Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jfnjfnejdnfj

Świątecznie

Polecane posty

Gość Jfnjfnejdnfj

Robicie juz jakieś potrawy świąteczne ? Ja upiekłam i przyozdobiłam pierwszą partię pierniczków . Dzisiaj druga partia. Zamierzałam w tym roku wszystko kupić na wigilię , uszka , pierogi , pasztet , barszcz . Pokupowałam tego trochę na spróbowanie i mi zupełnie nie smakuje . Coś czuje , ze znowu w tym roku się ostro narobię . Chyba , ze ktoś mi poleci dobre uszka i pierogi w Wawie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uszka i pierogi przypuszczam, że najlepiej kupić w jakimś sklepie garmażeryjnym, ale jeśli interesują cię mrożone to spróbuj Aviko z serii Pierogalia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W cale nie trzeba się narobić ;) Już teraz możesz pomału robić uszka,pierogi czy krokiety -zamrozić. Galaretę czy bigos -zawekować. A 2-3 deni przed upiec mięsiwo. Zostawić sobie na "ostatnią chwilę" kompot z suszu,kluski z makiem czy rybę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martulka_____
ja mogę polecić dobre miejsce w Warszawie :) na miejscu możesz coś od razu dziabnąć na ciepło przed zamówieniem nazywa się to "leniwa gospodyni", znajduje się przy ulicy nowowiejskiej, nie pamiętam numeru, ale to jest budynek między metrem politechnika i placem politechniki kupowałam tam różne gotowce nie raz, kilka lat temu nawet większość dań na wielkanoc, bo akurat tak się złożyło, że nie miałam czasu na gotowanie - wszystko bardzo dobre, polecam tylko trzeba zamawiać znacznie wcześniej, wiec dowiedz się jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula
ciastek , pierników nie piekę piekę mięsa zrobię biszkopt + przełożenie sernik był 3 lata pod rząd i nie miał kto jeść, to opuszczam karp w ostatniej chwili, bo lubimy świeżego grzybowa, sałatki, surówki i mięsa..zrobię w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula ula
u nas się zawsze robi domowe, bo ten zapach w kuchni raz w roku jest magiczny! zaczynam ok. 13, kolacja 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie jak na razie gotowe krokiety, uszka i pierogi. czyli to co można spokojnie zamrozić. z resztą czekam do ostatnich dni, bo jednak barszcz do tak długiego czekania to się nie nadaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja drugi już rok nie robie swiat i bardzo sobie to chwale. ale oczywiście conieco upichce, bo lubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×