Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

Ja kawusi zasmakuję. Kto mi dziś zaoferuję?? Do kawusi mam ciasteczka. Jest tu chętna Gołąbeczka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bardzo fajnie i ciekawe macie zainteresowania z żoną!! Ja też niestety ryb nie łowię ale podoba mi się takie Hobby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a rybek ci u nas dostatek. Ale tu nam nie chodzi o to by jaknajwięcej nałowić. Nam chodzi o wypoczynek. A z tym wędkowaniem to też był przypadek. Jakieś 6 lat temu gdyby ktoś żonie zaproponowal wędkę to by sie w czoło kazała popukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No łowienie to też w pewnym rodzaju Sport!! A najlepiej smakuje ryba samemu złowiona i zrobiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu Jarek masz całkowitą rację. Taka rybka jest najsmaczniejsza. W zeszłym sezonie to żona mnie na łeb biła ze sztukami jakie wyciągała. Z 5cio kilowym boleniem walczyła 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.
Ja mam niedaleko domu taki staw i tam wciąż panowie łowią ryby. Ale za to jak wracają.... he he dobrze ze są wysokie krawężniki wokoło. Żony to raczej zadowolone z takich powrotów nie są :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to ja wiem jak to czasem ci wędkarze wracają. Tutaj jest pełno jezior to jest gdzie pływać. Raz na taki wekend zabraliśmy siostrę żony z mężem. Trochę ciasno się spało ale jak tą kawę rano wypiła to tak ją to urzekło że szwagier ma przerąbane. Ona też tak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.
Fajnie jest mieć prawdziwe hobby. Ja mam kilka rzeczy które lubie, ale żadna niestety nie jest pasją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją największą pasją to była muzyka.od najmłodszych lat. Zresztą mam to w genach. Jak miałem 17 lat to na tym zarabiałem więcej niż ojciec. Skończyłem z tym jakieś 5 lat temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.
Moją był taniec. Ale umarła pasja niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem że można potańczyć. Tym bardziej nad jeziorem puścić sobie jakąś muzę i poruszać się w takiej wyjątkowej atmosferze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my nie spędzamy czasu nad wodą tylko na wodzie. A na szesnastu metrach to i potańczyć można. A gdzieś dalej to i nietylko potańczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Q.
Ale ja uwielbiałam Taniec Towarzyski. A jak sama nazwa wskazuje potrzebne jest towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kotka. To masz szczęście że was tam nie dopadła grypa.u mnie to z lekka,ale wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mam szczescie? sami ocencie w zeszlym tygodniu kocur mial operacje na serce, w przyszlym kociak mlodszy autoprzeszczep i rekonstrukcje szczeki, a w miedzyczasie tescia, ktory 4tygodnie walczy z silnym zapaleniem oskrzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to rzeczywiście jesteś w sytuacji nie do pozazdroszczenia. A z tym sercem to co dokładniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bypassy to przy niedroznosci aort. sama nie wiem co robili metoda dopiero testowana w europie, wrocil z piecioma dziurami w korpusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż poczytam co to za metoda.ja miałem wstawiany stent i jak leżałem 48 gdzie nie wolno było się ruszyć,to dobrze że w tel miałem wykupiony internet.przed tym się nieinteresowałem ale jak zachorowałem to przeczytałem chyba wszystko co było na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×