Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oliwka230000867

lubicie oliwki, jakie potrawy z oliwek lubicie?

Polecane posty

Gość oliwka230000867

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja dodaje tylko
do salatek i pizzy.czsem jak mam smaka to jem bez niczego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też do sałatek i do pizzy
i lubie też w koreczkach, inaczej nie używam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeee nooooo...
a ja lubie sobie pogryzac do lampki czerwonego wina. Zadnych potraw z oliwek nie znam, owszem oliwki jako dodatek do salatek, pizzy, jako dekoracja, ale potrawa? Hmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_____
uwielbiam tapenadę z ciemnych oliwek :) mniam można ją jeść tak po prostu, jako pastę do grzanki czy jakiegoś niby-włoskiego wypieku, albo dodawać do mięs, ryb, serów naleśniki z camembertem i tapenadą są super albo rolada ze schabu faszerowana tapenadą z doświadczenia wiem, ze nawet osobom, które za samymi oliwkami nie przepadają, tapenada zwykle bardzo smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubie lubie345
do pani wyzej, jak zrobic taka tapenade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_____
jak wpiszesz w google tapenada albo tapenade to wyskoczy tysiąc stron z przpisami generalnie podstawą są oliwki bez pestek, do tego kaparki, oliwa z oliwek, anchois, ja bardzo lubię też marynowany pieprz można dodawać to, co się lubi, np. czosnek, świeży tymianek, sok z cytryny można to wszystko zmiksować, ale ja wolę drobno siekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejemniczo ....
jako dodatek so sosow do makaronu, dodatek so salaty z roznymi dodatkami ;) same na 'maly glod' .... najbardziej lubie czarne greckie typu kalamata, ale w sumie kazde zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tejemniczo ....
te co dodaja do pizzy, takie z puszki, (zakladam, ze to jakas zwykla komercyjna pizzeria) to faktycznie nie sa zbyt przyjemne ;) chociaz .... one sa wlasciwie bez smaku. a probowalas takie normalne? marynowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Same w sobie mi raczej nie smakują, dodaję tylko do pizzy i to jedynie czarne, zielonych nie lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×