Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arecki446

kawusia z rana

Polecane posty

Gość kobietazklasą
Dzien dobry,mozna sie przylaczyc?Pije juz 2,jedna w domu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazklasą
Moja Babcia pijac kawe(taka czarna i gorzka),powiadala,ze miesza tylko raz,bo za drugim ,traci ona aromat i wszystko wyparowuje z mieszaniem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ile tych kaw dziennie wypijacie? Mnie sie zdarza czasem i pieć.a cisnienie mi nieskacze.i tak mam koło setki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazklasą
Moze w koncu trafilam na klubik normalnych?Jestem zniesmaczona poziomem kafe.Kiedys jeszcze wczesniej,tu zagladalam i mysle,ze bylo troch inaczej.Teraz sie tu bagno porobilo.Wyzwiska,wulgaryzmy itp,a przede wszystkim oblezenie mlodocianych(jakas patologia czy co?).Czy tylko ja mam takie odczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej :)
Można się przysiąść z kawą ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej :)
Kobietazklasą, nie tylko Ty tak uważasz :) Niestety kafe z dnia na dzień dziadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co?ja od niedawna tu zaglądam i też widzę co tu się wyrabia.i boję sie ze i tu nam może ten kącik ktoś rozwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazklasą
A jednak bywaja jeszcze normalne ludziki:P,zastanawiam sie tylko,dlaczego moderatorzy nic z tym nie robia.Ostatnio sie wkurzylam i napisalam co mysle o poziomie tutejszym,i temacik od razu poszedl do usuniecia.Masakra.Czyli co,jaki Pan,taki kram.Zapewne dlugo spokoju tu nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a fretki znowu zaczynają szaleć.takie to ciekawskie że wszędzie muszą wlezc.pies ma z nimi przechlapane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej :)
No dobra , tu widzę topik zamkniety:) Poszukam gdzie indziej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja ci z całego serca życzę żeby ci sie wiodło.sam jestem na swoim i wiem jak to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z tobą Agatko!! Jeśli już kawa to tylko z mlekiem lub latte jeśli ktoś ma dobry EXPRES do kawy. A wolisz samą kawę czy jeszcze coś słodkiego do porannej kawy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobietazklasą
No wlasnie Hey dlaczego niby uciekasz?Ja mam kotke,wredna malpe:D,fretki sa fajne,pyszczki maja sympatyczne.Czy ten sklepik z odzieza bedzie tez internetowy?Bo ja mieszkam poza granicami Pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata to Ty na fotkach
na stronie? Ladna jestes:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×