Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Co sądzicie o związkach Polak-Ukrainka czy Polak-Rosjanka?

Polecane posty

Gość gość
Ukrainka potrzebuje stabilności finansowej a Rosjanka ostrych wrażeń , rosjanki lubią agresywnych samcow alfa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki sa prześliczne bardzo szczupłe i mają coś z azjatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rosjanki to wykształcone i ambitne kobietu nie pasują do polakow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pebep
Strasznie tu dużo mitomanii. Jedni odwołują się do wzorów z "Ogniem i mieczem", inni do rzezi na Wołyniu. Co tu dużo mówić, ludzie są różni, poprzeczni i podłużni. Generalnie kobiety na Ukrainie należałoby podzielić na te z miasta i na te ze wsi. W mieście bardziej wyzwolone, we wsi bardziej konserwatywne. Najbardziej wyzwolone w miastach są zwykle te, które świeżo przybyły ze wsi i chcą się zahaczyć. W naszej stolicy mechanizm jest ten sam. Mieszkam na granicy dzielnicy biurowej. Miesiąc temu wyhaczyła mnie wieczorem na ulicy panna młodsza ode mnie o ponad 20 lat. Zaprosiła na spacer, gruntownie przepytała ze stanu finansowo-majątkowego. O sobie powiedziała, że jest ze wsi i szuka roboty w biurze. Dużo osobie nie powiedziałem ;-), więc panna zaproponowała, że od razu do mnie pójdzie "zobaczyć" jak mieszkam. To wszystko przez 2,5 godziny. Jak dla mnie - totalne sk****enie dla kasy i możliwości mieszkania za darmo. W życiu nie związałbym się z taką panienką, choćby była ideałem urody. To czy byłaby Polką czy Ukrainką nie ma znaczenia. Jednak poznając w Polsce Ukrainkę, trzeba mieć świadomość, że one przyjeżdżają tu w celach zarobienia kasy na lepsze życie u siebie. Więc - jak już wcześniej napisało parę osób - nie liczyłbym na czysto emocjonalne zaangażowaniem jak i na czysto partnerski związek. Niestety, zawsze będzie jakieś drugie dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wac
Dnia 30.03.2018 o 04:39, Gość pebep napisał:

 W życiu nie związałbym się z taką panienką,

Brawo. Widze ze wszystko zrozumiales. Tak trzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...
Dnia 30.08.2017 o 22:01, Gość gość napisał:

Rosjanki to wykształcone i ambitne kobietu nie pasują do polakow

Właśnie dlatego, że są wykształcone i ambitnie, pasują idealnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×