Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
jaki tu spokoj,nic sie nie dzieje nikt nie chce sie umawiac nanana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja dzwonie i ogladam Wimbledon, tam sie dzieje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzien dobry... i umawiam na badania mammograficzne a Pan na to : to zycze powodzenia dziekuje dowidzenia...tego typu teksty dzis tylko slysze, albo nie odbiera, juz mi sie nie chce, stracony czas i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulamary
o tak dzisiaj idzie jak krew z nosa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulamary
na razie robię przerwę, wracam za godzinkę- może będzie lepiej?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jade sie przejechac rowerem to siedzenie jest dobijajace...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jest dobijające ale aż tak,żeby się rowerem przejeżdżać? zastanów się dziewczyno czy warto;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe no zeby sie dotlenic i odstresowac, przejade sie do sklepu i wroce za godzinke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... albo jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aaa, to od razu trzeba było pisać że na rowerze chcesz się przejechać a nie rowerem, ja już się tu martwię o Ciebie.. hehe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha ej dziewczyny dziewczyny widac ze robota nie idzie bo glupoty Wam w glowach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam ,ja nie narzekam, jak na tę ilość odebranych telefonów to nie jest źle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to jak dodzwonic sie do domu lekarzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
maialam Pani chetna, przeprowadzilam wywiad wszystko ok kwalifikuje sie ... no ale coz Pani nie poda imienia i nazwiska ... no nie wiem czy sie smiac czy plakac po tym dniu, juz daje sobie spokoj na dzis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mnie, mimo ze wiekszosc telefonow byla bez odzewu, albo poczta czy numer nieosiagalny, dzwonilo sie dzisiaj dobrze do KRA.. o dziwo ludzie byli w dobrych humorach i mam 7 krakowianek wiec jestem w miare zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wow to gratulacje ja mam 2 i nie licze na wiecej dzis, wczoraj mialam 8, czyli w dwa dni 10... - tak sie pocieszam ze nie jest zle, oby tylko wszystkie poszly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
To , że pani nie chce podać imienia i nazwiska to nie problem . Wiele razy tak zapisywałam , nieraz podawały tylko imię i wpisywałam, że nazwisko poda w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o nie wiedzialam dzieki za podpowiedz Reglan, bede wiedziec na przyszlosc, akurat ta Pani byla specyficzna i bardzo nie ufana, nawet imienia nie chciala podac...nie to nie nic na sile..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super ze mammobus na lipiec sa... no ale hello maj nie potwierdzony czerwiec sie konczy...a wyplata to kiedy? we wrzesniu? a moze na Nowy Rok wszystko razem? a tak na serio to sie wkurzylam... 6 Pan odpaglo mi z powodu awarii mammobusu... no masakra jak tak hurowo odpadaja no to po co pracowac? nic tylko lezec i miec wszystko w d.... to nic ze rachynki nie poplacone, najwyzej odetna internet i prad i mnie zwolnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego ja nie szaleje za mammobusami, owszem dzwonie i umawiam, bo z samych przychodni to garstka by u mnie byla,ale nie piszcze z radosci gdy mamy mammobusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powie mi ktos jak to jest w tym Mecielinie gdzie Panie maja przyjsc na badanie do Mycielina czy w Korzeniewie bedzie stal mammobus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w tabelce jest Mycielin a pisze ze przy osrodku zdrowia w korzeniewie... wiec nie chce sie wsypac bo moze w Mycielinie nie ma osrodka? rozumiem ze mam mowic zeby przyszly na bad. do korzeniewa tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie takie zapracowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zapracowane tylko na przerwie byly;) jak tez czasem nie wiem po co sa dwie nazwy, mylace to jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulamary
oj tak z tą wypłatą to przegięcie!!! grosze i jeszcze coraz później wypłacane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Netka67
Dziewczyny może mnie pamiętacie pracowałam tu chwilke w maju , pisałam na forum z Wami ,ale zrezygnowałam bo za takie pieniądze to za prąd by mi wiecej wyszło niż bym zarobiła. Teraz złapałam bardzo dobrą pracę w reklamie -też praca w domu pozyskiwanie firm do reklamy na portalu internetowym i za jedną zarejestrowaną firmę mam 65 zł netto a nie 4. Koń by się uśmiał. Jak powiedziałam obecnemu pracodawcy że 4 zł mi wychodziło to mało z krzesła nie spadł. Wiec jeśli dziennie uda mi się pozyskać 2 firmy to mam 130 zł NETTO x 22 dni robocze = 2800 zł. A są dziewczyny które 4 firmy dziennie łapią. Dajcie sobie spokój z mammobusami bo to jest żenada żeby tak ludzi wykorzystywać. Jesli chcecie namiary to piszcie do mnie netka.0@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie do koleżanki, która pisała o awarii mammobusu, mogłabyś napisac w której miejscowosci to było? Z góry dziekuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
awaria mammobusu : Smyków 5 Pan i Kostrzyn nad Odra 1 Pani... Tobie też?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie do Netka dlaczego tak sie oglaszasz z tym? z czystej troski chcesz pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, przy smykowie mam adnotacje awaria mammobusu, z kostrzyna nikogo nie miałam. Nie dośc ze tak kiepisko mi ostanio to jeszcze mammobusy popsute wysylaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×