Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

v34- naprawdę tylko o %? :D A ja już myślałam jak to pięknie będzie wyglądać jak włosy staną Ci do góry i zaczniesz drgać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pamiętam. No tej benzyny to ja bym tyle nie lał.piszę to jako mechanik. Z odpalaniem już jest dobrze.naprawiłem. Nick mam cały czas ten sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constellation v34- naprawdę tylko o %? A ja już myślałam jak to pięknie będzie wyglądać jak włosy staną Ci do góry i zaczniesz drgać xxx to sie nazywa smiertelne pobudzenie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kocur swego czasu, na zbiorniki 750l kazdy tankowal po 100l benzyny, nigdy nie mial problemu z odpaleniem, nawet w warunkach -32st celciusza :-). ale to zdazalo sie raz na rok. a swojego "king of the road" sprzedal z zyskiem z poltora milionem km na liczniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na dno kieliszka (podobnego do wina) wrzucasz kostke cukru, to zalewasz kawa, na to troche bitej smietany i w zaleznosci od barmana albo wiory gorzkiej czekolady albo kakao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 750 l to się zgodzę.tylko wtedy była mowa o aucie osobowym tej kobiety.no ale półtora bańki przebiegu bez remontu silnika to sporo. Mój ma 340 tysięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to takiej kawy napewno nie piłem. Ja prosty chłop ze wśi jestem. A tam się piło kawę TUREK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no muszę uciekać bo właśnie miałem tel. Dzięki za miłe towarzystwo i życzę miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
witam.Widze ze wczoraj dyskusja troche sie rozwinela,no i fajnie.U mnie dzis za oknem bialo.Kawke z mlekiem pije i zapraszam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
robie druga kawke,wiec komu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry. ja poprosze. mocna, stawiajaca na sztorc, w porcenalowej filiznce, z kostka cukru i prawdziwa smietana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
wita Was Ewa i zaprasza na kawke poranna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pije
dla Kotki robie wedle zyczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie pijem
dzien dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×