Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy ktoś coś wie??

firma ADSPECTUS kto słyszał??

Polecane posty

Gość gość
Reglan u Ciebie jest wszystko ok z komunikatorem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Pracowałam wczoraj i wszystkie panie mówiły, że mnie nie słychać. Wrzeszczałam do mikrofonu jak wściekła. Szef zawsze odpowiada, że nikt niczego nie zgłaszał. Dziewczyny: czy trudno posługiwać się pseudonimami,to znaczne ułatwia kontakty, tylko wszystkie jesteście jako GOŚĆ? Nie będę reagowała na żadne pytania GOŚCI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
to ja pisalam Reglan, przepraszam ze sie nie podpisalam ale zapomnialam jestem taka podenerwowana bo od samego rana sie mecze z tymi komunikatorami, nie wiem czy tylko mnie szef zbywal i odyslal do sprawdzania laptopa ( wszystko ok z nim bylo i jest ) stracialam dobrych pare godzin na to a teraz o dziwo zadzial jak za dotknieciem czarodziejskiej rozdzki!!...nie wiem co mam myslec o tym, co za dzien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
i tak wogole to czemu zawsze odpowiada ze nikt niczego nie zglaszal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja teraz przedzwonilam kontakty z rana ,rano mnie nie slyszaly panie a teraz tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja kiedys mialam sytuacje taka, ze mnie nikt nie slyszal, myslalam ze to wina komunikatora, a tam był wcisniety przycisk : wycisz ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
niestety w moim przypadku to nie bylo to... sprawdzalam po 10 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej hej wrocilyscie juz do szarej rzeczywistosci po dlugim weekendzie czy jeszcze nie? bo cos malo terminow ubywa... czy wszystkim tak kiepsko idzie czy tylko ja pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny dostałyście już przelew za czerwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dostalam dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam pytanie czy dostanę teraz przelew za czerwiec jeśli nie odesłałam do szefa rozliczenia bo odeślę je w przyszłym miesiącu ( tzn za 3 miesiące łącznie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, ja swoje 3 miesieczne tez odsylalam w lipcu.wyplate za czerwiec dostalam wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konkurencja wytrąciła nam argument z ręki o lepszym sprzęcie chwalą się że mają najnowszej generacji czyli widocznie zmienili tradycyjny na cyfrowy więc już nie mamy czym "przekupować" pacjentek hmmm:P do tej pory czasami udawało mi się przekabacić jakąś panią która była już zapisana u nich;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co wiem ze strony internetowej Medica to właśnie mammobusy posiadaja sprzet nowej generacji z roku 2012 . O jakiej konkurencji mówisz, kogo masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tej największej czyli z Gdyni do tej pory mieli w mammobusach stary sprzęt ale widocznie w tym roku zakupili nowy bo chwalą się tym pacjentkom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Relgan
Jakość zdjęć to nie tylko sprzęt ale dużo zależy od umiejętności techników. I ten argument pozostaje. Z tego co wiem, to mamy w mammobusach aparaty cyfrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Owszem tak, wiem że mamy cyfrowe ale oni teraz również dlatego piszę że odpada nam ten argument o nowocześniejszym aparacie, bo do tej pory udawało mi się niekiedy namówić jakąś kobitkę która umówiła się już z konkurencją,by skorzystała jednak z naszej usługi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kleo45
no to i my sie chwalmy. Medica ma tez sprzet nowej generacji. Poczytaj sobie na ich stronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
Hej. Wróciłam właśnie z urlopu, poczytałam trochę forum i chciałabym zapytać czy pracujemy dalej na starym programie, czy trzeba już wszystko robić w nowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
hej jak narazie wszystko jest po staremu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justiddd
Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
dzień próbny za mną, ale czarno to widzę. nikogo nie udało się umówić, panie albo starsze albo młodsze, albo w ogóle nie ma kobiet :/ parę osób rzuciło mi słuchawką... pod koniec komunikator zaczął wariować, coś pikało i mnie rozłączało, czy to możliwe że przekroczyłam po prostu tą próbną godzinę? bo nie pamiętam niestety o której dokładnie zaczęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
mysle ze to nie dlatego ze Twoja godzina minela, komunikatory czesto nam warijuja czasem wcale nie dzaialaja i zdarzaja sie rozne inne awarie wiec to normalka, przyzwyczajaj sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez dzisiaj rozlaczalo wlasnie... a to ze nie umowilas nikogo Cie nie dyskwalifikuje w zaden sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
asieta mam pytanie na jaka ofetre zglosilas swoja kandydature mam na mysli jaka stawka za przebadana pacjentke byla w tej ofercie podana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie* hm? choc to raczej pytanie retoryczne bo mozna sie domyslic za jaka* tylko jakos my na razie caly czas za 5zl i zadnego maila od szefa w wiadomej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm kolezanka jeszcze pracy nie dostala wiec moze nie chce na ten temat sie wypowiadac narazie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieta
Stawka 5 zł brutto, więc tak jak u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
kolezanki pytaly bo znalazlysmy kiedys ofete 7zl brutto za godzine, myslaly ze jestes moze ta szczesiara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilia 1111
przepraszam 7 zl brutto za pacjentke a nie za godzine pomylilam sie hihi fajnie byloby jakby za godzine tyle dawali hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×