, bardzo pracowity i potrafi wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Alina
I szczerze mówiąc to nie jest prawda że ukraiński faceci źle traktują kobiet. To zależy od człowieka i od wychowania. Ja pochodzę ze wschodniej Ukrainy i tam bardzo porządne chłopaki,ale oni też dla siebie wybierają lepszych dziewczyn. Tak samo brzydki i głupi chłopaki mają żon podobnych do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Я думаю Алина..по польски Alina что ты не украинка. Я думвю что ты полячка и тебе очень жалко. Я поляк и живу с женщиной с Харкова. Если ты с украины , то напиши в каком городе живёш.. Не все мущины с украины плохое. Естьт очень много хорших мущин.. Всегда можешь наийти разных людей хороших или нехороших.. I had so many bad experiences with a polish ladies, that's why żyję teraz z Ukrainką. Alina myślę,że jesteś jedną ze złośliwych polek. Napisz coś po rusku do mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za temat? a gdzie miłość? Jestem Ukraińcem a bardzo kocham Polkę. Ludzie co wam poodbijało, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do 14-19 więcej zaufania do ludzi. Nie chcę nic udowadniać , bo to bez sensu. Chodziło mi o miłość , bo temat jest obrzydliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z Ukrainką,bo one potrafią kochać i docenić małe rzeczy. Są uczciwe dziewczyny w Polsce,ale ich prawie nie ma. Zaniepokoił mnie wcześniejszy komentarz kobiety, która pisze sprzeczności,że chce faceci to dranie ,a z drugiej strony sama takich szuka,bo chce poznać bardzo doświadczonego faceta w seksie. Kurde nie wiem o co chodzi. Logicznie Myśląc to taki facet który tygodniowo odbywa stosunki z różnymi kobietami. Utożsamiam się z przedmówcami. Nawet Rosjanie z pracy polecili,aby szukał sobie uczciwej dziewczyny z głębi Rosji,które nie są zepsute współczesną cywilizacją i nie są tak zepsute. Nie można mieć pretensji ,że wrażliwi i uczciwi mężczyźni,szukają ciepłych i wrażliwych kobiet. Które wyznają normalne i tradycyjne wartości. Ja przenigdy w życiu nie chodziłem na dyskoteki ,aby sobie pobzykać,taknjak to robi większość młodych polek, które są wyzwolone i przygotowane na przygodny seks,bo mają w torebce prezerwatywy. To cholernie obrzydliwe i grają takie uczciwe i cnotliwe kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego tu nie piszą przeszczęśliwe polki w związkach z panami z Ukrainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Młody 87
Nigdy bym nie wziął Ukrainki. Skąd mam wiedzieć że ona mnie chce tylko po to żeby dostać obywatelstwo? Lepiej mieć Litwinkę albo Białorusinkę. No może Rosjankę. Ukrainki to materialistki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpawel
19:12 Ty może masz dobre doświadczenia z ukrainka ale jest dużo facetów którzy się na nich przejechali , nie kazda ukrainka to potulna urodzona gospodyni domowa , może te ze wsi tak ale nie licz ze Kijowska primadonna będzie Ci prac gotować i sprzątać , jak ja będziesz źle traktować to ci szczysci konto i poleci do helmuta, z przyzwoitoscia u nich też bywa różnie , porządne katoliczki i skromne kobiety to te troszkę starsze ze wsi , młode z miasta to kiła i mogiła , to co mi kumpel opowiadał jak się rozkładają w Krakowie to aż szok było słuchać , największą zguba miłośników ukrainek jesy to ze myślą ze mogą je sobie ponizac a ona się będzie cieszyć , bzdura poczeka na obywatelstwo i kopnie delikwenta w mordę , no chyba ze taki Polak będzie traktował jak bardzo dobrze i na równi z sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyłam trochę na wschodzie bo miałam męża Rosjanina , powiem tak w Rosji ani na Ukrainie ani na Białorusi wcale nie jest lepiej niż w Polsce , tam kobiety też mają wady tylko ze inne , w Rosji kobieta z zazdrości może Cię ganiac z nożem , mój znajomy z Sankt Petersburga powiedział ze jego dziewczyna Rosjanka wynajela ukrainca żeby sprawdzał jego wierność a jak się poklocili to mówił , że ze strachu wszysykie noże chowal w domu , albo ze potrafiła bić do krwi zaplakana , kobiety ze wschodu wcale nie dają soba pomiatac jak Polacy myślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo rosyjska dusza to namiętność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam kilka par polka Rosjanin i Polak Rosjanka , ludzie powinni nauczyć się ze nie wolno porównywać Rosjan i Ukraińców bo to zupełnie inne mentalności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×