Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

Gość htc02
zima jak zima ale - 20 .... a gdzie wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Tak bym tak chetnie lezalana plazy w sloncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Marzeniem lezyc na plazy. zimno w nocy -15 a wdzien godzina 10,15 -9. Z domu nie chce sie wyjsc. Pierwsza kawan u mnie Nescafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc
Godmorgon eller dzien dobry. Slonce swieci -4 kawa zaraz bedzie okan brudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czas zacząć nowy tydzień. Najlepiej od kawy. Witaw wszystkich którzy tu zaglądają. I dzięki którym ten topik się jeszcze trzyma.. Dzisiaj bez mleka bo mi zabrakło. Zwykłe wczorajsze lenistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc
Kawa juz druga. Wiosna przyjedzie z cieplym powietrzem a nie powitaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc
Tutaj u mnie jest naprawde zimno w nocy -15 a jak slonce wyjdzie to moze byc +1. Sniegu pelno i obiecuja ze od jutra spadnie 20 cm. Ta zima prawie nie konca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
htc. Tenperatury mamy podobne,śniegu też w cienu nie ubywa. Ale o tym żeby u mnie dopadało to nie słyszałem. Coś mówili o deszczu i deszczu ze śniegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc
Snieg lezy nawet w sloncu i jakos nie ubywa. My mieszkamy nie w tym samym panstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kapiatana Shatyna
hehe ja sobie strzeliłem herbatkę Wczoraj u mnie wiał silny wiatr a dzisiaj rano słyszę, że jakiś śnieżny front idzie od zachodu i za nim upragnione ciepło... Na razie się chmurzy czyli coś z tego będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tych nadbałtyckich to teraz podobna pogoda.ten sam klin wyżowy. Zaczyna wiać to może coś się zmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc
Tutaj marzec zawsze by cieplejszy a nie - 20 w nocy. Nawet mogl padac deszcz a teraztylko snieg lezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w jakim kraju mieszkasz? w zeszlym tygodniu, okolo 9rano sensor na kolektorze podal temp -14st. co dla nas tez bylo lekkim szokiem. najzimniejszy 12marca w ciagu 168lat pomiarow byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jakoś dziś nie mam ochoty na kawę. Może gdyby ktoś zaprosił to w dobrym towarzystwie ochota by była i smakowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarek, wyciagne ma srebna tace, serwete w kobaltowo-indygo francuskie lilje (moje rekodzielo), filizanki z fabryki bosch, dzbanek, cukiernica, dzbanuszek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyrzadze prawdziwa mokke, tak jak wloska mamma robi od lat, i swiezo upieczone tz galette gofry :-). teraz sie skusisz? reszte tez zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×