Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

z tymi zawałami to jest tak że ludzie w różnym wieku umierają teraz i umierali kiedyś. Ludzie mają po 90 lat teraz.i po tyle żyli kiedyś. Zawały są uwarunkowane genetycznie. Jeden żywi się samym tłustym i dożywa do 90. A inny dba o siebie a mimo to łapia się go różne choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem ale teraz coraz więcej jest zawałowców a coraz mniej lodzi po 90 latach życie. Kolejne pokolenie będzie jeszcze młodsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na twoim miejscu bym wracał. Kiedyś może i tobie zdarzy się zaszaleć i będziesz kwita z żoną. Może ona teraz bardzo żałuje i więcej tego by niezrobiła? A dziecko jest najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz uciekam a Wy sobie podyskutujcie.Moze napiszcie cos o ogrodach,,drzewa i krzewy,,chce cos takiego otworzyc,tylko nie wiem czy to sie oplaca.poczytam jak wroce z pracy.Milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa.my tu prawie wczoraj mało świniaka nieubili. Tylko Jarek chciał tego ze słoniną,a ja bez. No i niezdecydowaliśmy się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Dzień dobry dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
witam Cię Arecki, nad czym się zastanawiać? To była jedyna myśl jaka mi wtedy przyszła na myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
zapewne może ma to jakeś znaczenie - nick to jak drugie imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
słusznie zauważyłeś, w życiu jest wiele niewiadomych i czasem są i u mne obawy. Zapytam, czy Ty nie masz czasami wątpliwości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_Ona
Dzień dobry :) Można się załapać na kawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Dzień dobry Zielona-czy taka jak herbata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_Ona
Ciemniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zielona.zapraszamy. Pełna obaw. Oczywiście co dnia pojawiają się jakieś wątpliwości,obawy. Ale trzeba na ogół być optymistycznie nastawionym. Budowanie przyszłości polega na optymiźmie a nię obawach. Co ci to da że na wszystko będziesz patrzeć z nieufnością? Przez most nieprzejdziesz bo może się zawalić? Do auta niewsiądziesz....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zielona_Ona
Zniknie mi się na troszkę. Gaworzcie sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Arecki. Jestem optymistka, ale nie 100%. Czasami idzie sę pod watr, więc dlatego mewam wątpliwości. Zdrowie też pod znakiem zapytania a mam marzenia, które krok po kroku realizuję i właśnie stąd te obawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to z tobą niejest jeszcze tak źle. To że czasem w życiu idzie się pod wiatr. Dostalem i ja po dupie od życia więc wiem jak to jest. Realizacja swoich marzeń czy pomysłów to dobry znak. Z tym zdrowiem to i umnie jest nie tak jak by człowiek chciał. czekam aż się ciepło zrobi.wtedy z żonką sobie popływamy na rybki. Czujesz zapach kawy na wodzie o świcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Witam serdecznie wszystkich na kawie. Arecki. pokrzepiająca ta wczorajsza wypowiedź, ale widzę doskonale jakie są realia życiowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Zapach kawy na wodzie o świcie ne małam okazj posmakować a mieszkam blisko jeziora. Z tego co piszesz brzm zachęcająco, może to dobry pomysł na pobyce we dwoje z męże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×