Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

Gość nie pije
witam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek wszystkim.przed chwilą skończyłem kawe ale coś nie czuję tej kawy.wstawiam na następną.jak zwykle z rana po mieszkaniu mi fretki szaleją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
witam i sie pytam jak moglo dojsc do takiej masakry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
lzy mi leca jak widze te zdjecia ze Usa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
czy Wy tez tak przezywacie ta masakre,biedne dzieci niczemu nie winne.SZok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
witam i sie pytam gdzie Arecki ? no i reszta wiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdruzgotany
wszyscymajaciewglebokimpowazaniudlategotopikzdechl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdruzgotany troche przesadzasz że wszyscy maja -niepiję- gdzieś. Może i rzeczywiscie mniej tu osób zagląda ałe .nie pije. Zajrzała tu pierwsza i póki co zagląda tx dalej dlatego wielki szacun sie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
Witam z 1 kawusia.Wiecie chyba musze odstapic od 2 kawki.2 dni temu byla u mnie karetka mialam bardzo mocne bol brzucha,prawdobodobnie kamienica watrobowa,Chceli mnie wziasc do szpitala,ale nie pojechalam.Wyczytalam w internecie jak oczyszcza sie watroba i po swietach bede 3 dni w domu i beda ja oczyszczac.Taki atak mialam 8 miesiecy temu tez.POki co przygotowania do Swiat cala para,dzis przyjezdzaja do mnie goscie, na Swieta bardzo sie ciesze . WESOLYCH SWIATzycze Wam, Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziendobry wszystkim. Nie pije. Widze że masz problem z tą wątroba to i w święta niebędziesz mogła zaszaleć przy stole.no niestety ja też muszę uważać.u mnie to znowu problemy z serduchem są no i ten nieszczęrny cholesterol..my na święta nigdzie się niewybieramy.tak już pare lat chcemy odpoczywać.pozdrawiam cię Ewa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
Widzisz Arek to tak jest jak sie nie dba o swoje zdrowie.Rano 2 kawki na czczo w pracy znow kawka o 12 moze cos zjem itd,a teraz zbieram zniwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
a propo cholesterolu,moj kolega w pracy tez ma duzy cholesterol.Narazie dostal wytyczne ,,dieta,,owies gotowac i pic wywar oraz kasze gryczana jesc,smieszne ale prawdziwe.Szczegolow nie znam ale tak ogolnikowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stopka swietna
i tak kamienica watrobowa wymiata..... usmialismy sie w pracy -pozdro kamienica hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa. Dobrze że wspomniałaś o tym owsie.poczytam sobie na ten temat.a kaszę gryczaną to nawet lubię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
dzis sie zapytam kolegi o szczegoly to Ci napisze co i jak.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
witam i uciekam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komu komu
komu kawusia temu kawusia :) ja jeszcze spać nie poszłam :) mimo wszystko... miłego dnia dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
dzien dobry .przepis ,,12 szklanek wody,2 szkl owsa ,gotowac 1,5 godz,odstaic ,poczekacjeszcze pol godz,Nastepnie oddzecic przez sito i szmatke.Pic przez 2 dni,powtarzac przez poltora miesiaca.Arek to stosuje moj kolega ,Naturalne pozbycie sie cholesterolu,bo jak zaczniesz brac tabletki to juz caly czas .Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny ranek. Nie piję.dzięki za przepis.napewno skorzystam tylko niewiem czy mi pomoże bo dwa lata biorę leki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goldbelgum
Strasznie infantylne jest takie zdrabnianie wyrazow (kawusia, poraneczek, dzioneczek, sniadanko). A szczegolnie przez facetow w powaznym juz wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to ma wiek ze zdrabnianiem? W pracy też mówie- Grzesiu.Stasiu.Kasiu Basiu. A do żonki- kochanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
Witam i zycze Wam Zdrowych Spokojnych Swiat .Ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×