Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

Gość pełna.obaw
Dzień dobry Sprawiedliwa, niektórzy piją jednak nie zawsze piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry w piekny czwartek. :-) kilka dni wiosennej pogody i natura wrecz wybucza soczysta barwa i dzwiekiem... i katarem & bolem gardla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brak słów**
mam uczulenie na facetów mówiących "kawusia".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka ja już teściów nie mam,ojca nie mam,mama chorowita,ale uważam że zdrowie dzieci i żony są najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz, moj tesc jest po kilku zawalach, wylewach, ze wzgledu na niemozliwosc mieszkania samemu, mieszka z nami. opiekuje sie nim jak trzecim dzieckiem i tak dla swiata zewnetrznego tak to przedstawiam. jest czlonkiem rodziny, bliskiej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Kawe juz wypilam chyba trzy. Nie wiem co jest dobre czy opiekowac sie stara rodzina czy tak jak na zachodzi dom starcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Ja już po kawie. Chciałem się czymś z wami podzielić. Poznałem tu na Kafeterii pewną kobietę. Na początku pisaliśmy tu na tym forum tylko w innych tematach. Z czasem nasze relację cię zacieśniały. W końcu zdecydowaliśmy się na wymianę G.G oraz nr telefonu. Dziś czujemy jakbyśmy znali się od zawsze. Czujemy też że to coś więcej niż tylko Przyjaźń. Coś w rodzaju zauroczenie tak na pograniczu prawdziwych uczuć i miłości. Tak naprawdę znamy się tylko wirtualnie porozmawiamy na g,g czy zadzwonimy do siebie. Lecz jest to coś niesamowicie przyjemnego wprost trudnego do opisania. To chyba prawdziwa miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten dom opieki na zachodzie wcale tak rozowo nie wyglada. tesc przebywal kilka miesiecy i kiedy tylko pojawila sie mozliwosc wzielismy go do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek.według mnie to jest nie miłość,tylko zauroczenie. Bo kocha się za coś. Za co? Za to że ta osoba jest z Tobą i w słońce i w deszcz. Popatrz na Kotkę poes.. Taka osoba zasługuje na to by była kochana.i wiem że to ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie zaczerwienie :-P a prawde powiedziawszy jarek to nie milosc, to zauroczenie. ale wiem z autopcji, na kafe mozna znalezc prawdziwych przyjaciol. ale trzeba dlugo szukac. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotka.a czemu masz się czerwienić? Przecież na to pracujesz by być kochaną.męża pewnie też kochasz. I to nie za wygląd czy ładne słówka..tylko za to że jest i jakim jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadam się z wami. To też napisałem że jest to coś na pograniczy Uczuć z miłością czyli Zauroczenie. Nie da się ukryć je jest to coś niesamowicie przyjemnego!! Planujemy spotkać się w Kwietniu. Ta więź między nami czy zgodność charakterów czy poglądy na wiele tematów mamy identyczne. Dla mnie tak naprawdę nie liczy się wygląd czy wdzięk ale wnętrze człowiek. On najzwyczajniej nie udaje nikogo jak większość na necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Nie wiem czy dzien dobry poniewaz jest zimno -14 stopni pociszenie ze slonce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość htc02
Zapowiada sie taki zimny tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×