Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

to dobrze że masz taką możliwość. Ja jak mam ustalone to niema że boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry kotka.wieczorem spać niemogłem i się trochę zagadałem na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie, slucham
Dzień dobry...chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
dzień dobry ! kawa z mlekiem i cukrem a do tego szarlotka!!! mąż spi dziecko bajki i tak zacznam niedziele!!! miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytałem wszystkie wpisy i chociaż utożsamiam się z tym co pisze arkonin-chyba taki ma nick-i podobne wpisy do niego. To jednak chciałem podziękować autorce i osobom popierającym autorkę. Podziękować bo dzięki wam wiem co mam w domu. Zaraz uściskam i ucałuję żonkę za to jaka jest. A jest taka że potrafi widzieć i cieszyć się z drobnych rzeczy.wychodzimy z założenia że jak się niema co się lubi to się lubi co się ma. Że jest zemną nietylko w słońcu ale i w deszczu. Gdy byłem jedną nogą u Piotra,to ona była przy mnie.to ona niespała nocy. Lubimy ze sobą być. Razem gdzieś jechać.na zakupy.na grzyby,na ryby.wszędzie. I choć jesteśmy prawie 25 lat, to jak jesteśmy razem to nawet cisza niejest nudna. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdziu.wczorajszy koment na inny temat poszedł. Sorki. Coś mi piepszy jel. A chciałem tylko powiedzieć dziendobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wylegiwałem dopóki pies niezaczoł piszczeć na dwór i fretki drapać po klatce. Do szóstej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się wylegiwałem dopóki pies niezaczoł piszczeć na dwór i fretki drapać po klatce. Do szóstej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj pies zawsze na dworze przebywa, tak wiec z tym nie ma klopotu. ale w domu zawsze znajdzie sie cos do zrobienia. zreszta, kto rano wstaje, temu pan bog daje ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Witam wszystkich miło, dzsiaj to moja perwsza kawa na dodatek ze słodkoścą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Witam Arecki, wstałam o dziwo bardzo wcześnie, ale nie miałam czasu by tu zerknąć. Jakie plany na dzisiaj? U mnie małe leniuchowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już zdążyłem się zdrzemnąć. I takie leniuchowanie mam zaplanowane. No chyba że jakiś gość się trafi to niestety plany ulegną zmianie. Chyba sobie drugą kawę zrobię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Szkoda, że nie ma słońca można by wyjść na spacer a przy takiej pogodzie to nie mam chęci. To już wolę w domu posiedzieć z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze ja też czekam na te ciepłe słoneczne dni. Mam już zaplanowaną robotę a jak ja coś wymyślę to wtedy niemogę się doczekać kiedy to zrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Witaj Kotka dobrze, że chociaż Ty masz słoneczko. Pozdrawiam z życzeniami udanej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×