Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Śmieszny Student

Co sądzicie o związkach Polak-Ukrainka czy Polak-Rosjanka?

Polecane posty

Gość w jakim mieście
A no w Warszawce i sporo siedzi , Przemyślu , Krakowie i Rzeszowie , często stoją przy drogach szybkiego ruchu okolice Katowic i Poznania, czy łapią stopa?wątpię , czy sprzedaja grzyby lub jagody uzbierane własnoręcznie ? wątpię , może malują pasy na drogach w szpilkach i mini bez gaci bo jest gorąco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu dziwki przydrożne chcą się ustatkować a z polsze obywatelstwo im w tym pomoże , cóż stały pobyt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co chodziiii napisałbyś coś więcej? jak może laska wymusić ślub przepisami dla obywatelstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale o co chodziiii napisałbyś coś więcej? jak może laska wymusić ślub przepisami dla obywatelstwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie niby te Ukrainki/Rosjanki sa ladne?? Sa po prostu tandetne. Pelna tapeta na twarzy+ ciuchy ledwo zaslaniajace tylek i cycki ZENADA. Najczesciej maja biale mega tlenione wlosy, krotkie futerka i bizuteria, ja dla krowy mega swiecaca-zeby bylo je mozna dostrzec z kosmosu.Jak im to zabrac to wygladaj bardzo przecietnie. Jak Polakom podobaja sie kobiety o wygladzie przydroznych prostytute to gratuluje gustu i klasy. No Polki takie nie sa wiec sie za nas nie bierzcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość jest tandetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym wziął taka Ukrainke na polke raczej nie mam szans nie mam 20cm w gaciach ani moi rodzice nie jeżdżą nowymi mercedesami. Myslice że są też porzadne ukrainki, czy w poznaniu jest ich dużo? Idę na studia albo do poznania/wrocław/kraków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonki ze wschodu żenada
te babska chcą tylko obywatelstwa kraju członkowskiego ale zaraz zaraz one wybierają tych bogatych, jakoś te 5 lat trzeba w dobrobycie przesiedzieć ,żeby mieć upragnione obywatelstwo w Deutshland wystarczy 6 miechów ale Niemcy mają wyższe wymagania ,niż Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żonki ze wschodu żenada
te babska chcą tylko obywatelstwa kraju członkowskiego ale zaraz zaraz one wybierają tych bogatych, jakoś te 5 lat trzeba w dobrobycie przesiedzieć ,żeby mieć upragnione obywatelstwo w Deutshland wystarczy 6 miechów ale Niemcy mają wyższe wymagania ,niż Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tacy obywatele to zdrajcy
zdrajcy Polski, co się wiążą z obcokrajowcami, nie ważne czy Polak czy Polka , jak się wiążą z Niemcami , Ukraińcami i innymi narodowościami to zdrajcy i tyle. A ślubu dla obywatelstwa powinny być uznane jako przestępstwo i zabronione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekonom
Powinno być w Polsce jak w niektórych krajach że ślub nie upoważnia do obywatelstwa- z mety by się skończyło 85% związków z cudzoziemkami ze wschodu! Bo niestety 4/5 z nich leci na ekonomię a ściślej paszport UE- jak go zdobędą to już nie są milusie ,stają się krnąbrne ,pyskate i jak nie ma megahajsu to szukają sobie kolejnego frajera choćby na zachodzie. Są pazerne jak cholera -jak nie masz kasy to jesteś leszcz . Do tego -choćby widać to w Egipcie czy Turcji te panie słyną z nader lekkich obyczajów . Szmacą się dogłębniej niż Polki .Warto żebyście mieli świadomość że są BARDZIEJ zdemoralizowane. Chyba że marzycie o rogach. Z powyższym wiąże sie kolejne-choroby weneryczne ,WZW i HIV. W tamtejszej populacji za wsch.granicą jest to kilka do kilkunastu razy powszechniejsze. Potem-straszna pamiątka ,wiec od razu lepiej z taka do lekarza. W temacie jeszcze-aborcje .U nas raczej rzadkie ,tam traktowane jako antykoncepcja .Pomijając aspekty moralne (wasze też może potajemnie wyskrobać) taka Oksana po niechlujnej skrobance może być bezpłodna bo tak to sie kończy nieraz -a jak wam się zachce dzieci?!. No i to co pisaliście -obleśny styl wielu kobiet stamtąd -od gimbusek po dzidzie piernik .Tapeta jak tynk , tlenione/czernione kudły źle dobrane ciuchy plus mini i szpile bez względu na długość/grubość nóg. Ogólnie styl a la tirówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy gadacie .. racja.w Polsce nie ma takich kobiet.mam Ukrainka z powiatu Wołyńskiego.chce się żenić.myśle,że dobry wybór.i to wogóle przeznaczenie tak jak my się poznaliśmy .. i się ożenie.dzieki niej mam wstep na Ukraine .. a na Ukraina to kraj mało prawny ( bo bieda itp. i itd. ) i dzięki temu łatwo zarobić i się nie narobić.chyba tak musi być ;) coraz lepiej się układa.jak SZCZĘŚCIE to w Polsce mało realne .. Ukraina,Włochy bądź też Rumunia .. to są dopiero kobiety panowie bierzcie się :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystko tylko nie ukraina !! chyba nie znasz tego charakterku a dwa ukrainki to dziwki jakich mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i chciałbym dodać .. co prawda to prawda .. łatwa jest Ukrainka .. one chca Polaków,bo mają lepsze zycie.tak mi powiedziała :) a czy taka prawda to nie wiem .. okaże się ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co wy piszecie .. historia to była kiedyś .. dziś jest DZIŚ !!! historia nie wróci !!! zyjcie dniem dzisiejszym a nie przeszłościa.a propo.Ukrainka jest zadbana i to dobrze.nie jest najpiekniejsza jaką ja akurat mam,ale to co robi,sprawia,że mozna się poczuc,że ma się przy sobie kogoś wyjątkowego .. w Polsce na 18 przypadków ani jednego nie spotkałem ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie idź na studia ! najlepiej gdzieś w robocie poznać Ukrainke,a nie studia,na studiach za mądra będzie ;-p dlatego lepiej w robocie,przynajmniej będziesz wiedział,że ma wartości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i tak .. narazie jest dobrze i jej wierze.ale tez mam swoje przeczucie co do niej ;p i w polsce u mnie w rodzinie nie zameldują jej na 100 %.bo mówili,więc nie wiem co dalej będzie.a skad taka pewnośc,że dziwki.? w polsce tez dużo takich dziwek.znam takie nawet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to miałeś Ukrainke.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam meza z ukrainy ale on bohaty i zyjemy razem juz 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czym sie takim zajmuje,że bogaty.? i w Polsce mieszkacie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubię wschodnich sąsiadów
Juz chyba lepiej małżeństwa Polsko Rosyjskie niz Polsko Ukraińśkie. Ukraińcy to dzikusy a ukrainki to sprzedajne k***y i chcą tylko polskiego obywatelstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkk27
Ostatnia wypowiedzi tak się zdarzyło że spotykałem się z ukrainka tak pracowita kochliwa aż za bardzo bo przerobilem z nią paru kochanków jak się okazało. Polki też nie są lepsze. To kwestia człowieka jak się zachowuje w związku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie należy ukrainek/Rosjanek zaniedbywać gdyż wtedy pójdą do innych.One potrzeby mają wieksze jak Polki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z ukrainka od ponad roku. Przez pierwszy tydzien dostalem tyle ciepla od niej, co od mojej bylej zony nie dostalem przez 15 lat. Nie mielismy ani jednego konfliktu. W domu jest czysto, ugotowane, wyprane, wyprasowane. Ja oczywiscie jej pomagam, jak moge, ale tak naprawde, to nawet nic bym nie musial robic. W lozku, nigdy ja nie bolala przyslowiowa glowa. Czasami, az sie boje, ze jest za pieknie. Mam 50 lat, a jestem zakochany, jak uczniak. Kazdemu zycze takiej kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćhjk
Panienki sie chwala ze na swiecie Polki sa szanowane i goscie sie w nie wgapiaja na ulicy czy kawiarni - jasne ze tak , wszyscy wiedza ze polki daja za wino albo dobre slowo wiec traktuja je jak cipki na nogach i sie wgapiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja związałem się właśnie z Ukrainką i to prawda żadna polka mnie nie chciała ale ja też polek nie chciałem. Polski są jak dla mnie zbyt wulgarne, za dużo piją i palą, są za mało kobiece i bardziej przypominają mi moich kolegów a jak któraś jest kobieca to przegina w drugą stronę i się puszcza. Jestem w związku z Ukrainką i ona nie widzi nic złego w tym, że jestem niepijący natomiast z tego powodu kobiety w Polsce zrywały ze mną znajomość bo okazywało się, że one wypijały 0,7 l albo 1 l same a ja bezalkoholowe napoje itp. Nie mam pretensji do polskich kobiet zmieniły się przez feministki i to całe wyzwolenie obyczajowo seksualne niestety na gorsze ale co poradzić. Teraz wraz z moją ukochaną spodziewamy się naszego pierwszego a w zasadzie to drugiego dziecka. Pierwsza ciąża nie została donoszona do końca :( bardzo to przeżyła, ja też jednak nie mogłem pokazać po sobie smutku i bólu jaki w sobie nosiłem gdyż chciałem być dla niej wsparciem w tych trudnych dla nas oboje chwilach. Jesteśmy małżeństwem od 5 lat i na dodatek oboje jesteśmy dla siebie pierwszymi partnerami. Musiałem długo na nią czekać ale uważam, że dla takiej kobiety jak moja żona warto czekać i warto się starać każdego dnia bo jest ona warta tego by się starać. Przy Niej mogę być sobą. Nie muszę być żadnym macho, nie muszę być idealny, mogę być po prostu sobą. Niewysoki bo zaledwie między 179-182 cm, przeciętny z wyglądu, bez sześciopaka na brzuchu ale kochający ją całym swoim sercem i starający się być lepszym człowiekiem a przede wszystkim mężem i ojcem. Możecie nazywać mnie nieudacznikiem, ciotą spływa to po mnie bo wiem, że mam u boku kobietę, którą kocham z wzajemnością i, z którą chciałem, chcę i zakładam rodzinę. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proza życia z taką ruskopochodzącą jest jej akcent, dziecko będzie się wstydziło matki bo u nas tak już jest.kobieta mówiaca z ruskim akcentem z punktu traktowana jest stereotypowo , wiem bo mam do czynienia w szkole z takimi dziecmi, już urodzonymi w PL i "myślącymi" po polsku. czują się gorsi, poprawiająmatki kiedy mówią niestylistycznie no po prostu żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moskal 123
Jeśli myślicie, ze Rosjanki chcą wyjechać ze swojego kraju dla byle Polaka, to jesteście w błędzie, Polaczki! Rosja jest wielkim i bogatym krajem , a obywatelki mają tam dobrze, nie potrzebują paszportu UE do szczęścia! Pozdrawiam z pięknej i bogatej, europejskiej Moskwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie tylko Polacy cenią sobie Ukrainki. Ukrainki są coraz bardziej znane z tego, że są rodzinne, pracowite, wierne itp. wiadomo zawsze znajdzie się taka co psuje wizerunek. Polki natomiast odwrotnie znane są z tego, że są puszczalskie, łatwe i angażują się w związki z nieodpowiednimi facetami a natomiast wyjątkiem u Nas jest kobieta porządna i to ona psuje wizerunek "złych" polskich kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×