Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

rozumiem. Wczoraj czytałem że ponad 58 tys. Ludzi musi przez rok płacić podatki i vat aby starczyło na nagrody ala tych pasożytów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nerwy mnie biora jak slucham ile to nagrody sobie biora i odprawy po pol rocznej pracy .Na jedny forum forum czytalam zeby ludzie wyszli na ulice,bo dosc juz tych klamst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedną nogą w rowie
Na Węgrzech, rząd Orbana nie wypłaca sobie nagród, ani nie podnosi pensji. To oczywiście nie ma żadnego znaczenia dla państwa jako całości, ale ma ogromne znaczenie moralne, bo w ten sposób rządzący pokazują ludziom, że są z narodem, że nie wykorzystują swoich możliwości, że także ponoszą koszty koniecznych oszczędności. I jeśli kto ciekaw, niech poczyta sobie o Orbanie i tym jak jego rząd i polityka są tępione przez Brukselę, MFW...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myslę że jak się cieplej zrobi to i tu się coś ruszy bo to już dość tego państwa w państwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pysznej kawki zaparzę zaraz. Może wpadniecie tu wszyscy naraz. Porozmawiamy sobie przy kawie. I zaraz zrobi się tu ciekawie. Co wam to szkodzi to nic nie kosztuje. Wiele przyjemności większości sprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ja poprosze czarnego szatana, podanego w porcelanie, w delikatny, kwiatowy wzor. podanej na tacy, z recznie haftowana serwetka. z cukiernica i dzbanuszkiem do kompletu. do tego z czekoladowymi pralinkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Dzień dobry. Wierszem zaproszenie to wyczyn jest zacny, więc wode nastawiam na czarny aromat co woń swą subtelną wszystkich porusza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę jak pięknie i przemyślane zamówienie. Gdybym był czarodziejem to z pewnością takie zamówienie bym zrealizował i dostarczył na miejsce. Porcelanę mam dobrą kawę też gorzej z haftowanymi serwetkami i prawdziwymi pralinkami. Cukiernica owa też by się znalazła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Kotka co za gracja z tą oprawą do kawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kawa pachnie dzisiaj świetnie. Że każdemu ślinka cieknie. Coś słodkiego mam do kawy. Więc zapraszam do zabawy. Posiedzimy przy stoliku. Tematów będzie bez liku. Mam też 3 piwa Lecha. To będzie dopiero uciecha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewna obaw Wiesz jak się ma dobry smak to i dobry gust. Kawa podana w takiej oprawie smakuje wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tace mam, nawet kilka, drewniane i srebne, stare i nowe. porcelane rowniez. serwetki tez, obrusy i inne tego typu. pralinki rowniez, od leonidasa lub valentino. tylko towarzystwa brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Widać, że Kotka to koneserka dobrego smaku kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Pewna obaw. Do dobrego smaku kawy musi być i dobre towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna.obaw
Cenię bardzo rękodzielo bo ma to swoją niepowtarzalną wartość to tak jak z wartoścowymi ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za duza ilosc kawy
wrzodów dostaniecie i "laksy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalale
witam ! kawa z lekiem i cukrem ,oraz komp. ale zestawienie mamy!:) oglądaliście walkę wczorajszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadkwasoty jeszcze nie
macie kawosze lepiej sok pomaranczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×