Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomaszTomasz

Szukam prezentu dla brata

Polecane posty

Gość sandrra99
Zawsze można wybrać coś ciekawego na teletorium.pl :) Ogromny wybór słuchawek, rejestratorów jazdy i wiele innych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majolka32
Ja ostatnio bratu kupiłam buty z https://e-kaja.pl/ bo już nie mogłam patrzeć na te jego człapciaki... W końcu teraz ma porządne buty i nie muszę się wstydzić jak wychodzi ze mną gdzieś. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swojemu bratu również nie wiedziałabym co mam kupić :) zawsze pytam się rodziców, kolegów itd. ale ciężko cokolwiek wybrać dla brata :) zwłaszcza jeżeli jest fanem gier komputerowych a wszystkie które lubi to już ma... ale są takie sklepy jak https://www.toys4boys.pl/3-prezent-dla-niego więc na pewno znajdę coś dla brata :D jakieś mały fajny gadżet który ucieszy i będzie pamiątką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślałaś o czymś do ubrania? Ubranie to naprawdę fajny, uniwersalny prezent i możesz go dopasować indywidualnie dla każdego człowieka :) Brat uprawia sport? Biega, a może gra w piłkę? Wtedy możesz pomyśleć o nowej bluzie czy dresie. Jeżeli przyda mu się nowa koszula (a taka w męskiej szafie znaleźć się musi) wybierz mu coś bardziej eleganckiego. Dobrym pomysłem może się też okazać prezent w postaci karty podarunkowej do konkretnego sklepu, wtedy brat będzie mógł sam sobie coś wybrać :) Możliwości jest wiele! I jeżeli zdecydujesz się na coś podobnego to wpadnij koniecznie do nas na rozeznanie. Wybór mamy spory, a i ceny rozsądne :) W razie czego - pytaj! :) ---> www.Ombre.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może coś związanego z wypasionymi furami? Facetów raczej zdecydowanie kręcą takie tematy - a za kilka stówek w Prezent Marzeń masz nawet opcję jazdy Ferrari. Znasz faceta, który nie będzie zadowolony z czegoś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dobre wino i do niego zestaw do otwierania wina opakowany w drewniana skrzynke? moim zdaniem idealny zestaw na prezen. Zobacz sobie w Winezja, ja tam takie cuda zamawiałam https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagla7
mój się uparł na drona, ostatnio oglądaliśmy je w Teletorium i chyba go dostanie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zależy jaki to człowiek, ale ogólnie popatrzcie - https://prezentmarzen.com/lot-paralotnia/ Świetny prezent wcale nie musi być drogie. Myślę, że najważniejsze, aby czymś takim robić po prostu mega różnicę i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnym prezentem dla faceta zawsze są jakieś praktyczne rzeczy. :) ja swojemu kupiłam trymer od Panasonica - jest bardzo zadowolony, używa od dłuższego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soireee
@natalekk my kupiliśmy tego drona i naprawdę świetnie się sprawdza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claritax
Ja też dość długo zastanawiałam się nad prezentem dla brata. Rozmyślałam też właśnie nad kupnem drona, przejrzałam różne strony, w tym i Teletorium i właśnie tam go zamówiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sirina
Może ramkę cyfrową i wgrać wasze wspólne zdjęcia, ostatnio taki prezent przygotowałam swojej siostrze, miedzy nami też jest duża różnica wieku i siostra bardzo się wzruszyła. Udało mi się kupić ramkę w promocji na sferis.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hand made
Drewniane róże wykonane z wiórów drewnianych 5 naturalnych bukietów drewnianych na prezent z drewnianym wazonem Doskonałe na urodziny,prezent,dzień matki,rocznicę ślubu itp Cena 50 zł Mail: reaktywacja.rzemiosla.podhale@gmail.com Telefon: +48 516 227 801

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamin
Fajny pomysł z tym dronem, ostatnio sam się zacząłem rozglądać za takim gadżetem, ogólnie w sferisie jest w czym wybierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koropa
Zobacz wszystkie możliwości na https://www.youpibag.pl/ Na każde święta coś od nich kupuje. Ostatnio był zegar blaszany a rok wcześniej etui na wymiar do iPada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hand made
Drewniane róże wykonane z wiórów drewnianych 5 naturalnych bukietów drewnianych na prezent z drewnianym wazonem Doskonałe na urodziny,prezent,dzień matki,rocznicę ślubu itp Cena 50 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zerknij na www.Biggie.pl ponieważ znajdziesz tam fajną odzież wysokiej jakości, a koszulka lub bluza to zawsze trafiony pomysł na dobry prezent :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiechu
W zeszłym roku właśnie kupiłem bratu smartwatcha, prezent trafiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angie_Tober
w media expert są fajne gadżety, może tam coś znajdziesz dla niego. ja wlasnie bratu drona tam kupowalam i jest przeszczęśliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Prezent Marzeń masz opcję jazdy Ferrari, czołgiem i wieloma wypasionymi furami za grosze. Jeśli ten ktoś jara się motoryzacją, to lepszego prezentu dla niego po prostu nie znajdziesz. Powodzenia w poszukiwaniach ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joasiakowal902
ja mojemu w media expert kindla kupiłam - bardzo zadowolony jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×